استعلام فدراسیون فوتبال ایران از AFC درباره گزارش ناظر امنیتی

استعلام فدراسیون فوتبال ایران از AFC درباره گزارش ناظر امنیتی

3324
13:20
09 بهمن 1396
فدراسیون فوتبال ایران از کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره گزارش ناظر امنیتی که چندی پیش به کشورمان سفر کرده بود، سؤال پرسیده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - فدراسیون فوتبال ایران از کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره گزارش ناظر امنیتی که چندی پیش به کشورمان سفر کرده بود، سؤال پرسیده است.

به گزارش وب سایت نود، کنفدراسیون فوتبال آسیا همچون گذشته بار دیگر رأی به برگزاری مسابقات نمایندگان ایران و عربستان در کشوری بی‌طرف داد تا برخلاف قطر که زیرِ بار بازی با سعودی‌ها در زمین بی‌طرف نرفت، تیم‌های ایرانی برای سومین سال پیاپی مجبور باشند در کشور ثالث با رقبای سعودی بازی کنند.

این اتفاقات در حالی رخ داده که چندی پیش ناظر امنیتی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به ایران سفر کرده و گزارشی از شرایط کشورمان تهیه کرده بود. ناظران امنیتی همچنین به قطر و امارات هم رفتند. پس از این اتفاق و با توجه به امنیتی که در ایران حاکم است این انتظار وجود داشت که گزارش ناظر AFC به کشورمان در بحث بازی با نمایندگان عربستان کمک کند اما اتفاق تازه‌ای رخ نداده است.

حمیرا اسدی سرپرست دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال در این باره می‌گوید که گزارش این ناظر امنیتی درباره ایران مثبت بوده است. در واقع وی به فدراسیون ایران گفته نظرش مثبت است اما اینکه چه گزارشی به کنفدراسیون فوتبال آسیا داده مشخص نیست. فدراسیون فوتبال ایران هم با توجه به اتفاقات اخیر از کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره نتیجه گزارش این ناظر امنیتی استعلام گرفته و منتظر پاسخ کنفدراسیون فوتبال آسیا است. باید دید AFC پاسخ نامه ایران را می‌دهد یا خیر و در صورتی که جواب بدهد باید دید چه پاسخی خواهد داد.

 

2051

نظرات کاربران