استقلال خوزستان دلفی را بیش از ۲ برابر بودجه سالش فروخت

استقلال خوزستان دلفی را بیش از ۲ برابر بودجه سالش فروخت

2468
16:07
27 مرداد 1397
باشگاه استقلال خوزستان درحالی اقدام به فروش مهاجم تیم فوتبال این باشگاه کرد که از حق ترانسفر او به اروپا رقم قابل توجهی به دست خواهد آورد.

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه استقلال خوزستان درحالی اقدام به فروش مهاجم تیم فوتبال این باشگاه کرد که از حق ترانسفر او به اروپا رقم قابل توجهی به دست خواهد آورد.

به گزارش وب سایت نود، باشگاه استقلال خوزستان در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر اقدام به فروش یونس دلفی، بازیکن جوان و آینده‌دار خود کرد. این باشگاه با صدور رضایت‌نامه این بازیکن برای انتقال به باشگاه آیندهوون هلند, مبلغ هفت میلیارد تومان را درخواست کرده بود که این موضوع مورد قبول باشگاه هلندی قرار گرفت. همچنین با انتقال دلفی به هلند, چنانچه باشگاه آیندهوون بخواهد این بازیکن را به باشگاهی دیگر به فروش برساند, دوباره 20 درصد از حق این ترانسفر نیز به باشگاه خوزستانی خواهد رسید.

این درحالی است که باشگاه استقلال خوزستان تیمش را در فصل هجدهم فقط با سه میلیارد تومان بسته است و حالا مسئولان این باشگاه می‌توانند با هفت میلیاردی که از فروش مهاجم‌شان به دست آورده‌اند, بخش زیادی از بدهی‌‌های انباشته شده قبلی را پرداخت و حتی به فکر تقویت تیم‌شان در ادامه مسابقات باشند.

گفتنی است, یونس دلفی هم‌اکنون در اختیار تیم فوتبال امید ایران برای حضور در بازی‌های آسیایی اندونزی است و قرار است بعد از پایان این مسابقات برای ثبت نهایی قرارداد با آیندهوون به هلند سفر کند.

امیر سلطانی, مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان در این باره گفت: امسال درحالی تیم‌مان را با سه میلیارد تومان بسته‌ایم که فقط دو بازیکن بالای 100 میلیون تومان در اختیار داریم و با مابقی بازیکنان‌ با زیر 100 میلیون تومان قرارداد بسته‌ایم. با استعدادیابی‌هایی که انجام داده‌ایم, در تیم‌‌ بازیکنان مستعد زیادی مانند دلفی داریم که می‌توانیم روی آنها نیز سرمایه‌گذاری کنیم.

2051

نظرات کاربران
ایمون زاید
اینجوری راحت می تونن بجای سنگ برای هواداراشون بلوک و آجر بخرن بیارن ورزشگاه
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۳:۴۸
پاسخ
2
7
ارتش سرخ۶
به این میگن درامد زایی که باشگاههای کشور باید انجام بدن
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۶:۵۵
پاسخ
1
6
رامین
فکرکنم تاسالیان سال بهترین ترانسفرایران باشه
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۳:۳۶
پاسخ
1
6
hamed ss
امیدوارم همه تیمهای ایرانی یاد بگیرن و به بازیکنای جوان بازی بدن تا ستاره هایی مثل دلفی بتونن خودشون رو نشون بدن.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۲:۰۳
پاسخ
0
8
kianoush
ریسکی که داره جواب میده البته به خاطر خالی بودن جیب اس خوزستان وگرنه چنان ریخت وپاشایی میکردن که بیا وبنگر /تازه میگن با اضافه پول دلفی میخوان باز بایگن بگیرن نمیزارن ده ریال تویه حساب باشگاه بمونه واسه روز مبادا /این تیم با این شرایط نمی افته بالا نشینم نمیشه اصرار خرید بازیکن چیه یه سال بخر نون وتره صدسال بخور نون وکره ولی انگار همیشه مدیران ما نون واجر کنن
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۷:۴۵
پاسخ
2
3
یوسف نعمتی
کاش سقف قرارداد همه بازیکن های لیگ نهایتا صد میلیون بود....
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۸:۲۷
پاسخ
1
6