استقلال خوزستان در آستانه انصراف از لیگ قهرمانان آسیا؟

استقلال خوزستان در آستانه انصراف از لیگ قهرمانان آسیا؟

30629
14:54
26 بهمن 1395
در آستانه آغاز دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا، قهرمان لیگ پانزدهم در شرایط اسف‌بار مالی قرار دارد و تاکنون نتوانسته تمهیدات لازم برای سفر به امارات را در نظر بگیرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - در آستانه آغاز دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا، قهرمان لیگ پانزدهم در شرایط اسف‌بار مالی قرار دارد و تاکنون نتوانسته تمهیدات لازم برای سفر به امارات را در نظر بگیرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، عبدالکاظم طالقانی درباره وضعیت استقلال خوزستان برای شرکت در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: متاسفانه این تیم شرایط خوبی ندارد و احتمالا نتواند در مسابقات آسیایی شرکت کند. این موضوع به دلیل نبود نقدینگی در باشگاه است و آنها پولی برای خرج کردن ندارند. احتمالا به دلیل فراهم نشدن منابع مالی استقلال خوزستان از حضور در لیگ قهرمانان آسیا انصراف دهد.

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال تاکید کرد: مسئولان ذیربط در جریان باشند که استقلال خوزستان پولی ندارد و باید در مسابقات آسیایی شرکت کند. من این موضوع را از الان می‌گویم تا چند هفته بعد مانند اتفاقی که برای تراکتورسازی و استقلال تهران رخ داده بود برای استقلال خوزستان هم تکرار نشود.

او ادامه داد: اگر بازی نخست استقلال در ایران بود می‌توانستیم به هر طریقی که شده بازی را برگزار کنیم اما آنها در بازی نخست میزبان هستند و حضور در کشور خارجی نیازمند منابع مالی زیادی است. شرایط این تیم بسیار بحرانی است و از مسئولان فدراسیون و وزارت ورزش می‌خواهم که به این وضعیت رسیدگی کنند. آنها هیچ پولی در باشگاه ندارند و نمی‌توانند از پس هزینه‌های خود بربیایند. تاکنون استاندار خوزستان سه میلیارد تومان برای آنها فراهم کرده اما برای مسابقات آسیایی پولی وجود ندارد.

طالقانی در پاسخ به این سوال که آیا مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال از این موضوع خبر دارد؟ گفت: او از این موضوع خبر دارد اما فدراسیون هم شرایط مالی مناسبی ندارد و نمی‌تواند کمکی به استقلال خوزستان انجام دهد. اگر این اتفاق ادامه پیدا کند استقلال خوزستان هم مثل تراکتورسازی و استقلال تهران محروم می شود.

رییس هیات فوتبال خوزستان در واکنش به اینکه آیا در فاصله یک هفته تا برگزاری نخستین بازی این تیم بلیت هواپیما و هتل رزرو شده است، گفت: دو روز پیش با مدیرعامل آنها صحبت کردم و او تاکید کرد که هیچ پولی در باشگاه وجود ندارد تا بتوانند بلیت و هتل را تهیه کنند. تا جایی که می‌دانم تا امروز هم هیچ اتفاقی نیفتاده است. مسئولان نسبت به این شرایط آگاه باشند.

او همچنین درباره برگزاری مجمع این فدراسیون و تصمیماتی که در آن اتخاذ خواهد شد، گفت: بالاخره مجمع باید برگزار می شد و دست‌اندرکاران فدراسیون تمهیدات لازم را برای این موضوع می‌اندیشند. یکی از مهم‌ترین موضوعات انتخاب دو نایب رییس فدراسیون فوتبال است.

طالقانی همچنین درباره عملکرد علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال در موضوع محرومیت استقلال تهران و تراکتورسازی نیز گفت: من از این موضوع خبر ندارم و اسدی در این باره باید صحبت کند.

