استقلال تنها تیم ایرانی شکست ناپذیر لیگ قهرمانان آسیا

استقلال تنها تیم ایرانی شکست ناپذیر لیگ قهرمانان آسیا

19355
00:22
28 فروردین 1397
پرسپولیس و استقلال با ۱۳ و ۱۲ امتیاز بعنوان صدرنشینان گروه های C و D لیگ قهرمانان آسیا به جمع ۱۶ تیم برتر قاره کهن راه یافتند.

وبسایت رسمی برنامه نود - پرسپولیس و استقلال با ۱۳ و ۱۲ امتیاز بعنوان صدرنشینان گروه های C و D لیگ قهرمانان آسیا به جمع ۱۶ تیم برتر قاره کهن راه یافتند.

به گزارش وب سایت نود، مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در گروه های C و D که استقلال و پرسپولیس در آن حضور داشتند به پایان رسید. نماینده‌های کشورمان در این دو گروه توانستند بعنوان تیم نخست راهی مرحله بعدی مسابقات شوند. پرسپولیس با ۱۳ امتیاز صدرنشین گروه سوم شد و السد بعنوان تیم دوم از این گروه راهی مرحله بعدی رقابتها شد. بعد از استقلال که با ۱۲ امتیاز بعنوان تیم اول گروه راهی مرحله بعدی شد، العین امارات با ۱۰ امتیاز بعنوان تیم دوم به مرحله بعد صعود کرد.

* گلزنی استقلال در همه بازی‌ها
شاگردان شفر در حالی بعنوان تیم نخست به مرحله بعدی رقابتها راه یافتند که در هر ۶ بازی مرحله گروهی موفق به گلزنی شدند. آنها در نخستین بازی به الریان ۲ گل زدند، سپس به الهلال یک گل زدند و در سومین بازی نیز ۲ بار دروازه العین را باز کردند. آبی پوشان در مرحله برگشت نیز به ترتیب یک گل به العین، ۲ گل به الریان و یک گل به الهلال زدند تا شمار گل‌های زده آنها در این مسابقات به عدد ۹ برسد.

پرسپولیس در هفته پنجم موفق به گلزنی به نسف قارشی نشد تا این تیم در همه بازی های مرحله گروهی گل نزده باشد و نسف قارشی تنها تیمی باشد که دروازه‌اش مقابل سرخ پوشان بسته ماند.

* استقلال تنها تیم ایرانی بدون شکست
آبی پوشان تهران تنها تیم ایرانی هستند که مرحله گروهی این مسابقات را بدون شکست به پایان رساندند. پرسپولیس در نخستین دیدار خود مقابل السد شکست خورد و این تنها شکست شاگردان برانکو در مرحله گروهی مسابقات بود..

* فقط السد به پرسپولیس گل زد
السد قطر تنها تیمی بود که توانست در مرحله گروهی مسابقات دروازه سرخ پوشان را باز کند. پرسپولیس بعد از آن که مقابل این تیم تن به شکست ۳ بر یک داد در ۵ بازی بعدی هرگز تسلیم نشد و دروازه‌اش ۳۶۰ دقیقه بسته ماند.

* پرسپولیس بهترین تیم ایرانی در مرحله گروهی
سرخ پوشان تهران با کسب ۱۳ امتیاز در مرحله گروهی بیشترین امتیاز ممکن را در بین تیم‌های ایرانی گرفتند تا عنوان بهترین تیم ایرانی در مرحله گروهی مسابقات را از آن خود کرده باشند. بعد از این تیم نیز استقلال با ۱۲ امتیاز دومین تیم ایرانی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به حساب می‌آید.

پرسپولیس با ۴ پیروزی، یک مساوی و یک شکست کارش را در این مسابقات به پایان رساند و استقلال با ۳ پیروزی و ۳ مساوی ۱۲ امتیازی شد.

