استراماچونی: منتظرم باشید؛ به زودی برای قهرمانی با استقلال بازمی‌گردم

استراماچونی: منتظرم باشید؛ به زودی برای قهرمانی با استقلال بازمی‌گردم

11732
13:33
22 آذر 1398
آندره‌آ استراماچونی خبر داد به زودی به ایران بازخواهد گشت تا کارش را با تیم فوتبال استقلال از سربگیرد.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از تسنیم، آندره‌آ استراماچونی که به نظر می‌رسد مشکلاتش با باشگاه استقلال در حال حل شدن است، می‌گوید به زودی برای هدایت مجدد آبی‌پوشان به ایران باز خواهد گشت. سرمربی پیشین اینتر تنها پس از 6 ماه حضور روی نیمکت استقلال به دلیل پرداخت نشدن منظم دستمزد خود و دستیارانش، قراردادش را با این باشگاه یک‌جانبه فسخ و راهی ایتالیا شد.

روزنامه «گاتزتا دلو اسپورت» در مطلبی با تیتر «استراماچونی: ایران منتظرم باش؛ به زودی برای قهرمانی با استقلال بازمی‌گردم» از قول این مربی 43 ساله نوشت: با وجود مشکلات زیادی که باشگاه استقلال دارم، عاشق این تیم و هوادارانش هستم.

استراماچونی ادامه داد: مایلم کارم را دوباره با استقلال برای کسب عنوان قهرمانی از سر بگیرم. امیدوارم به زودی به ایران بازگردم تا رقابت برای قهرمانی را با استقلال از سر بگیرم.

