استقلال خوزستان 1- 2 پدیده مشهد/ برد دروقت اضافه

استقلال خوزستان 1- 2 پدیده مشهد/ برد دروقت اضافه

2028
22:45
11 مرداد 1397
پدیده در دقایق آخر میزبان خو را شکست داد.

وبسایت رسمی برنامه نود -پدیده در دقایق آخر میزبان خود را شکست داد.

به گزارش وب‌سایت نود، از ساعت 20:45 پنجشنبه یازدهم مرداماه دو تیم استقلال خوزستان و پدیده در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف هم رفتند. این بازی حساس و پر برخورد که با برتری 2 بر یک میهمان همراه بود را شاهو اصلانی قضاوت کرد.

اصلانی در این بازی یک بازیکن از هر تیم را اخراج کرد. او در نیمه اول و دقیقه‌ی 40 محمد قنبری از تیم پدیده را از زمین بازی با دادن کارت زرد دوم اخراج کرد. در نیمه دوم و دقیقه 70 هم وحید نامداری بازیکن استقلال خوزستان را با دادن کارت زرد دوم اخراج کرد.

ترکیب استقلال خوزستان:

حسین پورحمیدی، مصطفی کیانی، احمد آل‌نعمه، مهرداد پورابوالقاسم، وحید حمدی‌نژاد، وحید نامداری، میثم کریمی، ایوب کلانتری، وحید خشتان، محمد شریفی و رضا درویشی

 

ترکیب پدیده مشهد:

محمد ناصری، علی نعمتی، مسعود ریگی، سعید صادقی، محمدرضا ناصحی، اکبر صادقی، امین قاسمی‌نژاد، محمدرضا خلعتبری، حسین مهربان، محمد قنبری و مرتضی منصوری

 

شرح گل‌ها:

استقلال خوزستان 1 پدیده مشهد 0 ( دقیقه 24، وحید خشتان): ارسال از سمت چپ توسط حمدی نژاد با حرکت دیدنی خشتان و تو سر توپ این بازیکن و ضربه نهایی‌اش به گل اول آبی‌پوشان تبدیل شد.

 استقلال خوزستان 1 پدیده 1: ( دقیقه 92، امین قاسمی نژاد): ارسال از سمت راست با ضربه سر امین قاسمی نژاد به گل تساوی پدیده همراه شد.

 استقلال خوزستان 1 پدیده مشهد 2: ( دقیقه 4+90، یونس شاکری): یک بار دیگر از سمت راست ارسال برای استفاده حمله وران پدیده با ضربه شاکری به گل دوم این تیم تبدیل شد.

 اتفاق ویژه

در بازی امشب شاهو اصلانی در اواخر نیمه دوم با گرفتگی عضله ران مواجه شد تا اتفاق جالب این بازی تعویض داور باشد و داور چهارم جانشین این قاضی کردستانی شود. پدیده‌ای‌ها با این برد که در دقایق آخر بازی بدست آمد، شکست هفته‌ی گذشته مقابل پرسپولیس را فراموش کردند. استقلال خوزستان هم با هدایت یزدی اولین باخت خود در لیگ هجدهم را در یک بازی خانگی تجربه کرد.

خلاصه بازی استقلال خوزستان - پدیده

1870

نظرات کاربران
سرخ نهاد
ماشالا یحیی
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۰:۵۳
پاسخ
1
26