استقبال سوارز از پیشنهاد بارسلونا

استقبال سوارز از پیشنهاد بارسلونا

5650
13:54
09 تیر 1393
سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - آخرین گزارش ها در رسانه های اسپانیای حاکی از آن است که مهاجم اروگوئه ای لیورپول پس از جام جهانی آنفیلد را به مقصد نیوکمپ ترک خواهد کرد.

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - آخرین گزارش ها در رسانه های اسپانیای حاکی از آن است که مهاجم اروگوئه ای لیورپول پس از جام جهانی آنفیلد را به مقصد نیوکمپ ترک خواهد کرد.

به گزارش بیست چهارده، نشریه ال موندو دپورتیووی کاتالونیا دوشنبه در خبری اعلام کرد که لوییز سوارز، مهاجم ملی پوش تیم فوتبال لیورپول انگلیس از ناکامی ها پی درپی قرمزپوشان مرسی ساید برای کسب جام خسته شده است و بارسلونا را به عنوان مقصدی ایده آل برای رسیدن به این هدف انتخاب کرده است.

در گزارش این نشریه، خانواده سوارز به عنوان یکی از دلایل اصلی تمایل وی به ترک آنفیلد برای حضور در بارسلونا یاد شده است، چرا که خانواده این بازیکن 27 ساله در شهر کاستی دفلس در 24 کیلومتری بارسلونا زندگی می کند و او به طور منظم به این منطقه سر می زند.

ال موندو دپورتیوو نوشته است است که پاره گواردیولا، برادر پپ گواردیولا (سرمربی بایرن مونیخ) مدیر برنامه های سوارز و گابری، هافبک پیشین بارسلونا و هم تیمی پیشین سوارز در تیم آژاکس هلند او را به بازی برای آبی واناری های کاتالونیا ترغیب کرده اند و او نیز از این پیشنهاد استقبال کرده است.

از سوی دیگر لیورپول به جذب الکسیس سانچس، مهاجم شیلیایی بارسلونا تمایل نشان داده است که این موضوع سبب گمانه زنی هایی در خصوص احتمال معاوضه دوبازیکن شده است.

فروش سانچس به لیورپول به عنوان بخشی از مبلغ قرارداد جذب سوارز، رقمی در حدود 30 میلیون یورو از مبلغ درخواستی لیورپول برای فروش برترین گلزن و بازیکن فصل گذشته لیگ برتر انگلیس می کاهد، هرچند مدیربرنامه های سوارز اعلام کرده بارسلونا تنها تیمی نیست که به خرید این بازیکن تمایل دارد.

رئال مادرید، قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا، یکی از پروپاقرص ترین مشتریان سوارز است که برای درآوردن ستاره تیم ملی اروگوئه از چنگ کاتالان ها کمین کرده است.

حرکت غیر ورزشی «لوییز سوارز» ملی پوش تیم فوتبال اروگوئه در جام جهانی، نام این بازیکن را در چند روز گذشته بر سر زبان ها آورده است.

1140

نظرات کاربران
رضا
کاش اون دندوناشو بزارن موزه
۰۹ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۲۵:۲۴
پاسخ
10
13