* یک دبل
هر کدام از دو تیم استقلال و پرسپولیس در مرحله گروهی مسابقات تنها مقابل یک تیم موفق به دبل شدند. الوصل تنها تیمی بود که در هر دو مسابقه رفت و برگشت مغلوب پرسپولیس شد. این تیم اماراتی البته ضعیف ترین تیم آسیا شد و تنها تیمی شد که بازی‌ها را بدون کسب حتی یک امتیاز ترک کرد. الوصل در هر ۶ بازی مرحله گروهی خود شکست خورد و طبیعتا در هر دو بازی رفت و برگشت مقابل پرسپولیس نیز تن به شکست داد.

الهلال تیم قعر نشین گروه D مسابقات نیز تیمی بود که در هر دو بازی رفت و برگشت مقابل استقلال تن به شکست داد. الهلال که دوبار در دو زمین بی طرف مقابل آبی پوشان تهران قرار گرفت با نتایج مشابه یک بر صفر مغلوب این تیم شد. البته شرایط الهلال به وخامت شرایط الوصل نبود و این تیم لااقل از مجموع بازی های انجام داده‌اش در این مسابقات ۲ امتیاز به دست آورد.

 

2051

نظرات کاربران
نیما
واقعا اینجا بجز من کسی نیست که از نتایج خوب جفتشون خوشحال باشه؟؟ (البته طرفدار یکیشون هستم، ولی اینجا اصلا و ابدا موضوعیت نداره)
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۰:۲۹
پاسخ
0
2
تااااج کبیر
عشق یعنی استقلال.
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۴:۰۱
پاسخ
1
6
Taj Kabir
الهلال همون تیمی نیست که طوفان سرخ آسیا رو نابود کرد ؟؟؟ تیم قعر نشین گروه ؟؟؟ :)
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۰:۵۵
پاسخ
1
6
هوادار
قابل توجه دوستان استقلالی . این بازیایی که الان از استقلال میبینین و کف کردین و خیال کردین رئالین واسه ما تو چند دوره خاطرس . اگه بخایم بحث لیگ قهرمانان و گروه ها کنیم بحث زیاده . ولی هر تیمی جای خودش و نتایج خودش . استقلال خوب بازی کرده درش شکی نیست و پرسپولیسم نمیشه گفت که عالی بوده ولی بد بدم نبوده . هر تیمی واسه خودش نتیجه گرفته. انتقامو این چیزام کشکه. و باید قبول کرد این اون الهلال پارسال نیست. الهلال سال پیش باخت نداشت تو کل تورنمت . هر هفته بازیکناش جزو بهترینا بودن . نمونش کارلوس ادواردو تو فینال . شما هم اگه انتقامی میخاستین بگیرین باید از العین انتقام میگرفتین که نگرفتین . پس جو ندین. حرف اخر . ارزوی موفقیت برای 3 تا نمایندمون . و اینکه اگه سرمایه گذاری بشه رو تیمای ایرانی هر سال جز 4 تیمن .
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۲:۵۲
پاسخ
5
2
مهدی
فازت چیه . الهلال اون الهلال نبود خوب استقلالم چندین مصدوم داشت.از العینم انتقام گرفتیم که همه دیدن داور نذاشت تکمیل بشه. الریانم همونه که پارسال سه تاییتون کرد. رو بردیم. العین و الریان از پارسالم قوی تر بودن. شما موقعی که بهترین و تیمو داشتید از الریان باختید. پس حرف واسه ما خاطرست نزنید که خنده داره حالا حالا ها مونده توی آسیا به گرد پای استقلال برسید مطمئن باش توی این گروه بودید الان اندازه الهلال امتیاز داشتید ضمنا الهلالی که قهرمان عربستان شده و این همه ریخت و پاش کرده میشه بگی چجوری ضعیف بوده. همیشه ار موفقیت های استقلال میسوزید
۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۰:۴۹
1
3
مسعود تاجی
استقلال الهلال رو بیرون از خانه دبل میکنه پرسپولیس هم الوصل رو دبل میکنه. هر دو دبل هستن ولی این کجا و آن کجا
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۴:۱۷
پاسخ
3
31
sepehr98
جپاروف: گروه مرگ؟! اين نام به خاطر حضور استقلال در اين گروه است :) دیالوگ های ماندگار
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۴:۴۳
