استقبال دی لیخت از انتقال به منچستریونایتد

استقبال دی لیخت از انتقال به منچستریونایتد

16174
15:10
27 اردیبهشت 1398
دی لیخت از حضور در الدترافورد استقبال می کند.

به گزارش وبسایت نود، تلگراف مدعی شده است منچستریونایتد هنوز از کورس رقابت برای جذب دی لیخت خارج نشده است، حتی با وجود اینکه فصل بعد در لیگ قهرمانان اروپا حضور ندارد.

یک منبع نزدیک به آژاکس در هلند به تلگراف عنوان کرده است که دی لیخت از حضور در الدترافورد استقبال می کند. در واقع او تصور می کند می تواند نقشی پررنگ در پروژه بازسازی یونایتد ایفا کند و همین موضوع این بازیکن جوان را ترغیب به حضور در الدترافورد کرده است، ولو اینکه چند تیم دیگر نیز خواهان جذب دی لیخت هستند.

پیش از این بارسلونا مشتری جدی دی لیخت بود و هنوز هم هست، اما با اعلام تصمیم گریزمن برای جدایی از اتلتیکو، بارسلونا به دنبال خرید گریزمن است و برای جذب این ستاره باید بیش از 100 میلیون پوند بپردازد. به همین دلیل بارسلونا ممکن است به علت افزایش هزینه ها در تابستان جاری برای خرید دی لیخت اقدام نکند. آنها امیدوارند این بازیکن 19 ساله یک فصل دیگر هم در آژاکس بماند و سپس در پنجره های بعدی برای خرید او دست به کار شوند.

اما دی لیخت مشتریان زیادی دارد و منچستریونایتد هم به شدت به فکر خرید یک بازیکن در خط دفاعی است. دی لیخت 19 ساله کیفیت و قدرت رهبری خود را در فصل درخشانش همراه آژاکس نشان داد و می تواند گزینه ای ایدئال برای یونایتد باشد. یونایتد برای خرید او باید مبلغی بین 60 تا 75 میلیون پوند بپردازد و آماده است تا با رقبا برای پرداخت دستمزد این بازیکن جوان، رقابت کند.

گفته می شود دی لیخت بعد از رقابت های لیگ ملت های اروپا در ژوئن، تصمیمش را درباره آینده اعلام می کند.

1878

نظرات کاربران
نفس(پرسپولیس)
راستش تازه این سه ماه گذشته با این بازیکن آشنا شدم.به نظر من اگر به منچستریونایتد بره میتونه موفق باشه.به عنوان یک طرفدار منچستریونایتد برای این بازیکن جوان آرزوی موفقیت میکنم.هر تصمیمی بگیره امیدوارم بهترین باشه
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۶:۱۷
پاسخ
6
36
FarZaDZB
ایشالا میاد منچستر کبیر
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۲:۳۱
پاسخ
28
59
تا ابد آبی اناری
بارسا باید پیکه سمدو ک هیچ تاکنیکی ندارن بفروش یک دفاع راست در بارسلونا یک دفاع چپ برای خستگی البا کوتینیو بفروشن با راکیتیچ سوارزم دیگه 90دقیقه نمیتونه باید دیلیخت بخرن و یکی که واقعا مسی تنهارو کمک کنه سوارز این فصل خیلی خیلی موقعیت خراب کرد گریزمان امیدلورم باید کم کم سوارز کنار بزارن بهتره مسی واقعا حق داره ناراحته خیلی حیف شد امسال لیگ قهرمانان نگرفت تو همه امار ارقام تو اروپا اول بود ... واقعا تنهاس...
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۰:۰۷
پاسخ
28
27
محمد
اگر بره منچستر فوتبالش نابود میشه مثل سانچز . دی ماریا. پوگبا. لیندلوف و...
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۱:۰۳
پاسخ
78
42
قرمز پرسپولیسی
بعد از فن دایک بهترین مدافع دنیاست در حال حاضر. کاش بره و کنار فن دایک تو قلب دفاع لیورپول قرار بگیره. چی میشه این خط دفاع هلندی.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۴:۰۸
پاسخ
63
19
پسر اندیمشکی
امیدوارم فصل آینده با لباس آبی اناری ببینیمت
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۴:۵۳
پاسخ
135
113
لاماسیای فراموش شده
دیانگ هم در یک قدمی پاریس بود و اومد بارسا؛مالکوم و ویدال هم با تیم های رم و اینتر به توافق رسیده بودن که به بارسا اومدن.بارسا نیازی نداره تا اصالت رو مثل تیم های بی ریشه و تازه تاسیسی مثل پاریس با پول به دست بیاره.اگه بخواد می تونه به راحتی چنین بازیکنی رو بخره.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۱:۵۴
30
32
عشقممم نیمار
اخ اگ بیاد بارسلونا ..حاله بارساییا دیدنیه ..اونم بعد شنیدنه مونده والورده ک دیشب بارتمئو گفت 100% در باریا میمونه والورده :-)
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۲:۴۲
پاسخ
137
16
حسام
اگ بیاد بارسلونا حال بارسیا دیدن داره؟؟؟ یعنی چی
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۰:۴۱
6
46