استقلال خوزستان 0-2 پارس جنوبی جم/ پیروزی جمی‌ها در بازی پربرخورد

استقلال خوزستان 0-2 پارس جنوبی جم/ پیروزی جمی‌ها در بازی پربرخورد

1321
19:10
27 مهر 1397
پارس جنوبی جم اولین برد خارج از خانه‌ی این فصل خود را در اهواز بدست آورد.

وبسایت رسمی برنامه نود - پارس جنوبی جم اولین برد خارج از خانه‌ی این فصل خود را در اهواز بدست آورد.

به گزارش وب‌سایت نود، در ادامه‌ی هفته‌ی نهم رقابت‌های لیگ برتر امروز از ساعت 17 استقلال خوزستان در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف پارس جنوبی جم رفت. آبی‌های اهوازی که هفته‌ی گذشته هم مقابل تراکتورسازی شکستی سنگین را متحمل شده بودند در این بازی خانگی هم ناکام بودند و مقابل میهمان خود پارس جنوبی جم در یک بازی پربرخورد با 2 گل تن به شکست دادند. گل‌های پارس جنوبی جم را در این بازی محمد نوری و مجید علیاری به ثمر رساندند.

حسن اکرمی داور بازی در دقایق پایانی نیمه‌ی اول دو بازیکن استقلال خوزستان را از زمین اخراج کرد.

 

کارت زرد: ‌احمد آل‌نعمه و میثم شاه‌مکوندزاده از استقلال خوزستان و روح اللهی سیف‌اللهی و حسین‌ پورامینی از پارس جنوبی

کارت قرمز: آل‌نعمه کارت دوم دقیقه 44 و وحید حمدی‌نژاد دقیقه 44 از استقلال خوزستان

 

ترکیب استقلال خوزستان: حسین پورحمیدی، احمد آل‌نعمه، ساسان شیرمردی، یونس دلفی، محمد شریفی، وحید نامداری، وحید حمدی‌نژاد، رضا درویشی، ایمان مبعلی، مصطفی کیانی و میثم شاه‌مکوندزاده

 

ترکیب پارس جنوبی جم: احمد گوهری، سعید محمدی‌فرد، محمد ستاری، حامد نورمحمدی، مجتبی لطفی، حسین پورامینی، نیما انتظاری، شهرام گودرزی، روح‌الله سیف‌اللهی، محمد نوری و مجید علیاری

 

اتفاقات ویژه

استقلال خوزستان صفر - پارس جنوبی 1: در دقیقه سیزده یک کار ترکیبی در سمت راست توپ را به پورامینی رساند و او توپ را به روی دروازه استقلال فرستاد که ضربه سر محمد نوری گل اول را برای پارس رقم زد.

دقیقه شانزده ارسال کوتاه ایمان مبعلی از همه عبور کرد و توپ مستقیم به تیر دروازه پارس برخورد کرد.

در دقیقه 26 بازی تصمیم داور مسابقه باعث درگیری لفظی میان اعضای کادر فنی دو تیم و بازی به همین دلیل دقایقی متوقف شد.

در دقایق پایانی نیمه نخست یک برخورد شدید در میانه‌های زمین بین احمد آل‌نعمه و حسین پورامینی به وجود آمد که منجر به آسیب دیدگی هر دو بازیکن شد. پس از دقایقی که مصدومیت این دو بازیکن رفع شد، داور مسابقه به پورامینی و آل‌نعمه کارت زرد نشان داد. اخطار آل‌نعمه با توجه به کارتی که از قبل داشت، منجر به اخراج او شد. این تصمیم داور اعتراض شدید بازیکنان استقلال خوزستان را به همراه داشت که در این میان اکرمی وحید حمدی‌نژاد را از بازی اخراج  و استقلال را 9 نفره کرد. با این اقدام اکرمی، بازیکنان استقلال خوزستان به دستور کادر فنی در کنار زمین جمع شدند و بازی چند دقیقه متوقف شد.

استقلال خوزستان صفر - پارس جنوبی 2: در دقیقه 78 روح الله سیف‌اللهی از سمت راست دفاع استقلال با یک ارسال توپ را روی سر مجید علیاری فرستاد که او هم با ضربه‌ی سر دروازه‌ی استقلال خوزستان را باز کرد.

 

پارس جنوبی جم با پیروزی در این بازی اولین برد خارج از خانه‌ی خود در لیگ هجدهم را بدست آورد. شاگردان تارتار بعد از این برد خارج از خانه، جایگاه هشتمی خود را از ذوب‌آهن اصفهان پس گرفتند. شاگردان داریوش یزدی در تیم استقلال خوزستان هم با این شکست خانگی به رده‌ی دوازدهم جدول رده بندی سقوط کردند.

 

خلاصه بازی استقلال خوزستان و پارس جنوبی جم

1870

 

نظرات کاربران