پاسخ
2
36
استقلال سرورته
قابل تو جه پرسپولیسیا که میگن الهلال و الریان ضعیف بودن:.خودتون عرضه برد الهلا رو نداشتین به الریان هم که باختین دیگه چی میگین..عشق تاباتا و عمر خربین
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۲:۱۶
پاسخ
3
27
Ghasem
اینو اصافه کنم که استقلال تو گروه مرگ بود و پرسپولیس تو گروه اسونتری.لطفا اینا رو ذکر کنید
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۶:۳۳
پاسخ
2
27
سیانور
قهرمان عربستان تیمی که پارسا تو منطقه غرب اصلا باخت نداشت جلو استقلال دو بار زانو زد،هرچقدر بگید مصدوم داشت این بود اون بود باید توجه کنید که استقلال هم از نظر مصدوم و محروم دست کمی از الهلال ندلشت ولی باغیرت،هر تیمی بجز استقلال تو این گروه بود بجا الهلال آخر میشد
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۴:۲۱
پاسخ
2
54
فقط خدا
حالا اگه پرسپولیس تو این گروه بود شرایطش بدتر از الهلال بود
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۲:۲۵
پاسخ
4
53
امیرحسین
آره خوش شانس که پرسپولیس بود که داور گل سالم السد رو آفساید گرفت وگرنه به زور تیم دوم جدول بود ضمناً شما از مصدومیت حرف نزن که استقلال خودش ۷_۸تا مصدوم داره هرچی هم که باشه الهلال ضعیف تراز الوصل نیست که همه بازی هاشو باخت و صفر امتیاز گرفت این تیم مسابقه نمیداد سنگین تر بود
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۹:۲۲
پاسخ
1
55
رضا
این استقلال خیلی حرفا برا گفتن داره..
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۶:۲۵
پاسخ
1
55
Ramin.taji4
باید استقلال باشی تا بتونی از گروه مرگ تیم اول صعود کنی اونم با دبل کردن قهرمان عربستان...پیش بسوی فینال پنجم توو آسیا
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۱:۳۱
پاسخ
1
59
قرمز برانکوئی
بله به لطف ضعف تیم های گروهش و خوش شانسی و مصدومیت های بازیکنای بزرگ تیم های رقیب و گرنه همه میدونیم استقلال در حد آسیا نیست
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۹:۳۲
پاسخ
321
33
Reza
پرسپولیس چون تو آسیا ناشناخته هست ، از هر گروهی صعود کنه ،دستاورد بزرگی براشون محسوب میشه اینایی که برای شما آرزوست ،به خدا برای ما خاطره هست
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۶:۲۷
1
7
بلواستار
گروه استقلال: العین (اول امارات)، الریان (سوم قطر)، الهلال (اول عربستان) گروه پرسپولیس: السد (دوم قطر)، نسف قارشی (سوم ازبکستان)، الوصل (چهارم امارات) باز هم بگید تیم‌های گروه استقلال ضعیف بود، باز هم توجیه‌های غیرمنطقی‌تونو ردیف کنید.
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۶:۵۴
2
52
Mostafa
این‌حرفو داری جدی میزنی یا شوخی میکنی؟واقعا ندیدی الان نوشت الوصل بدترین تیم لیگ قهرمانان؟؟سیاه‌جامگان ازبکستان هم ک دیگه‌واویلا.ی کم ب خودت بیا .این همون الهلاله ها.همون العین همون الریان.ی السد داشتین ک اونم ب لطف تیرک و داور ی برد شانسی اوردین
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۶:۵۷
1
49
علیرضا
معلومه که پرسپولیس خیلی حرف داره تو آسیا... استقلال حداقل میتونه حرف داشته باشه تو آسیا و اینو بارها ثابت کرده که در حد و اندازه های نامش هست اما پرسپولیس هنوز افتخاری رو کسب نکرده که اینقدر رو تیمت تعصب داری... استقلال همیشه یه قهرمانه تو هر شرایطی که باش... به امید موفقیت استقلال در آسیا
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۸:۳۴
