استقرار هواداران در سقف ورزشگاه یادگار امام

استقرار هواداران در سقف ورزشگاه یادگار امام

1514
19:11
25 اردیبهشت 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - هواداران تراکتورسازی که بسیار از کمبود جا رنج می برند علاوه بر تپه‌های پیرامون استادیوم روی سقف ورزشگاه هم مستقر شدند و در وضعیت خطرناکی قرار دارند.

وبسایت رسمی برنامه نود -  هواداران تراکتورسازی که بسیار از کمبود جا رنج می برند علاوه بر تپه‌های پیرامون استادیوم روی سقف ورزشگاه هم مستقر شدند و در وضعیت خطرناکی قرار دارند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم ، دیدار 2 تیم تراکتورسازی و نفت تهران از ساعاتی دیگر آغاز می‌‌شود که این دیدار حواشی را در پی دارد:

بی‌نظمی در جایگاه خبرنگاران موج می زند و کسی نیست که پیگیر اتفاقات جایگاه باشد.

هواداران تراکتورسازی که بسیار از کمبود جا رنج می برند علاوه بر تپه‌های پیرامون استادیوم روی سقف ورزشگاه هم مستقر شدند و در وضعیت خطرناکی قرار دارند.

تونی اولیویرا سرمربی تراکتورسازان برخورد جالبی با علیرضا منصوریان سرمربی نفت تهران داشت و سرمربیان 2 تیم برای دقایقی به گفت و گو پرداختند.

تونی اولیویرا با شال و پرچم تراکتور در وسط زمین مسابقه حضور پیدا کرد که با تشویق هواداران روبه‌رو شد و عکاسان هم او را محاصره کردند.

اسکوربرد ورزشگاه دچار مشکلاتی شده است و صفحه سفید رنگ را به نمایش می‌گذارد.

پس از گلزنی پرسپولیس در دربی پایتخت برخی از خبرنگارانی که از تهران به تبریز آمدند خوشحالی کردند ولی خبرنگاران تبریزی واکنشی به این اتفاق نداشتند.

بازیکنان نفت تهران با لباس‌هایی متفاوت برای گرم کردن وارد زمین مسابقه شدند.

آندرانیک تیموریان پس از تشویق شدن از سوی هواداران به سوی آنان آمده و به ابراز احساسات آنان پاسخ داد.

لوسیانو ادینیو پس از اینکه از سوی هواداران تراکتورسازی تشویق شد به سمت آنان آمده و تشویق بشیکتاشی را برای آنان طرح‌ریزی کرد.

خبرنگاران برای اینکه بتوانند به داخل زمین دیدی داشته باشند مجبور هستند مانند هواداران ایستاده کار را دنبال کنند.

پروژکتورهای استادیوم در فاصله نیم ساعت مانده به آغاز دیدار روشن شدند.

حدود 100 بادکنک سرخ و سفید در دست یکی از هواداران است.

 

کد/2020

نظرات کاربران
hadi
دیدید گفتم اینا ظرفیت ندارن.............ورزشگاه رو نابود کردن ..............دوستان باید جشن گرفت این قهرمان نشدن تراختو رو......
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۲۶:۴۸
پاسخ
1
2
hadi
متاسفانه تبریزی ها تحمل شکست رو ندارن ......اگر ببازن (که من 99/999999999999 درصد احتمال میدم ببازن)ورزشگاه رو نابود میکنند و میزار میرن.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۵۸:۲۹
پاسخ
1
5
hadi
آخه تراختور هم تیمه........با زور دست های پشت پرده میخواد قهرمان شه..........
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۵۲:۳۹
پاسخ
2
4