استان: از بازیکنان سپیدرود می‌خواهم هفته بعدی به کریمی کادو بدهند

استان: از بازیکنان سپیدرود می‌خواهم هفته بعدی به کریمی کادو بدهند

2491
15:09
18 آبان 1397
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان، گفت:‌باید بیشتر از لحاظ روحی روانی روی تیم کار می‌کردیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان، گفت:‌باید بیشتر از لحاظ روحی روانی روی تیم کار می‌کردیم.

به گزارش وبسایت نود، ایلی استان در نشست خبری قبل از بازی با سپیدرود رشت در جمع خبرنگاران، گفت: فردا بازی بسیار سختی در پیش داریم و هر دو تیم نیاز به کسب امتیاز دارند. سپیدرود بسیار منسجم‌تر از قبل بازی می‌کند. بعد از بازی مقابل نفت آبادان یک هفته بسیار فشرده در تمرینات داشتیم و کا را با قدرت پیش بردیم. باید بیشتر از لحاظ روحی روانی روی تیم کار می‌کردیم.

وی افزود: هفته قبل نمایش بسیار خوبی مقابل نفت آبادان داشتیم و با وجود شایستگی در این بازی دو امتیاز‌ از دست دادیم. تیم ما استحقاق پیروزی در این بازی را داشت. نمی‌خواهم دوباره در مورد داوری آن بازی صحبت کنم و فقط باید به بازیکنان تیم‌مان بابت بازی بسیار خوبی که ارائه کردند تبریک بگویم. در این بازی فرزاد جعفری را به دلیل اخراج در مسابقه با نفت‌ و سینا مریدی را به دلیل 4 اخطاره شدن در اختیار نداریم.امیدوارم با کمک یکدیگر بتوانیم 3 امتیاز بازی فردا را کسب کنیم. خوشبختانه به غیر از این دو بازیکن مصدوم دیگری نداریم. ایوب والی و میثم دورقی به تیم اضافه شدند و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

استان در ادامه خاطرنشان کرد: زمانیکه ما تیم را در اختیار گرفتیم تعداد مصدومان‌مان بالا بود. باید با سایر بازیکنان و داشته‌هایمان شرایط را پیش می‌بردیم. تغییر استراتژی یک تیم خیلی ساده نیست.‌ یک ماه و نیم زمان زیادی برای انجام تغییرات در خط دفاع و خط هافبک نیست. باید نقاط ضعف‌مان را برطرف کنیم. با توجه به ایمان و یقینی که به تیم‌مان داریم می‌خواهیم فردا عملکرد خوبی داشته باشیم.

سرمربی فولاد در مورد رویارویی با سپیدرود رشت، اظهار داشت: فردا بازی سختی خواهیم داشت. بازی سپیدرود مقابل تراکتورسازی و سپید رود را دیدیم و آنها در حال پیشرفت هستند. از سوی دیگر آنها به خاطر مصادف شدن این بازی با تولد علی کریمی انگیزه بیشتری دارند. به کریمی بابت این موضوع تبریک می‌گویم. قطعا بازیکنان سپیدرود می‌خواهند به سرمربی خود کادو بدهند اما من خواهش می‌کنم این کار را به هفته بعد موکول کنند چرا که ما قصد داریم سه امتیاز بازی فردا را کسب کنیم. 

وی در پایان گفت: همچنین برای تیم محبوب پرسپولیس در بازی فردا آرزوی موفقیت می‌کنم چراکه قهرمانی این تیم برای فوتبال ایران پیامدهای مثبتی در بر خواهد داشت.

 

1004

 

نظرات کاربران
فرشینگ یا شفرینگ؟مسئله این است
کم کم بار و بندیلو جمع کن که مجتبی حسینی پشت در منتظره
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۹:۵۵
پاسخ
2
4