1
53
آبی شفری
الهلال 3 مصدوم استقلال 7 مصدوم داشت فقط من نمیفهمم به لطف تیملی گروه یعنی چی؟یعنی نسف از الریان قوی تره؟یعنی الوصل از الهلال قوی تره؟یعنی السد از العین قوی تره؟
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۳:۲۵
2
52
اس اس دوستاره
داداچ همین بازی با السد تو اون گروه آسون رو به لطف داوری و گل به خودی بردین..گل سالم السد..اونم تو گروهی ک تیم های درجه چهارم آسیا توش بودن..بازی با الوصل هم باز به لطف داوری...استقلال تیمی رو دبل کرد که شمارو شیشتایی کرد و همین سه روز پیش قهرمان عربستان شد..الریانی ک شمارو سه تایی کرد..بردن الهلال کار همیشگی استقلاله..
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۰:۳۷
1
58
فقط استقلال
شماراست میگی منم امروز یه قایق دیدم پرواز میکرد باور کن
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۴:۲۵
1
58
ميلاد
ضعف تيم هاي گروهش!!!جالبه مصدوم ها و محروم هاي استقلال نديدي بعد راجبه مصدوم هاي عربا حرف ميزني!هرموقع تونستين تيماي شرق اسياروببينيد ميشينيم راجبه حد اسيا حرف ميزنيم ديدين كه چجوري داريم انتقامتونو از عراب ميگيريم
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰:۵۴
2
62
محسن
بله الوصل و نسف قارشی بهترین تیم آسیا با شما هم‌گروه بودند!! استقلال عادت به برد تیمهای ضعیف داره: الهلال، الریان، العین، پرسپولیس و ...
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۸:۵۹
3
75
mehdi.ss
هههه اره فقط پرسپولیس در حد آسیاس خخ
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۷:۰۲
4
70
Mardin
فقط از دیدگاه یک پرسپولیسی گروه استقلال با وجود تیمهایی مث الهلال و العین و الریان که همشون قهرمان لیگ کشورشونن ضعیف ترین گروه محسوب میشه ولی گروه پرسپولیس که هیچ یک از رقباش سال قبل تو آسیا نبودن میشه قویترین گروه... حتی از دیدگاه یک پرسپولیسی تیم الوصلی که صفر امتیاز گرفت تو کل مسابقات از همه تیمهای گروه استقلال قویتره... درووووود بر منطق پرسپولیسی
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۵:۲۹
3
80
علیرضا تاجی
مقاومت چرا؟ مگه ما مصدوم نداشتیم؟ فصل پیش ک شما با الهلال بازی کردین بازم الهلال مصدوم داشت! دوست عزیز این مایه افتخار ایرانه که دوتا سرگروه داره و من متاسفم برای کسانی که الهلال ضعیف شده رو با الوصل مقایسه میکنن کاش بشه یجوری این دوتا تیم باهم مسابقه بدن و ببینیم ک الهلال چجوری الوصل رو نابود میکنه همین الهلال به راحتی نسف رو میزنه و نه به پرسپولیس ن به السد هم راحت باج نمیده الان هیچکس به خوب بودن استقلال شکی نداره و اینکه مقتدرانه داره بازی میکنه امیدوارم قبل از قضاوت کردن نگاهی به تیم های گروهاتون بکنین و بعد در مورد گروه مرگ آسیا نظر بدین!
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۴:۴۱
2
80
فرهاد
جک خوبی بود
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۴:۳۲
2
68
احمد استقلالی
شما خودتون دیشب با داوریو بخت واقبال تیم اول شدبد بعد داری در مورد مورد تاج کبیر حرف میزنی،بد کردیم انتقامتونو از الهلال گرفتیم،شما اصلا رنگ فینال اسیا رو دیدی بزار ی بار ببینید بعد درمورد تیم دو ستاره اسیا حرف بزنید
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۳:۳۹
3
89
هیس بی افتخار ها حرف نمیزنند
شما در حد آسیا هستید و حتی به مراتب بالا تر چون تاحالا تو فینال آسیا نباختید .. چی؟ بله دوستان اشاره میکنند که تاحالا فینال آسیا نرفتید . اخِی من خیلی ناراحت شدم
