استقلال و استراماچونی منتظر یک امضا/ سرمربی ایتالیایی همه شروط را پذیرفت

استقلال و استراماچونی منتظر یک امضا/ سرمربی ایتالیایی همه شروط را پذیرفت

21399
19:59
17 خرداد 1398
مسئولان باشگاه استقلال با گزینه‌ ایتالیایی به توافق رسیده و تنها منتظر یک امضا هستند.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از فارس،  بعد از مشکلاتی که بین مسئولان باشگاه استقلال و گزینه ایتالیایی به وجود آمد این مربی از هدایت آبی‌پوشان فاصله گرفت اما پیگیری‌های امیرحسین فتحی و مشورت وی با چند وکیل حقوقی باعث ادامه مذاکرات شد.

در ادامه بعد از پیشنهاد جدید مسئولان استقلال به استراماچونی وی بامداد امروز در ایمیلی به مسئولان استقلال اعلام کرد همه شروط را پذیرفته است و حاضر است سرمربی استقلال شود.

مدیران باشگاه استقلال نیز از گزینه ایتالیایی خواستند تا موافقت رسمی خود را برای هدایت استقلال اعلام کند و از وی خواستند تا پیش‌نویس قرارداد را به صورت اینترنتی امضا کند که قرار است این اتفاق طی امروز و فردا انجام شود.

مسئولان باشگاه استقلال تصمیم دارند حتی در صورتی که این مربی در دقیقه ۹۰ قید امضای قرارداد را زد با یک گزینه خارجی دیگر به توافق نهایی برسند که حتی مذاکرات با این گزینه هم صورت گرفته است.

حضور استراماچونی در استقلال و توافق نهایی با وی موضوعی است که فردا در نشست هیأت مدیره این باشگاه مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت و تأمین هزینه‌های این مربی و بودجه فصل آتی در این نشست به تصویب خواهد رسید.

پیش از این وینفرد شفر اعلام کرد که از باشگاه استقلال به فیفا شکایت خواهد کرد.

4416

نظرات کاربران
امین
ژوزه 3 بعد از پیرمرد آلمانی
۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۴۳:۵۲
پاسخ
29
87
عشق قرمز
با قرارداد فسخ شفر و جدید استراماچونی میشه 6 بار پول برانکو رو پرداخت کرده ولی گناهمون اینه که سه بار قهرمان لیگ شدیم
۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۳:۴۴
پاسخ
85
147
هتریک
خوبه هر سال دو مربی و این داستان ادامه دارد
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۶:۱۱
پاسخ
43
106
6*4
۳ ملیون دلار...بعدم پول برانکو ,که اعتبار لیگ و آسیا برای ایران هست بخاطر آقایون پرداخت نمیشه, ولی یه سری هوچیگر بگن وزیر پرسپولیسی
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۳:۰۷
پاسخ
59
122
Esi
اصلا مهم نیس شفر شکایت کنه.پول داریم چون وزارتخونه داریم.جین حین بازیکن میخریم.این که شفره
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵:۴۸
پاسخ
46
100
احسان
با کدوم پول ? پول فینال اسیا ایسما پاتوسی منشا شجاعیان تبریزی اقاخان شفر و...! اما پرسپولیس محروم و بی پول! وزیر پرسپولیسی نمیخوایم نمیخوایم بازم بگید.
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۱:۳۰
پاسخ
51
108
6در4 دسته 3 ای
واقعا عجیبه این همه پول از کجا تامین میشه نه مقامی آوردن نه درامدزایی داشتن بعدم با هوچی گری میگن ما سوگولیم ما حتی پول برانکو نداریم اینا کلی پول بازیکن خارجی بدن پول پسر شفر خود شفر معلوم میشه پاداش آسیایی خرج کی داره میشه
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۲:۳۰
پاسخ
47
108