استقلال خوزستان 0-3 تراکتورسازی تبریز/ برتری پرگل شاگردان لیکنز

استقلال خوزستان 0-3 تراکتورسازی تبریز/ برتری پرگل شاگردان لیکنز

4869
20:58
10 فروردین 1398
شاگردان جرج لیکنز با نتیجه سه بر صفر مقابل استقلال خوزستان به برتری رسیدند.

به گزارش وبسایت نود، تیم های استقلال خوزستان و تراکتورسازی تبریز در سری رقابت های هفته بیست و سوم لیگ برتر از ساعت 19 امروز در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف یکدیگر رفته بودند که این دیدار با نتیجه سه بر صفر به سود شاگردان جرج لیکنز به پایان رسید. 

گل های تراکتورسازی تبریز توسط یوکیا سوگیتا در دقیقه 16، دانیال اسماعیلی فر در دقیقه 43 و اشکان دژاگه در دقیقه 66 به ثمر رسید. 

داور این دیدار به میثم کریمی ( دقیقه 53) و ایوب کلانتری ( دقیقه 54) از استقلال خوزستان و ایمان سلیمی (دقیقه 54) و اکبر ایمانی ( دقیقه 63) از تراکتور سازی کارت زرد نشان داد. 

ترکیب دو تیم:

استقلال خوزستان

حسن پور حمیدی، محمد شریفی، ایوب ارجمندیان، ایوب کلانتری، وحید حمدی نژاد، رضا درویشی ،میثم کریمی، مجتبی رمضانی ،وحید خشتان (  از دقیقه 80- فرید امیری) ،رامین داوودی ( از دقیقه  46-سعید زارع)، مصطفی کیایی، میثم شاه مکوند زاده

تراکتورسازی تبریز

محسن فروزان، محمد طیبی،مهدی مهدی پور،دانیال اسماعیلی فر، اشکان دژاگه، یوکیا سوکیتا ( از دقیقه 88- احسان پهلوان )، ایمان سلیمی ، احسان حاج صفی،سید احمد موسوی، اکبر ایمانی ( از دقیقه 82- علیرضا نقی زاده )، ساسان انصاری ( از دقیقه 83- آنتونی استوکس)

دقایق حساس: 

دقیقه 2: توپ با ضربه ایستگاهی بازیکن تیم استقلال خوزستان به داخل محوطه جریمه رسید که پس از برخورد به بازیکن تیم میهمان در اختیار رامین داوودی قرار گرفته و شوت این بازیکن با تیرک دروازه محسن فروزان برخورد کرد. 

دقیقه 5: پاس وحید خشتان به ایوب کلانتری در پشت محوطه جریمه تیم تراکتورسازی رسید که شوت پرقدرت این بازیکن در دستان محسن فروزان قرار گرفت.  

دقیقه 12: پاس سید احمد موسوی در داخل محوطه جریمه به اشکان دژاگه رسیده و شوت این بازیکن در اختیار دروازه بان استقلال خوزستان قرار گرفت. 

دقیقه 13: پاس بازیکن تیم تراکتور سازی در روی خط محوطه جریمه استقلال خوزستان به اشکان دژاگه رسیده و شوت روپا و سر ضرب این بازیکن از کنار دروازه استقلال خوزستان راهی بیرون شد. 

دقیقه 16: (گل اول تیم تراکتورسازی) اشکان دژاگه با پاس رو به جلوی بازیکن تراکتورسازی صاحب توپ شده و در ادامه یوکیا سوگیتا را با پاس در عرض صاحب موقعیت حساس کرد تا در موقعیت تک به تک در دهانه دروازه موفق به گلزنی شود. 

دقیقه 34: احسان حاج صفی با حرکت سریع وارد محوطه جریمه تیم استقلال خوزستان شده و در ادامه شوت پرقدرت این بازیکن به سمت دروازه توسط حسن پور حمیدی راهی کرنر شد. 

دقیقه 43: (گل دوم تراکتورسازی) یوکیا سوگیتا توپ را از سمت راست زمین مسابقه با پاس در عرض در اختیار دانیال اسماعیلی قرار داد و در ادامه توپ را به سمت روی دروازه استقلال خوزستان ارسال کرد که با وحید حمدی نژاد برخورد کرده و وارد دروازه حسن پور حمیدی شد.  

دقیقه 54: شوت پر قدرت محمد شریفی از پشت محوطه جریمه تیم تراکتورسازی تبریز در اختیار محسن فروزان قرار گرفت. 

دقیقه 59: ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه ایوب کلانتری با اختلاف کمی از کنار دروازه تراکتورسازی راهی بیرون شد. 

دقیقه 66: (گل سوم تراکتورسازی) پاس سیداحمد موسوی در داخل محوطه جریمه به اشکان دژاگه رسیده و در موقعیت تک به تک با حسین پورحمیدی موفق به گلزنی شد. 

دقیقه 75: ایوب کلانتری توپ را از طریق ضربه ایستگاهی به سمت دروازه تراکتورسازی ارسال کرد که محسن فروزان در اختیار گرفت. 

دقیقه 76: توپ با ارسال زیبای دانیال اسماعیلی فر در اختیار احسان حاج صفی در داخل محوطه جریمه استقلال خوزستان قرار گرفت که ضربه سر این بازیکن را حسن پور حمیدی راهی کرنر کرد. 

گفتنی است، تیم تراکتورسازی تبریز با این نتیجه در جدول رده بندی 46 امتیازی شده و استقلال خوزستان نیز 10 امتیازی باقی ماند. 

