از فروزان به سوشا؛ علاقه خاص به چهره‌های خاص!

از فروزان به سوشا؛ علاقه خاص به چهره‌های خاص!

18476
17:23
18 شهریور 1398
مهدی تارتار راز موفقیت در لیگ برتر را، در داشتن گلرهای منحصر به فرد می‌داند.

به گزارش وبسایت نود، سوشا مکانی بعد از چند ماه بیکاری، با نفت مسجدسلیمان قرارداد بست و این فصل به لیگ برتر برمی‌گردد. او لیگ هفدهم هم مقطعی به ایران برگشته بود و برای صنعت نفت بازی می‌کرد اما این همکاری، زیاد ادامه نداشت. نکته جالب درباره این انتقال، مربی است که تصمیم به استفاده از او در مسجدسلیمان گرفته است.

مهدی تارتار، انگار علاقه خاصی به دروازه‌بان‌های خاص فوتبال ایران دارد. چهره‌هایی که معمولا، حاشیه‌های اطراف‌شان بیشتر از فوتبال‌شان به چشم می‌آید. لیگ پانزدهم که تارتار سرمربی راه آهن شد، فروزان را نیم فصل به این تیم برد. لیگ شانزدهم، تارتار پارس جنوبی را به لیگ برتر آورد و بلافاصله بعد از حضور دوباره در سطح اول فوتبال ایران، فروزان را برای تیم جدیدش خرید. فصل پیش، فروزان پارس جنوبی را به مقصد تراکتورسازی ترک کرد و این فصل هم بخاطر حاشیه‌هایی که فصل پیش گریبانش را گرفت، نتوانست با تیمی قرارداد ببندد. تارتار هم برای اینکه ترک عادت نکند، سوشا مکانی را به ایران برگرداند.

سوشا در سال 2019، بخاطر مصدومیت هیچ بازی در ترکیب میوندالن به میدان نرفته و قبل آن هم از 12 بازی که می‌توانست برای صنعت نفت انجام دهد، نیمی از بازی‌ها را روی نیمکت نشست. بازگشت او به لیگ برتر، نگاه‌های زیادی را هم به سمت مسجدسلیمان می‌چرخاند. اینکه سوشا، اوج می‌گیرد یا دوباره، بیشتر از دروازه‌بانی شخصیت و رفتارهای او قرار است به چشم بیایند. فعلا این سبک دروازه‌بان‌ها، در لیگ برتر یک مشتری ثابت دارند.

22330

نظرات کاربران
دو ستاره ای که فقط لگوی پیراهن شماست
سوشا حاشیه خیلی داشت اما واقعا تا قبل از فصل آخر که تو ایران بود و تو پرسپولیس بازی میکرد جزو سه دروازه بان برتر ایران بود و بی انصافیه بگیم فقط حاشیه داشت
۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۱:۵۴
پاسخ
13
6
پیوس
از عوامل عدم قهرمانی پرسپولیس رویایی لیگ ۱۵ بود ولی هر وقت اسمشو میشنوم یاد دربی چهار دو میفتم بخصوص شادی بعد بازی
۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۵:۳۲
پاسخ
5
13
میثم مقدم مشهد سیدی
فقط حاشیه داره ولی اگه به خودش بیاد می تونه ذخیره بیراندوند در تیم ملیباشه
۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۱:۰۳
پاسخ
9
3
پنجعلی
تارتار هم دست کمی از فروزان و سوشا ندارد
۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۵:۲۴
پاسخ
14
6
Rdr
تاتار هم شد مربی آخه
۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۴:۴۴
پاسخ
15
3