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال همچنین درباره اینکه آیا برای سمت محمود اسلامیان که پیش از این عضو موقت هیات رییسه فدراسیون فوتبال انتخاب شده بود تصمیم‌گیری خواهد شد؟ گفت: اسدی به عنوان مدیر اجرایی در این باره باید پاسخ بدهد. من نمی‌دانم که این موضوع هم در مجمع مطرح خواهد شد یا نه.

 

2051

نظرات کاربران
mj
خوشهالم از اینکه ادم های با وژدان تو این مملکت هنوز پیدا میشه ...
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۲۴:۴۸
پاسخ
1
1
حسین
اقای هدایتی کجاست بهش بگین کمک کنه اون خوب خرج میکنه حق جوانان هم وطن داره ضایع میشه
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۰۷:۴۴
پاسخ
1
2
علیرضا
جالبه اینطور وقتا کسی پیدا نمیشه به ورزش کمک کنه،بزرگانی مثل هدایتی ها،انصاری ها و... که معلوم نیست از کجا میلیاردها پول برای فوتبال پایتخت هزینه میکنند یه دفعه یه تیم دوست داشتنی مثل استقلال خوزستان رو بی خیال میشن،نمیدونم چطوری میشه این تناقض رو درک کرد؟ مگه این تیم ایرانی نیست؟مگه پای آبروی ایران در میون نیست؟امثال عابدینی فقط بلدند حرف بزنند،اگر ذره ای حس وطن پرستی داشتند اینجا عیارشونو نشون می دادند، اما حیف که ... شک ندارم که پیام منو انتشار نمی دید اما بدجوری این حرفا و هزاران حرف دیگه روی سینه من و خیلی از ورزش دوستان مونده.
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۰۲:۱۸
پاسخ
1
3
عبداله
جالبه وسط فصل اکثر تیمها مصاحبه میکنن که میخواییم سهمیه بگیریم واسه سهمیه میجنگیم. که چی بشه؟ بشه این نتیجش؟
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۵۹:۵۳
پاسخ
0
6
خوزستان
آقا وحید پماد بدم خدمتت؟
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۵۴:۰۵
پاسخ
2
7
رضا
فعلا خودت استفاده کن بعد بده به بقیه تیمت داره انصراف میده
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۱۸:۱۷
2
1
سحر...
حیفه واقعا این همه تلا ش میکنن یه فصل حتی نمی تونن فصل بعد درست و حسابی ظاهرشن.... مدیریت ضعیف ضعیف
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۰:۰۲
پاسخ
0
7
mohsen
آقا پول ندارید این فوتبال را تعطیل کنید . آن از تیم‌ ملی‌ نه زمین دارد نه لباس نه بازی تدارکاتی . تیم‌‌های لیگ هم که کلی‌ پول به بازیکنان خارجی‌ و داخلی‌ که شامل بازیکنان ۱۵ سال قدیم و فعلی‌ میشود بدهکارند زمین چمن و امکانات هم که ندارند .به داور‌ها هم که بدهکارند فقط این وسط فدراسیون نشینها اوضاع خوبی‌ دارند .خوب چند سالی‌ تعطیل کنند و با پولها یک سرو سامانی به فوتبال بدهند. امیدوارم ادمین درج کنی‌
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۲:۴۷
پاسخ
1
39
مهتاب
آقا تو ایران این همه پولدار داریم ، یکی نیست همت کنه خرج سفر این تیم رو بده؟! آبروی ایران در خطره ، بابا ،عرق ملی ندارین،؟!!
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۲:۰۷
پاسخ
6
22
بهرام
متاسفم برای فوتبال کشورم که یک تیمی قهرمان لیگ میشه که فصل بعد باید دنبال پول باشه
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۹:۵۳
پاسخ
4
35
پیمان
آقای هدایتی که پول اضافی زیاد داران و خرج فوتبال میکنند، حالا موضوع منافع ملی هست ورود کنند تا نماینده ایران انصراف نده، فوتبال ایران که صاحب نداره هرکس هر کاری دوست داره میکنه و بودجه لیگ و قیمت بازیکن ها هم توسط آقای هدایتی تعیین میشه. ایشون که خیلی به فوتبال علاقه دارن در بحث ملی ورود کنند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۴:۱۵
