استفاده از VAR در این فصل لیگ قهرمانان اروپا رسما تایید شد

استفاده از VAR در این فصل لیگ قهرمانان اروپا رسما تایید شد

1033
16:12
12 آذر 1397
در مراحل حذفی این فصل لیگ قهرمانان اروپا از کمک داور ویدیویی استفاده خواهد شد.

به گزارش وبسایت نود، اعضای کمیته اجرایی یوفا در جلسه امروز خود به استفاده از فناوری کمک داور ویدیویی در مراحل حذفی این فصل لیگ قهرمانان اروپا رای مثبت دادند. یوفا پیش از این استفاده از VAR از فصل آینده را تایید کرده بود. 

الکساندر سفرین، رئیس یوفا پیشتر عنوان کرده بود که ترجیح می دهد VAR از فصل آینده وارد رقابت های اروپایی شود اما فشار باشگاه ها باعث شد که یوفا در نهایت تسلیم شود. 

یوفا همچنین اعلام کرده از VAR از مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا این فصل، مرحله نهایی لیگ ملت های اروپا و همچنین یورو زیر ۲۱ سال استفاده خواهد شد. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
v
نگران نباشبد یوفا باز یجوری درمیاره اونی رو که دوست داره قهرمان کنه.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۹:۰۵
پاسخ
3
17
سروش
حالا باید دید یوفا چجوری میخواد رئال را قهرمان کنه!!! اگه var باشه چجوری گل آفسایدشون قبول بشه؟ پنالتیهاشون گرفته نشه؟ راموس اخراج نشه؟ راستی var دوپینگ را هم نشون میده؟
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۶:۵۲
پاسخ
13
32
ARYOBARZAN
کی تو ایران از این امکانات استفاده میشه؟
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۰:۵۷
1
12
عشقممم نیمار
وااایییی ..=-O چ خبر خیلی بدی برای رئال مادرید و بارسلونا =-O با اومدن‌ویدئو چک .. دیگ رئال مادرید و بارسلونا.‌‌ خواب فینال لیگ قهرمانان اروپا هم نمی بینن:-P چ‌خبر بدی :-( الان طرفدارای بارسلونا و رئال مادرید رو‌دارم تصور میکنم ک‌ چ‌ حالی دارن و در حال پماد زدن..پتو‌ رو روسرشون‌ کشوندن‌ و‌ اشک میریزن:-)
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰:۵۷
پاسخ
25
11
hamid.catalan
خخخخخ فکر کنم باید گریه کنی به خاطر این خبر چون نیمارت دیگه خودشو نمیتونه زمین بزنه
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۱:۱۵
1
11
مهدی
خوشم میاد همه جا صاحب نظری حتی با محدودیت سواد و درک فوتبالیت.ولی خدایی من با این که پرسپولیسیم به عشق کامنتهای تو و شازده میام خبر میخونم.ممنونم
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۷:۰۰
3
12
ناشناس
بزرگوار هر وقت پاریسن ژرمن فیرپلی مالی رو رعایت کرد یا اینکه رفت فینال لیگ قهرمانان بیا درباره داوری و رئال و بارسا با هم صحبت کنیم
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۲:۰۷
1
13
علی
و خداحافظی رئال با قهرمانی اروپا...!!!
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۲:۴۴
پاسخ
16
28
پیام
نه اشتی می کنی خداحافظی غارسا از مرحله یک هشتم نهایی و دیدن مرحله یک چهارم تو خواب خواهشا خصوصیات خودتدنو به تیم.ما نچسبونین غارسایی های داورسلونایی
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۶:۱۶
4
0
Cr7-18
): !(Hala madrid(13
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۶:۴۶
16
17