استراماچونی: خواسته‌ام برای بازگشت زیاد نیست/ از سفر سرپرست استقلال بی‌خبرم!

استراماچونی: خواسته‌ام برای بازگشت زیاد نیست/ از سفر سرپرست استقلال بی‌خبرم!

5429
10:35
20 آذر 1398
سرمربی آبی پوشان که در ایتالیا به سر می‌برد در آخرین اظهار نظر خود گفت: تاکید می‌کنم مشکل من مالی و نحوه پرداخت دستمزدم است که اگر حل شود با اولین پرواز به تهران بر می‌گردم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، آندره‌آ استراماچونی بعد از ابراز علاقه برای بازگشت به تهران بیان داشت: تاکید می‌کنم اهم مشکلات من مشکلات مالی و نحوه پرداخت دستمزد خودم و دستیارانم است و باشگاه باید ثابت کند که می‌تواند به تعهداتش عمل کند. در این صورت من با اولین پرواز به تهران برگشته و به تیمم ملحق می‌شوم.

سرمربی آبی پوشان در خصوص اهم دلایل جدایی‌اش از این تیم بیان داشت: این که می‌گویند به خاطر حضور استقلال در مرحله پلی آف دلخور شدم اصلا صحت ندارد. من از اول می‌دانستم تیم در این مرحله بازی می کند و برای حضور در پلی آف آماده می‌شدیم. عمده دلایل دلخوری من از باشگاه استقلال این بود که مدیران فقط به من وعده می دادند و آن را عملی نمی‌کردند. تنها خواسته من این بود که دستمزد مرا به موقع، قانونی و در روز روشن پرداخت کنند تا در کشورم هم مشکلی برای من پیش نیاید.

استراماچونی تصریح کرد: این صحت دارد که به خاطر نحوه پرداخت دستمزدم در بانک‌های کشورم دچار مشکل شدم، حسابم بلوکه شد و پلیس ایتالیا به مسائل مالی من ورود کرد و دردسرهای زیادی برایم تولید شد. من خواهان رفع این مشکلات هستم که اصلا خواسته زیادی نیست.

وی در خصوص پیشنهاد احتمالی از تیمهایی به جز استقلال گفت: قبلا گفته‌ام و بازهم تاکید می کنم. این واقعیت ندارد که من از تیم دیگری پیشنهاد دارم. نه در ایتالیا و نه در هیچ کشور دیگری. هنوز تمرکزم روی استقلال است و تنها خواسته من از این باشگاه که خواسته زیادی هم نیست، رعایت مفاد قرارداد از سوی باشگاه است.

استراماچونی در ادامه بیان داشت: من در چهار ماه گذشته بارها جلساتی با مدیرعامل داشتم و تذکرات لازم را داده بودم. بعد از بازی با شهرخودرو رفتاری با من شد که الان نمی‌خواهم در باره آن صحبت کنم و آنها کاری کردند که من چاره‌ای جز ترک تمرین و تهران نداشته باشم. وکیلم به من گفت حتی یک روز هم نباید در تمرین شرکت کنی. این در حالی بود که من تا صبح همان روز هم منتظر پاسخ قانونی و رسمی باشگاه بودم که چنین پاسخی دریافت نکردم.

سرمربی استقلال گفت: بازی با پیکان را از راه دور نگاه کردم و این برایم خیلی سخت بود. بعد از بازی هم با وریا در تماس هستم و تمرینات را به او منتقل می‌کنم و کاپیتان را توجیه می‌کنم تا در غیاب من تمرینات را اداره کند. من تیمم را دوست دارم و به آن عشق می ورزم و لحظه شماری می‌کنم تا مشکلات حل شود و بتوانم با اولین پرواز به تهران برگردم. اما این حل شدن مشکلات دست من نیست و باشگاه باید این کار را انجام دهد. 

وی در خصوص سفر خلیل زاده به ترکیه جهت پرداخت پول و راضی کردن وی گفت: من این را تایید نمی‌کنم و در جریان چنین اتفاقی نیستم. هر زمانی که وکلای من تایید کنند با اولین پرواز به تهران بر می‌گردم.

2051

نظرات کاربران
مجید عفاریان
خدا کنه همچین مربی توانمند و متعهدی توسط مسؤلین رها نشود.
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۵:۱۳
پاسخ
24
33
صلاح
این آقا برگرده خدا رو هم بنده نیست. همین الان هم به راحتی یک سال از قراردادش کم کرد. دیگه تره هم برا کسی خورد نمی کنه
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۷:۴۰
پاسخ
121
55
زرد سپاهان
درست میگی... ما کلا با دستمزد پرداخت کردن اونم برای خارجی ها مشکل داریم البته به جز تیم سوگلی دولت که همین هفته ی قبل 252 هزار دلار داد برای فسخ !!!
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۸:۴۹
پاسخ
38
111
ستارگان سرخ ایران
شما نمی خواد نماینده استقلال باشی سپاهان بی درد
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۹:۵۵
45
45
محمدرضا
چقدر زشت که این ادم در روز روشن همه فکر و ذکرش پوله.در کمال بی تعهدی تیمش رو سه روز مانده به بازی رها کرد و رفت و متاسفانه از موج احساسی بودن ما ایرانی ها خوب داره سو استفاده میکنه.واقعا مربی های خوب وطنی چه چیزی کم دارن که تا این اندازه باید غرور ایرانی رو زیر پا بزاریم؟
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۰:۴۴
پاسخ
166
54
زرینچه یکی از استوره های استقلاله بفهمیم
فکر و ذکرش پول نیست خواسته اش پایبندی یه باشگاه به مفاد قراردادیه که پاش رو امضا زده و از نظر فیفا یه سند رسمی حساب می شه . همین و بس.
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۹:۱۹
18
67
محمود
دوس عزیز برا اینکه خارجیها سواستفاده نکن باید باشگاه به تعهداتش عمل کنه مثل کل دنیا اونا مثل ما نمیتونن بی قانونی رو تحمل کنن اره فرقشون با ما ایرانیها در همینه...من استقلالی هستم بدجور خاطرت جمع
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۱:۱۸
11
45
بابا پنجعلی
به 9 پولیسیا ربطی نداره ...
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۶:۴۵
29
126
ایرانی
اگر راست می گوئی پس چرا دستیارانت را بردی و یا صبر نکردی تا بازی پیکان تمام شود هدف اصلیت قدرتنمائی با استقلال بود
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۸:۱۷
پاسخ
82
54
هادی
که مثل شفر یه روز صبح از در باشگاه راهش ندن؟ بعد از بازی با پیکان هم قبل ار بازی با شاهین بود؟ اونوقت نمیگفتی چرا بعد از بازی با شاهین نرفت؟ الان توی اوج به همه رو دست زد. برعکس شفر که اینقدر صبر کرد که رو دست خورد.
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۲:۵۴
12
33
ستارگان سرخ ایران
خدارو شکر که این فتحی رفت
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۳:۱۴
پاسخ
23
92