پاسخ
20
29
همیشه قرمززز
الو 125 انگار بعضیا حسابی دارن میسوزن
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۸:۱۶
11
8
فردین صیدی
حیفه واقعا حیفه اس خوزستان تیم خوب و بی ادعایی هست‌.اگه باشه مطمئنن نتایج خوبی میگیره
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۷:۱۳
پاسخ
6
35
وحید
وقتی تیم ها یی که شخصیت قهرمانی ندارن رو قهرمان میکنن همین میشه باید بجاش یه تیم دیگه رو معرفی میکردن این تیم ها باید برن دسته سه
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۷:۵۲
پاسخ
407
208
محمدرضا
استقلال خوزستان وقتی می دید پول نداره با فدراسیون هماهنگ می کرد قبلا تا حداقل ی تیمه دیگه ی بره مثل نفت تهران یا تراکتور
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۵۸:۰۱
3
4
محمد دولابی
شماره حساب لطف کتید
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۳۴:۰۱
1
6
کامران
می خواستن انصراف بدون همون موقع اول انصراف میدادن یه تیم دیگه را جایگزین می کردن واسه آسیا که یه سهمیه اصلی هم هست تو راحترین گروه اینجور سوخت ندیم
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۳۰:۲۶
4
5
عاشقتم پرسپولیس که همه باهات لجند
حالا کی گفته این آقا وحید ک ب استقلال خوزستان اینجوری میگه، پرسپولیسیه؟؟ هیچوقت یه پرسپولیسی بد تیمی رو نمیخواد. بریدین و دوختین واسه تخریب پرسپولیس کبیر. جام مال ماست و کل تیما دلیل تراشی و بهانه جویی میکنن
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۴۲:۳۰
23
10
دو ستاره
بیشتر تلاش کرد قهرمان شد دیگه چرا بی احترامی می کنی
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۰:۴۸
3
25
توفیق
بنظرم باید با یک برنامه دقیق شرایطی رو فراهم کنند که تیمهای ریشه دار و پر تماشاگر بیان لیگ برتر به عنوان مثال پیکان، صبای قم، نفت تهران، سایپا، گسترش فولاد، پدیده، تیمهایی هستند که میانگین تماشاگر بازیهاشون به 500 نفر نمیرسه شرایطی که سالای قبل برای فجر و برق شیراز هم فراهم بود در عوض تیمهایی مثل: ملوان، سپید رود، شاهین بوشهر و خیلی تیمهای دیگه دارن در لیگهای پایین دست و پا میزنند
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۲:۱۸
15
3
سعید
دقیقا . هر سال باید پرسپولیس رو قهرمان کنن و بقیه تیمهارو بفرستن دسته سه و پرسپولیس در هر 4 گروه آسیا به رقابت بپردازه
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۳:۲۹
12
21
سيروس
ازاين ديدگاه توهين آميز متاسفم
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۲:۵۹
9
66
25 - 21
از شما بیشتر شخصیت قهرمانی داشتن اونم بدون ستاره و هوادار میلیونی و حسین هدایتی که براشون میلیاردی خرج کنه. تنها تو کشوری مثل ایرانه که یه تیم قهرمان لیگ میشه اونوقت به جای اینکه از نظر مالی وضعش خوب بشه برعکس دو زار نداره بازیکناشو نگه داره مربیشو نگه داره و همه میرن. واقعا متاسفم که خب البته دلیلش حرفه ای نبودن فوتبال ما از نظر مدیریتی هست. کمی از فوتبال روز اروپا الگو بگیریم تو ساختار اداره فوتبالمون
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۲:۵۰
25
67
امین
قهرمان میکنند؟؟؟!!! داداش این تیم با شایستگی تمام قهرمان شد.... بعدم این حرف ها همیشه تو فوتبال ایران بوده ؛ اینکه مثلا آی از لیگ میکشیم کنار یا آی انصراف میدیم و غیره! اینا همش خالی بندیه ، فقط میخوان اینجوری بهشون کمک بشه وگرنه مطمئن باش که انصراف نمیدند!!
