استقلالی‌ها در جشن قهرمانی چه پاداشی گرفتند؟

استقلالی‌ها در جشن قهرمانی چه پاداشی گرفتند؟

10042
10:35
27 اردیبهشت 1397
اعضای تیم فوتبال استقلال شب گذشته 5 میلیون تومان پاداش نقدی دریافت کرده و قرار است طی روزهای آینده 3 میلیون دیگر دریافت کنند.

وبسایت رسمی برنامه نود - اعضای تیم فوتبال استقلال شب گذشته 5 میلیون تومان پاداش نقدی دریافت کرده و قرار است طی روزهای آینده 3 میلیون دیگر دریافت کنند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، مراسم جشن قهرمانی جام حذفی استقلالی‌ها شب گذشته برگزار شد که این مراسم حواشی مختلفی داشت. در مراسم شب گذشته بعد از اهدای جوایز و پاداش‌های استقلالی‌ها اکثر بازیکنان این تیم سالن را ترک کرده که این موضوع تعجب حاضرین را در پی داشت.

این اتفاق در حالی رخ داد که محمدرضا احمدی چند بار تاکید کرد که مراسم بعد از اهدای پاداش‌ها باز هم ادامه دارد اما در نهایت بازیکنان سالن را ترک کردند.

از طرف اسپانسر باشگاه استقلال شب گذشته نفری 5 میلیون تومان پاداش نقدی، یک سیم‌کارت و یک حواله خرید تشک به بازیکنان اهدا شد ضمن آنکه قرار است طی روزهای آینده نفری 3 میلیون تومان نیز از طرف یکی از نزدیکان باشگاه به اعضای این تیم پرداخت شود که در مجموع این رقم معادل 8 میلیون پاداش نقدی برای قهرمانی در جام حذفی است.

پاداش به بازیکنان استقلال با درخواست وینفرد شفر به صورت یکسان پرداخت شده و تمامی اعضای این تیم به یک اندازه هدیه جشن قهرمانی این تیم در جام حذفی را دریافت کردند.

 

2051

نظرات کاربران
محمد
استقلال بایستی دنبال قهرمانی آسیا باشد این جامهای داخلی ارزشی ندارند فقط ستاره سوم اونم از نوع حقیقی اش
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۵:۰۸
پاسخ
19
36
یلدا
خب خدا رو شکر که یه استقلالی اعتراف کرد که دو تا ستارشون جعلیه و دنبال ستاره ی حقیقی می گردن...
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۴:۱۴
26
23
لر
دستشون درد نکنه... انشالله پاداش صعود به فینال لیگ اسیا را هم بزودی دریافت خواهند کرد تیم استقلال .....
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۶:۴۷
پاسخ
22
53
میلانی اصیل
مگه واسه جام حذفی جشن گرفتن?!?!?عجببببب!
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۹:۴۷
پاسخ
53
41
فضانوردان سرخ
شما که جام رمضان و جام ولایت از افتخاراتتون هست.یعنی میگی از اون دوتا کم ارزشتر هست؟شما که تا قبل از صنعت نفت و یا قبل از قشقایی به آب و آتیش میزدید واسه حذفی همین که حذف شدید شد بی ارزش؟پشت وارو بیرانوند رو که یادتون نرفته
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۲:۵۱
20
41
Abedi
فعلا باشگاه بدهکاره و کم پاداش میدن کار درست هم همینه ایشالا بعد از قهرمانی تو آسیا همشو تسویه میکنیم و بعد از هر قهرمانی پول بین بازیکنا و کادر فنی تقسیم بشه
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۸:۴۷
پاسخ
13
53
مرتضی خاوری
اخه اون 3 میلیون رو هم بدهند 8 میلیون در مجموع خیلی کم و تحقیر کننده نیست ؟ برای تیمی که از پایین جدول سوم لیگ و قهرمان جام حذفی و تو اسیا به یک چهارم سود کرده تیم های عربی همین 8 میلیون پاداش میدهند بنظرتون ؟! بعد چرا توقع داریم بازیکن قرارداد یکساله نبنده و منتظر پیشنهاد نباشه فقط برررررررره ..
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۸:۵۲
پاسخ
21
71
چرا
مگه جام جهانیو فتح کردند یا لیگ قهرمانان اسیا نو جوانان به المان زدند 4 تا اینقدر نگرفتند
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۶:۳۴
24
27
خدای بدون مستاجر
ممنون شفر خان بابت زحمتی که تو این مدت برا تیم کشیدی. اما متاسفم برای بعضیها که از همین الان به فکر نقشه کشیدن برات هستند. امیدوارم که اون درایت آلمانیت رو اینجا نشون بدی. میگن هنوز پرسپولیسیا دارن در مورد بازی با ذوب آهن حرف میزنن. آخه بد جور آتیششون زدی. الان همه ی پرسپولیسیا میریزن اینجا میخوان نظر بدن میگی نگاه کن!!!
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۴:۲۰
پاسخ
43
122