تیم فوتبال استقلال , آندره‌آ استراماچونی ,

4416

نظرات کاربران
AZADI
و هنوز هستن کسایی که نمیخوان بفهمن برا پول نرفت...برا این رفت که مدیران با لیاقت استقلال پول و خورد خورد ریختن به حسابش و حسابش بلوکه شد و ایتالیا اتهام پولشوییو بهش زد و باید میرفت توضیح میداد شرایطو وگرنه پولشویی و عدم پرداخت مالیات بین سی تا چهل پنج سال زندان داره...متاسفانه شما چیزاییو میشنوین که دوست دارین ولی ایترا برمیگرده تا اول شما بسوزین...زشته بابا ایتقدی که پیروزیا کامنت گزاشتن استقلالیا نزاشتن
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۶:۰۶
پاسخ
5
10
داوود
خوش بحال استقلالیاکه فکر میکنن قهرمانی سه دوره پرسپولیس کار داوری و وزیره .فعلا برید دونبال خاطره های ما که براتون آرزو شده درضمن فک نکنم به آرزوتون برسین تا پرسپولیس هستش
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۴:۰۲
پاسخ
2
6
ایران پرسپولیس
تمام ایران و ترکیه و ایتالیا از وزیر و سفیر بگیر تا صغیر و کبیر بسج شدن تا استرا برگرده از همه بیشتر جناب مازیار ناظمی که اصلا تابلو نیست که استقلالیه چنان داره به درو دیوار میزنه که فکر کنم حتی برا خودشم اینجوری به آب و آتیش نزنه اما دریغ و دریغ از یک همدردی که با هوادارای پرسپولیس نکردن وقتی برانکو رفت حتی یکی از همین آقایون یه مصاحبه الکی برای دل خوشی هوادارا نکردن که بگن داریم تلاش میکنیم برانکو برگرده اصلا انگار رفتن برانکو رو از بالا به پرسپولیس تحمیل و دیکته کرده بودند که وقتی رفت اصلا انگار نه انگار البته اینو بگم تا یادم نرفته که وزیر و فدراسیون پرسپولیسی هستن!!؟ اما ما خانواده پرسپولیس خدا را داریم و اونه که تنها حاکم و قاضیه عادله که حق وبه حق دار میرسونه و امیدوارم که استرا برگرده تا دیگه جای هیچ بهونه ای برای آبیها نباشه چرا که قهرمان این فصل هم پرسپولیسه کبیره وما پرسپولیسا امیدمون فقط به خدا هست و دست از حمایت تمام قد تیممون بر نمیداریم .. ببخشید طولانی شد.آدمین جان لطفا چاپ کن ازت ممنونم.
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۴:۲۲
پاسخ
220
287
اس اس
یادتون رفت روحانی ریس جمهورتون رفت ترکیه برا بازیکنتون حالا ما یه ناظمی حرف زده برا سر مربی..درضم مدیر عاملتون توی شبکه ۳ اعلام کرد ک ۳۰%طلب بازیکنا رو پرداخت کردیم و ۲۰۰۰۰ هزار یورو برا کالدرون پرداخت شده در صورتی که بازیکن استقلال ۱۰% پرداختی داشته دیروز هم برای ۶ماه حضور سر مربیمون ۱۵۰۰۰ یورو پرداخت شد اونم با چه مصیبتی از خودتون پرسیدی چیطور برا سر مربیتون مبالغ بالا پرداخت شده (به گفته مدیر عامل پرسپلیس) به راحتی صورت گرفت واسه شما ولی برای ما این همه دردسر و بلوکه شدن حساب توی ایتالیا با پول نقد صکرت گرفت؟؟؟
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۰:۲۳
7
5
یک قدم جلو
واسه اینکه استراما جان. به استقلال و موفقعیت این تیم فکر میکنه و 99% طرفدار داره. برانکو خان. به همه چیز و همکس، که تیم ملیمونم شامل میشه کار داره، دنبال حاشیه و جنجاله، فقط 20% طرفدارای خودشو داره. زمین تا آسمون فرق شونه عزیزم. مقایسه این دو نفر اشتباه بزرگیه.
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۱:۱۳
6
3
زانیار
معلوم نیست چه قولی بهش داده وزیر که اینطوری صحبت میکنه
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۶:۱۴
پاسخ
111
114
مسعود گل باشی
منتظرتیم بزرگ مرد
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۴:۳۱
پاسخ
238
225
علی
بقول پیمان یوسفی فقط برای پیروزی ( $ ) به ایران میاد حیف هواداران استقلال که گول شانتاژ بازی تو رو‌خوردند . تو اگه با معرفت بود میموندی تا نیم فصل بعد ادعا میکردی . آقای استراماچونی مردم ما فقط فقط داخوشیشون به این فوتباله ، لطفا با احساسشون بازی نکن از طرف یه پرسپولیسی با آرزوی موفقیت برای رقیب قدیمی و اصیل
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۹:۲۷
پاسخ
166
238
...
هیچکس بدون دستمزد کار نمیکنه بخصوص در فوتبال ، استقلال و‌ پرسپولیس هم نداره ،توی فوتبال پول حرف اول رو‌ میزنه
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۴:۵۰
42
126
ستارگان سرخ ایران
همون دلخوشی روهم این کانالهای هواداری و منطق یه عده دارن ازمون می گیرن
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۴:۵۹
23
71
ح
ااولا با این هوچی گری و قرارداد جدیدی و پول زیادی ک میخای بیگری کمر ششتقلال میشکنه دوما اصلا قهرمانی ک هیچ سهمیه هم نمیگری
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۱:۳۰
پاسخ
169
203
TGP
زهی خیال باطل
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۸:۱۵
پاسخ
138
142
FOAD
یسری از کاربرایی مثل این مجید کاجیم هستن که اگه این کامنتارو نذارن این سه سال قهرمانی هیچ مزه یا بهمون نمیده . خلاصه یه جوری باید بفهمیم که سوختن
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۲:۴۳
2
0
Majid تاجی
بارسا هم بیاد تا وقتی فدراسیون و داوری از پرسپولیس حمایت میکنند، داستان همینه. طنز قصیه اینه که پرسپولیسیا فکر میکنند برانکو کاری کرده. خخخ
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۵:۱۳
210
172
فرشید
اول کلی قهر کردی سر هرچی بعد تیمت ول کردی رفتی در حالیکه میتونستی توی ایران مسائلت حل کنی قرارداد خودتم یکطرفه فسخ کردی چون میخواستی پول بیشتر با مدت زمان کمتر داشته باشی حالا هم دم دقیقه مصاحبه میکنی که به خاطر هواداران برمیگردی وتیم قهرمان میکنی آقای استرا کارهای که کردی هیچ جز توهین به هواداران چیز دیگه ای نبود فکر میکنی با این کارها میتونی قهرمان بشی نه تو فقط میخوای یکسال بمونی پول خوبی بگیری بعد بری هر نتیجه ای غیر از قهرمانی هم بگیری میندازی تقصیر بقیه.
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۷:۵۹
پاسخ
138
201
محمدامین
مملکت بچه بازی شده. یه روز قهر یه روز آشتی. از همون روزی که تو مصاحبه مطبوعاتی لگد زد زیر صندلی فهمیدم این بچه است. بعد هم که تو تمرین قهر کرد و ول کرد رفت. اینم سومیش. این تا آخر فصل دوام نمیاره بجان خودم.
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۹:۵۹
79
118
ali
اقای قرمز میدونم برگشت استرا یعنی وحشت برای شما اما چه کنیم که برمیگرده و نابود میشه تمام تیمای مقابل...
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۹:۳۱
140
107
احمد
چرا نمی ای دلم تنگ شده برات زود بیا می خوایم با حضور تو جشن قهرمانی پرسپولیس رو بگیریم
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۵:۴۷
پاسخ
148
250
آرش
برانکو رو هم بر گردونید
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۴:۰۹
پاسخ
134
87
یک قدم جلو
بیا برگرد تا دلم بیشتر از این تنگ نشده.واست. استراما. استقلال تو را میخواهد
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۱:۰۵
پاسخ
124
129
امید پرسپولیسی
ینی اگر بیاد دیگه وزیر ورزش و امور خارجه و فدراسیون و فیفا و یوفا و afc و بقیه دست اندرکاران فوتبال جهان پرسپولیسی نیستند؟
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۱:۴۴
62
115
محمدرضا
معنی عشقم فهمیدیم خخخخخ جایی ک بتوان تیغید عشق است خخخخخ
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۷:۱۷
پاسخ
63
168
۴*۶
فکر میکردم فقط شفر خوب نقش بازی میکنه :) خود استقلالی ها هم میدونن ک بازم مشکل بوجود میاره استراما چونی ,امسال هم بنظر میاد آخرش شاهد (وزیر پرسپولیسی,اسنپ جام,قهرمان از پیش تایین شده و ...) هستیم :)
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۹:۱۱
پاسخ
97
158
علی آبی
دوست عزیز یکمی سواد، تعیین درست میباشد
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۸:۴۰
49
55
ازالآن جام رابدیدبه استقلال
یعنی وزیربهش قول قهرمانی هم داده؟آخه خوداستراتاقبل ازاین قول قهرمانی نداده بود!
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۵:۱۹
پاسخ
93
140