استفاده از VAR در لیگ قهرمانان اروپا رسمی شد

استفاده از VAR در لیگ قهرمانان اروپا رسمی شد

2433
14:30
05 مهر 1397
فناوری کمک داور ویدئویی به لیگ قهرمانان اروپا می آید.

وبسایت رسمی برنامه نود - فناوری کمک داور ویدئویی به لیگ قهرمانان اروپا می آید. 

به گزارش وبسایت نود، اعضای هیئت اجرایی یوفا در جلسه امروز خود به استفاده از کمک داور ویدئویی (VAR) در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا رای مثبت دادند. از این فناوری همچنین در سوپر کاپ اروپا سال ۲۰۱۹ هم استفاده خواهد شد. 

اعضای هیئت اجرایی یوفا در جلسه سال گذشته خود به استفاده از این فناوری در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان رای منفی داده بودند. 

یوفا همچنین قصد دارد از این فناوری در رقابت های یورو ۲۰۲۰ استفاده کند و از مرحله گروهی فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۰ لیگ اروپا از VAR استفاده خواهد کرد. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
MJ Juve
بیچاره رئال و بارسا!
۰۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۲:۱۴
پاسخ
2
1
حامد مسی عشق آرژانتین
از سال بعد رئال خواب قهرمانی رو هم نمی‌بینه. مگر اینکه دوباره مسخره بازی در بیارن. مثل گل دیشب که بارسا زدن و اگه از وار استفاده می‌شد معلوم می‌بود که آفسایده ولی چیزی که مهمه اینه که بازم اول و آخر داوره که تصمیم می‌گیره. روی اون گل حتی نخواست از var استفاده کنه.
۰۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۶:۰۱
پاسخ
7
15
3⭐⭐4
این یعنی پایان سلطه‌ تیمای اسپانیایی بر اروپا
۰۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۴:۱۱
پاسخ
15
9
مهران
خب خدار شکر که وار به اروپام رسید دیگه مث اون افتضاحات بازی چلسی بارسا نمیبینیم انشالا یا بازی بارسا پی اس جی که بازی رو داور درورد اونوقت بعد بازی هورمون بازنشسته ژست شوالیه گرفته بود خلاصه بارسا که چند ساله رنگ اروپا ندیده تو لیگم از وقتی وار اومده رنگ خوشیی ندیدن کم کم دارن برمیگردن به قبل از۲۰۰۵ که یه تیم میانه جدولی بودن یه چند سالی ام با کوپا سر کنید که اونم نجنبین از کف میره سلطان کریس بهترین و کامل ترین بازیکن تاریخ
۰۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۴:۱۱
پاسخ
12
16
fc chelsea
یعنی دیگه رٸال قهرمان نمیشه.
۰۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۹:۳۹
پاسخ
7
18
عشقممم نیمار
پس دیگ بارسلونا و رئال مادرید ..نمیتونن دیگ رنگ فینال لیگ قهرمانان اروپا ببینن.... :-) چون این دوتیم ..هروقت اومدن فینال.....فقط با داوری اومدن فینال :-P
۰۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۶:۳۱
پاسخ
20
4
s
امیدوارم تو لیگ قهرمانان اسیا هم بیاد
۰۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۹:۲۵
پاسخ
1
16