20441

نظرات کاربران
کابوسی بنام تراختور
تراختور3 پیروزی 1
۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۲:۰۴
پاسخ
12
39
حسین آقازاده شنداباد
ب امید قهرمانی تیم محبوبم T
۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۷:۵۹
پاسخ
26
130
اردبیل تراختورچی سی
انشالله هفته ۲۸ با برد تیم پیروزی تهران قهرمانی مون رو تقریبا قطعی می کنیم ... یاشاسین تراختور یاشاسین آذربایجان
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۴:۳۵
پاسخ
37
179
و این است تراختور...
ب امید قهرمانی
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۶:۰۳
پاسخ
30
140
امیر
با این بازی خوب نشون دادیم که هدف علاوه بر قهرمانی خط و نشون برای تیماییه که چن ساله با کمک داور و جعل پیروز میشن این تراکتور شک نکنین قهرمانه چون هماهنگی بازیکنا خیلی عالی شده و چشم بسته همو پیدا میکنن
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۰:۲۵
پاسخ
29
143
آرش
تنها تیم لایق قهرمانی تراکتور وسلام
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۴:۳۴
پاسخ
31
146
امین خان کلهر
تراکتور بعد از پرسپولیس اوله....
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۰:۳۱
پاسخ
167
38
میثم
با قدرت روبه جلو
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۹:۰۲
پاسخ
22
125
تیراختور از روز اول تا الان کابوس شماست
اول از همه از سلطان زنوری ممنونیم که یه تیم خیلی مدرن و بالاتر از کیفیت لیگ ایران رو جمع کرده،بعدش از مستر لیکنز که مشکلات تیم از جمله ساده گل خوردنمون رو حل کرده،ما اینطوری بازی میکنیم و میجنگیم و میبریم،نه با حمایت رسانه و وزیر و وکیل و غیره،یاشاسین ایرانیم آذربایجانیم،تیراختوروم.
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۲:۵۷
پاسخ
22
151
علی
خوب بود. قدری نگران این بازی بودم و می ترسیدم اتفاقاتی از نوع بازی با نساجی و سایپا تکرار شود. تراکتور می داند از هر بازی چه می خواهد. دنبال بازی منطقی و امتیازی است نه بازی پر شور و هیجانی و در عین حال خطرناک. با توجه به همه جهات این بهترین رویکرد است. به امید برد در برابر نفت آبادان.
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۲:۴۷
پاسخ
16
124
امید از تفت
با توجه به بازیهای باقیمانده، رقابت قهرمانی عملاً بین پرسپولیس و تراکتور است و پرسپولیس با شکست تراکتور در تبریز، قهرمانی خودش را مسجل میکنه
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۲:۳۰
پاسخ
184
12
امیر
فعلا که تیمهایی که تو کورسن تو تبریز زمین گیر شدند چون تراکتور راه بردن تیمای مدعی رو به خوبی یاد گرفته و پرسپولیس رو هم شکست خواهد داد این تراکتور قهرمانه
۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۱:۵۴
11
36
قشقایی کبیر
اتفاقاً برعکس گفتی... هم تیم سپاهان اصفهان و هم تیم تراکتورسازی پرسپولیس را شکست میدهند ...ان شاالله
۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۸:۴۷
12
144
یادگار، دره گرگها
منتظر پرسپولیس در دره گرگها(یادگار)هستیم این تراکتور حریف طلب میکنه نبووووود
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۷:۰۹
پاسخ
24
142
فرزاد تبریزی
پرسپولیس در تبریز به دنبال مساوی خواهد بود و اما تراکتور استقلال نیست که اینطوری مغلوب شه مطمئنا پرسپولیس شکست سنگینی خواهد خورد تراکتور قهرمانه
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۳:۳۴
پاسخ
24
143
قشقایی کبیر
ان شاالله پرسپولیس تو تبریز شکست سختی بخورد و به رده چهارم جدول سقوط کند ...
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۵:۲۶
پاسخ
38
358
امیر
پرسپولیس رو تو استادیوم یادگار یه جوری میبریم یادگاری بشه براشون تراکتور قهرمانه این آرزو نیست بلکه واقعیته و با گذشت زمان بهش خواهید رسید یاشاسین قهرمان تراختور
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۷:۳۶
11
140
فرشاد تراختور
پرسمولیس هم امسال قهرمان میشه البته قهرمان جام حذفی.خخ
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۹:۳۶
28
102
امیر
حتما امسال هم جشن نایب قهرمانی میگرید
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۲:۰۱
120
23
اردبیل پرسپولیس
انشالله تو تبریز تراکتور میزنیم قهرمانیمون مسجل میکنیم و تراکتور به جایگاه اصلیش تو دسته 1 برمیکرده
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۴:۰۵
363
66
پرویز
آرزو بر جوانان عیب نیست
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۲:۴۷
155
133
جاوید
ان شا الاه میبریم
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۳:۲۶
پاسخ
57
182
tt tt
در جواب داریوش تراکتوری: در این مورد دو نوع حالت وجود دارد: 1) یا طرف اصلا اردبیلی نیست 2) یا هم طرف جزو اقلیت اردبیلی پرسپولیسی است. در آمار کانال تلگرامی اردبلی فقط 15 درصد پرسپولیسی بودن و تراکتوری 73 درصد بود.
۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۸:۱۳
11
24
داریوش تراختوری
حتما اردبیلی هستی. چرا از شهرایی با اکثریت تراکتوری اسم میزاری همه میدونن اردبیل فقط تراکتور یاشا اردبیل
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۸:۵۶
20
123