استعفای انصاری‌فرد در پی انتصاب ساکت/ دورنمای خوبی برای آینده فدراسیون نمی‌بینم

استعفای انصاری‌فرد در پی انتصاب ساکت/ دورنمای خوبی برای آینده فدراسیون نمی‌بینم

10102
19:16
22 مرداد 1398
محمد حسن انصاری فرد دقایقی بعد از انتصاب محمد رضا ساکت به عنوان عضو کمیته فنی فوتسال از سمت خود استعفا کرد.

به گزارش وب‌سایت نود، محمد حسن انصاری فرد دقایقی بعد از انتصاب محمد رضا ساکت به عنوان عضو کمیته فنی فوتسال ضمن تقدیر از تلاش‌های پرسنل سازمان لیگ و  خداحافظی و حلالیت طلبی از آنها  با ارسال نامه‌ای به تاج  از سمت خود به عنوان رییس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی و ریاست سازمان لیگ فوتسال استعفا  داد.
به گزارش فارس، متن نامه  استعفای انصاری فرد به رییس فدراسیون فوتبال  که در آن بر  "استعفای بدون بازگشت" تاکید شده آمده  به شرح ذیل می باشد :

ریاست محترم فدراسیون فوتبال
جناب آقای تاج 
با سلام
احتراما به رغم تلاش شبانه روزی به اتفاق مجموعه همکاران در کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی و سازمان لیگ حرفه ای و تحولات بسیاری که ایجاد شده است پیرو پیام ارسالی در مورخ بیست و دوم تیرماه در واتس‌آپ که صادقانه و صراحتا  به جنابعالی عنوان کردم در صورت انتصاب آقای ساکت به عضویت کمیته فنی ناچار به قطع همکاری خواهم بود اکنون با توجه به  اینکه حکم انتصاب  ایشان  به عنوان عضو  کمیته فنی و توسعه امروز به بنده ابلاغ شده است استعفای خود را از ریاست سازمان لیگ حرفه‌ای و کمیته فنی فوتسال و فوتبال ساحلی اعلام می‌دارم و افسوس می خورم چرا روند و ساختار خوبی که شکل گرفته  و زحماتی که مجموعه فوتسال متحمل شدند به جای تقویت مدیران آن با تضعیف جایگاه آنها و ورود افراد غیرمتخصص با مخاطراتی مواجه شود. 

ضمن عذرخواهی از خانواده بزرگ فوتسال و فوتبال ساحلی و حلالیت طلبی از همه همکاران در کمیته فنی فوتسال و فوتبال ساحلی،  سازمان لیگ  فوتسال و فدراسیون فوتبال  ، باشگاهها، مدیران، مربیان و ورزشکاران، اهالی رسانه، هیات ها و دیگر دلسوزان بر  استعفای بدون بازگشت خود تاکید کرده و اگر عمری باقی بود در سالهای اتی سایر گلایه ها از کم لطفی ها و  کارشکنی هایی که طی هفته های اخیر صورت گرفت تا عرصه بر بنده تنگ شود  را در میان خواهم گذاشت  و در نهایت صداقت و حسن نیت  صرفا به این نکته بسنده می کنم که با توجه به  واگذاری مسوولیت های متعدد  به برخی افراد ، دور نمای خوبی برای آینده فدراسیون نمی بینم و آرزو می کنم که  با بازنگری شاهد  شایسته سالاری و استفاده از متخصصین  برای پیشبرد امور و موفقیت  فوتبال و فوتسال و فوتبال ساحلی  کشورمان باشیم.

4416

نظرات کاربران
hamidreza
احسنت بر شرف و غیرتت جناب انصاری فرد
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۳:۳۲
پاسخ
1
119
ساوالان
قانون بازنشستگی در کل ابعاد ورزش فقط یقه گرشاسبی را گرفت و بقیه معاف شدند؟ چرا ؟ چون واقعا مدیر بود.
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۱:۱۸
پاسخ
3
111
توفیق
حالا وقتش است افرادی همچون علی کریمی های، که شهامت حرف زدن را دارند از این انتصاب ها و استعفا ها انتقاد و حمایت فرمایند... جناب انصاری فرد کار درستی انجام داد مرسی...
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۷:۴۲
پاسخ
7
205
سیاوش
این همون ساکتی نیست که با علم کردن بازنشستگیش گرشاسبی رو زمین زدن؟نقشتون عملی شد و قانون عوض شد؟پرسپولیس مظلوم ترین تیم ایرانه...بیشترین حاشیه رو برامون ساختن.و بیشترین توهمتا رو شنیدیم..هیچکس ازمون دفاع نکرد.چهار ساله بهترین نتایجو گرفتیم با این که داوری همیشه به ضررمون بود.با تمام پررویی گفتن تو لیگ داور هواتونو داره تو اسیا بهترین تیم ایرانی شدیم گفتن فدراسیون هواتونو داره. کی هوامونو داشتن؟کدوم ادم عاقلی سرمربیی که تو چهار سال هفت تا جام اورده رو فراری میده.کدوم مالکی مدیر عاملی که بهترین عملکردو نه تنها تو جدب بازیکن بلکه تو مدیریت بدهی های باشگاه داره رو برکنار میکنه؟؟؟ ظلم یعنی تیمی که نایب قهرمان اسیاس و سه ساله قهرمان قدرت بی رقیب ایرانه نه تنها مول نگهداشتن مربیشو نداشت بلکه پول خرید یه مهاجمم نداره پ ولی تیم رقیب بدون هیچ دستاوردی تو سه سال یه تیم کامل فقط بازیکن خارجی خریده... ادمین جون عزیزت بچاپ
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۴:۱۳
پاسخ
37
196
هومن
خوبه این آقا اسمش ساکته این همه پست غیر مرتبط با بی تخصصیش داره اگر شلوغ فعال بود که کسی جلودارش نبود
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۵:۵۹
پاسخ
4
184
سرور آبی ❤
من کاری ب حرفهای ایشون ندارم ، اما خدایی چرا این آقای ساکت مث کفاشیان و خیییلی از دوستانشون ول کن این فوتبال و فوتسالو.... نیستن. بسه دیگه چن ساله هیچ کاری نکردین وایستین ۲ نفر دیگه بیان شاید کاری کنن
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۸:۲۳
پاسخ
8
182
فرهاد
هر کس دنبال منفعت پرسپولیس بود رو به اوج رسوندن
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۷:۰۱
پاسخ
155
23
عشقممم نیمار
خدا شکر :-) ی شیش_پولیسی کمتر ..بهتر :-P
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۸:۱۹
پاسخ
180
15
پرسپولیسی
میگم میخوای پرسپولیس از لیگ ایران حذف بشه بره تولیگ کره یا ژاپن بازی کنه تاشما هم یه نفسی بکشید شاید راحت سهمیه بگیرید؟؟؟؟
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۶:۴۷
10
88
ایمان۰۴
مثل اینکه ساکت حتما باید دو سه تا پست مقام داشته باشه از در میره بیرون از پنجره میارنش تو!
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۷:۳۰
پاسخ
2
166
یاسوج
فقط انصاری فرد میتونست باعث افتخار بیشتر مجموعه فوتسال و غیره بشود
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۸:۲۸
پاسخ
17
232
مهدی
دمت گرم
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۴:۵۷
پاسخ
7
251