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۷:۳۷
2
101
ههه
پس لابد پرسپولیس در حد آسیاست الوصلو بردین خیلی هنر کردین
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۵:۵۹
2
90
Rezareza.ss
الهلالی ک سال قبل در یه بازی فقط چهار گل ب پیروزی زد وقتی تو گروه مرگ افتاد تو همه بازیها فقط سه گل زد
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۵:۱۹
2
94
مسعود گل باشی
ضعف تیم های گروهش؟ الان قارچ و الوصل خیلی قوی بودن؟ یکیشون که با 6تا شکست و صفر امتایز حذف شد
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۳:۱۰
2
97
حامی
خخخخ..بسوووووز
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۰:۲۸
3
93
Hamed
بابا پيس پيسي به ما نميخوري
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۰:۱۷
6
101
علیرضا
بله ...همینه ... پرتماشاگر ترین تیم ما بودیم همیشه بازی های اسیایی استقلال استادیوم رو پر میکنه ... نتایج درخشان ... بازی های در شان استقلال و ایران همه اینا باعث شد تا بفهمیم لیگ ایران فقط کمبود مربی بادانش داره .نتایج پارسال و امسال استقلال گواه این موضوع هست... اگه همین سیاست رو باشگاه ها ادامه بدن هر سال یه پای فینال یه تیم ایرانی هست ولی حیف مسئولین قدر این استعداد های سرشار جوانان ایرانی رو نمیدونن ... شفر کیروش برانکو تو همین ایران دوباره اسم و رسمشون زنده شد .... خودمون رو دست کم نگیریم ...
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۹:۰۰
پاسخ
13
256
قرمز بی افتخار
در جواب ایمان آخه دوست عزیز تو گروه هايه دیگه تیم آخر صفر امتیاز نبود واسه همین هر سه تیم گروه شما 6 امتیاز الکی گرفتید وگرنه تو بازی گروهی هر تیم که 9 امتیاز بگیره شانس اول صعود میشه یک مقدار انصاف داشته باشی میبینی که از گروه شما همون دو تیم شانس صعود داشتن اما تو گروه استقلال هر چهار تیم شانس داشتن تا بازی چهارمشون یعنی گروه سخت تر
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۵:۱۴
0
11
6
خطاب به ایمان باخه چه حرفیه میزنی? یعنی نسف و الوصل ازالعین و الهلال و الریان قویتر بودند? بابا یه چیزی بگین بگنجه....
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۸:۵۶
0
10
خطاب به ایمان
حالا اشکاتو پاک کن...خخخخ
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۴:۵۴
0
7
آبی دل
آقای ایمان اینکه شما تصور میکنید در طول تاریخ حریفای استقلال ضعیف بودن و حریفای شما قوی خیلی جالبه ! همینطور پرسپولیسیا سطح جام در جام رو از جام باشگاه ها بالاتر میدونن ! نکته جالب تر ابنه که الریان و الهلال دوهزار و هفده رو شدیدا قوی تر از دو هزار و سیزده و دو هزار هجده میدونید. جالب تر از اون اینکه مصدوم ها و محروم های استقلال رو مهم نمیدونید حتی اگه ابراهیمی، چشمی، مجید حسینی، تیام و وریا باشن اما مصدوم های اونا مهم هستن. جالب تر از همه اینکه گروه پرسپولیس رو سخت تر میدونید !
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۸:۴۶
0
11
ایمان
دوستان عزیز اصلا الهلال و الریان مثل دوره قبل نبودن دوره قبل که در گروه پرسپولیس بودن فوق العاده بودن الان خیلی ضعیف شده بودن . در ضمن تیم سوم گروه پرسپولیس ، نصف قارشی 10 امتیازی شد ولی صعود نکرد در گرو ه ها ی دیگه تیم های 10 امتیازی صعود کردن یعنی امثال هم گروه پرسپولیس سخترین گروه بود ...........
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۴:۵۶
121
6