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۲:۰۰
5
71
مهدی
پس قبول دارید تو ایران تیمها رو قهرمان میکنن؟ مثل امسال خخخخ
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۴:۲۳
64
59
زازا
انشاا... بهشون کمک مالی بشه که انصراف ندن.. حیفه
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۰:۳۸
12
111
م
خوب انصراف بده ، این تیم که قطعا زنگ تفریح آسیا میشه
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۷:۱۶
82
61
حکیم
هنوز از پارسال سوزش داری؟
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۶:۴۵
42
90
۴۴
اهان همه باید برن دسته ۳ ..... ۳(خخخ) همه برن دسته ۳ عابدینی هم رییس فدراسیون بشه داوران دربی هم فقط ترکی و فغانی بشن تا شاید شاید شاید اون تیم ابکش شده قهرمان بشه شماها چقد خوبید اصن ادم لذت میبره ازاینکه میبینه چنین خبره هایی در کشورمون زندگی میکنن
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۰:۵۵
67
104
صدر
این تیم با توانایی نخبگان و جوانان خوزستانی قهرمان ایران شد . واقعا مشخص هست همینطوری یه حرفی زدی . الان اسپانسر و باشگاه استقلال خوزستان به تعهداتش عمل نکرده چه ربطی به شخصیت تیم داره . استقلال خوزستان امسال اگر مشکل متلی نداشت الان صدر جدول بود چون 3 بازی بدون تمرکز و مفت و مثلم مساوی کردند و در بازی با پرسپولیس در اهواز عم با لطف داور مساوی کردند در تهران هم تیم استقلال با خصیت تیمی شما رو شکست دادند .مشکل جای دیگست و مشکل کسانی هستند که نمی خواهند تیم های شهرستانی موفق باشند .
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۷:۳۰
35
120
مجتبی
توهین نکن حتماً شخصیت داشته که قهرمان شده
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۱:۵۴
59
185
رضا
یکی یعنی نیست از این تیم حمایت کنه ؟!
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۸:۱۴
13
168
4پولییییییییییس
هر فصل که یه تیمی قهرمان لیگ میشه بازیکنای خوب و سرمربیشو تیمای دیگه غارت میکنن و جالبم اینجاس تیمی که تو ایران قهرمان میشه فصع بعد از نظر مالی شدیدا به مشکل میخوره وضعیت فوتبالمون جالب نیست اگه اس خوزستان انصراف بده تیمی از کشورمون جایگزینش میشه یا ن؟
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۱:۵۴
پاسخ
34
240
ایدا سادات16قرمز
شش شما برو بدیهی هاتو ن بدید محروم نشید
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۴۴:۰۷
5
2
ایدا سادات16قرمز
سال بعد ششتقلال این بلا سرش میاد نه ششتقلال سال بعد سهمیه نمی گیره
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۳۰:۳۱
6
2
ممد
فکر نکنم
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۶:۵۰
1
14
م
ادب از که آموختی از بی ادبان
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۰:۴۶
6
21
۳۳
یا نه ...
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۷:۴۴
1
15
Sajjad
متاسفانه مشکل اینجاس که سازمان لیگ هم به تیم ها کمک نمیکنه برای ایران خیلی بده که تیمی از ایران از رقابت های آسیای انصراف بده متاسفم برا فوتبالمون
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۵:۵۳
1
38
شش الکی
همین بلا سال بعد سر نهپولیس میاد
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۲:۵۰
36
30
مجتبی
نه داداش نمیشه
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۲:۲۰
3
47