استقلال و سپاهان جریمه نقدی شدند

استقلال و سپاهان جریمه نقدی شدند

627
15:19
08 آذر 1397
کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص برخی از تیم های لیگ برتری صادر کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آرای صادر شده توسط کمیته انضباطی فدراسیون به شرح زیر است:

*دیدار تیم های استقلال خوزستان و نفت مسجد سلیمان برگزار و از سوی تماشاگران تیم نفت مسجد سلیمان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داوران رخ داد. این تیم به پرداخت 70 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.
* وحید حمدی نژاد، بازیکن تیم استقلال خوزستان که از سوی کمیته انضباطی با سه جلسه محرومیت و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده بود، این بازیکن پس از پرداخت جریمه نقدی و گذراندن دو جلسه محرومیت، درخواست بخشش یا تعلیق از کمیته انضباطی را داشت که این کمیته پس از بررسی، یک جلسه محرومیت این بازیکن را به مدت 6 ماه از تاریخ 7/9/97 با تعلیق مواجه کرده و وی می‌تواند تیم خود را همراهی کند. چنانچه در مسابقات بعدی مرتکب هرگونه تخلفی شود علاوه بر تنبیه از قرار تعلیق صادره رفع اثر و محرومیت اجرا خواهد شد.

*دیدار تیم های استقلال تهران و سپاهان اصفهان برگزار و از سوی تماشاگران تیم سپاهان تخلفاتی مبنی بر سر دادن شعارهای موهن و پرتاب مواد محترقه  رخ داد. این باشگاه به پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.( این رای قابل تجدید نظر است)
باشگاه استقلال تهران نیز به خاطر تخلفات تماشاگرانش مبنی بر سر دادن شعارهای موهن باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
*آرمین بیابانی، آنالیزور تیم سپید رود رشت به در دیدار تیمش برابر پارس جنوبی جم مرتکب تخلفاتی نظیر اعتراضات مکرر به داور که منجر به اخراجش شد و تکرار تخلف بعد از اخراج و اتمام مسابقه شد. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
*مهدی شیری، بازیکن تیم پیکان تهران در دیدار برابر پارس جنوبی جم به دلیل بدرفتاری در قبال حریف(جلوگیری از فرصت گلزنی) به توبیخ کتبی و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

2051

نظرات کاربران
مافیای سرخ
باز عنایات مسولین به تیم سوگلی پیروزی ‌... رای انضباطی بازی پرسپولیس و سایپا ماس مالی شد و امروز هم بازی پرسپولیس ماشین سلزی ضربه غیر فوتبالی عالیشاه به سمت تماشاگران با چه رایی صادر میشود..کمیته انضباطی عادلی منتظریم..
۰۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۴:۰۶
پاسخ
4
12