از منچستریونایتد به پاریسن‌ژرمن؛ پایان علاقه اینترمیلان به لوکاکو؟

از منچستریونایتد به پاریسن‌ژرمن؛ پایان علاقه اینترمیلان به لوکاکو؟

6159
14:47
27 تیر 1398
گفته می‌شود سران اینتر اکنون توجه خود را به ادینسون کاوانی معطوف کرده اند. ب

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فوتبال ایتالیا، بعد از عدم توافق با منچستریونایتد برای جذب روملو لوکاکو، به نظر می‌رسد سران اینترمیلان قصد دارند به سراغ ادینسون کاوانی، مهاجم اروگوئه ای پاریسن‌ژرمن بروند.

منچستریونایتد همچنان از مواضع خود کوتاه نیامده و برای فروش روملو لوکاکو به رقمی کمتر از 80 میلیون یورو رضایت نخواهد داد، رقمی که اینتر هرگز آمادگی پرداخت آن را برای جذب مهاجم بلژیکی شیاطین سرخ نخواهد داشت. در این میان توتواسپورت و کوریره دلواسپورت هر دو از ادینسون کاوانی به عنوان گزینه آلترناتیو اینترمیلان در صورت عدم جذب لوکاکو نام برده اند.

کاوانی نسبت به لوکاکو گزینه ارزان تری به نظر می‌رسد، چرا که اکنون 32 سال دارد و وارد سال پایانی قرارداد خود با پاریسن‌ژرمن شده است. همچنین اینترمیلان می‌تواند حقوق سالانه 9 میلیون یورویی را به او پیشنهاد دهد که این رقم، تفاوت نسبتا محسوسی با 12 میلیون یورویی دارد که او اکنون از پاریسن‌ژرمن دریافت می‌کند.

کاوانی که در سال 2013 با انتقالی 64 میلیون یورویی از ناپولی به پاریسن‌ژرمن ملحق شد، تاکنون در 279 مسابقه 193 گل برای پاریسین به ثمر رسانده است. او به همراه پاریسن‌ژرمن 5 بار به قهرمانی در لیگ یک فرانسه رسیده و 4 بار نیز قهرمانی در جام حذفی و جام اتحادیه این کشور را تجربه کرده است. با این حال او فصل گذشته تنها در 33 مسابقه برای پی اس جی به میدان رقت و با 23 گل، ضعیف ترین فصل خود را از نظر گلزنی در پارک دو پرنس پشت سر گذاشت.

کاوانی به خوبی با فضای سری آ آشنا است. او پیش از پاریسن‌ژرمن 3 فصل و نیم در پالرمو و 3 فصل در ناپولی حضور داشت و برای ناپولی در 104 مسابقه در سری آ 78 گل به ثمر رساند.

7712

نظرات کاربران
Wien
انصافا کاوانی بهتر از لوکاکو هستش،فقط موضوع سن مطرحه که تا دو،سه سال دیگه راحت میتونه سالی ۲۰ تا ۳۰ گل برای هر تیمی بزنه.
۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۵:۵۶
پاسخ
7
39
مسعود هاشمی
مهاجم با کیفیتیه ولی دیگه سنش بالا رفته لوکاکو بهتره
۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۱:۴۰
پاسخ
21
24
رائول
لوکاکو خیلی جوان تره، ولی کاوانی خیلی گلزن تره
۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۸:۱۸
پاسخ
3
46