استقلال, پرسپولیس و ۱۲ باشگاه دیگر مجوز ثبت قرارداد ندارند!

استقلال, پرسپولیس و ۱۲ باشگاه دیگر مجوز ثبت قرارداد ندارند!

3984
11:46
22 دی 1397
درحالی که ۲۰ روز تا پایان فصل نقل‌وانتقالات زمستانی باقی مانده است، فقط دو باشگاه لیگ برتری برای ثبت قرارداد مجوز دارند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، فریبرز محمود‌زاده, رئیس کمیته نقل‌وانتقالات سازمان لیگ فوتبال درباره وضعیت باشگاه‌های لیگ برتری در فصل نقل‌و‌انتقالات زمستانی, اظهار داشت: با اینکه فصل نقل‌و‌انتقالات از 16 دی ماه آغاز شده است تاکنون فقط باشگاه فولاد خوزستان برای ثبت قراردادهایش به سازمان لیگ مراجعه کرده است و مابقی باشگاه‌ها هنوز تا این لحظه اقدامی در این خصوص انجام نداده‌اند.

او ادامه داد: تمامی تیم‌های لیگ برتری به‌جز ذوب‌آهن و فولاد باید برای گرفتن مجوز به کمیته تعیین وضعیت مراجعه کنند و همین‌طور شش باشگاه استقلال تهران, پرسپولیس تهران, پدیده مشهد, نفت مسجدسلیمان, نساجی مازندران و تراکتورسازی تبریز  به‌غیر از کمیته تعیین وضعیت باید از کمیته انضباطی نیز برای ثبت قرارداد‌های خود مجوز کسب کنند، بنابراین تاکنون فقط باشگاه فولاد برای ثبت قرارداد‌هایش اقدام کرده و باشگاه ذوب‌آهن نیز مشکلی برای ثبت قرارداد ندارد و فقط هنوز اقدامی در این خصوص نکرده است.

رئیس کمیته نقل‌‌وانتقالات سازمان لیگ راجع به بسته بودن پنجره نقل‌وانتقالاتی استقلال خوزستان, توضیح داد: متأسفانه پنجره نقل‌وانتقالاتی این باشگاه از سوی فیفا بسته شده است, البته مسئولان این باشگاه در حال رایزنی هستند که این حکم را لغو کنند، اما تاکنون هیچ چیزی عوض نشده است و این باشگاه نمی‌تواند قراردادی به‌ثبت برساند.

فصل نقل‌وانتقالات زمستانی از 16 دی آغاز شد و تا تاریخ 13 بهمن ادامه دارد.

2051

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
اگ اجازه ثبت قرارداد ندارن ..پ چرا ...مهاجم کروات شیش_پولیس و شریفی ..شیری ..رفیعی ..دارن با شیش_پولیس تمرین میکنن ؟؟:-P بازم ..دور زدن قانون !!! :-P
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۵:۴۶
پاسخ
0
44
تراختور-بشیکتاش-قره باغ-یونایتد
پس چه طور بازیکن جدید خریدن و قراردادشون هم ثبت شد
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۴:۴۳
پاسخ
27
25
استقلال سلحشور
توی خودباشگاهها ثبت شده وقرارداد امضاکردن ولی هنوز مجوز بازی تو لیگ برای تیم جدید نگرفتن بعضیهاشونم که مشکل انضباطی دارن بایس نامه جداگانه بگیرن
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۸:۳۴
0
17
EK
همیشه همینو میگن همیشه هم قراردادهاشون ثبت میشه
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۸:۳۴
پاسخ
0
50
مدیوماه پرسپولیسی
یادمون نرفته که اول فصل عین همین صحبت ها رو کردن و گفتن غیر از فولاد و ذوب و پیکان و سایپا (باشگاههای دولتی صنعتی ) هیچ باشگاهی حق ثبت نداره . طرفدارای با منطق استقلال و تراکتور و سپاهان هم گفتن اینا نقشه وزیر پرسپولیسیه برای این که در مقابل پنجره بسته پرسپولیس ، پنجره بقیه رقبا هم بسته بشه . البته رقبا مخصوصا همین سه تیم هوچی گر ، علی رغم پرونده های باز در کمیته تعیین وضعیت با فشار به فدراسیون قراردادهاشون رو ثبت کردن . حالا جالبه دوباره با چه رویی کمیته تعیین وضعیت این موضوع رو دوباره مطرح می کنه ؟ مگر اینکه این یه بازی باشه که فدراسیون پنجره باز پرسپولیس رو سنگ اندازی کنه و ببنده . از همین الان به توطئه چین ها می گیم .هوادار پرسپولیس حواسش به همه کارایی که می کنین هست و بین همه این تیم ها پرسپولیس تمام بدهی هاشو تسویه کرده و اگر قرار به محرومیته باشگاهی که 100 میلیارد بدهی داره و باشگاهی که بازیکن باشگاههای دیگه رو قرارداد بسته باید اول از همه محروم بشن .
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۸:۲۲
پاسخ
62
15
حامد
این جمله دیگه خیلی قدیمی یک چیز جدید بگین
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۰:۰۴
پاسخ
11
27
رضا
به کمیته انضباتی چه ارتباطی داره نقل و انتقالات مشخص نیست تو این فدراسیون چه خبره آیا بهتر نبود این خبر رو بلافاصله بعد از اتمام نیم فصل به اطلاع تیمها میرساندن یا عادت کردن بعد از یارگیری باشگاهها یه سنگ اندازی بکنن مثلا فدراسیون پنج ستاره هستن ولی همه کارهاشون بدون برنامه ریزی ویهویی سازمان لیگ هم لطفا از الان یه برنامه ریزی مناسب برای تنظیم زمان مسابقات انجام بدن و مبناع خودشون رو حذف تیمهای نماینده کشورمان در یک چهارم نهایی باشگاههای آسیا قرار ندن تا مثل سال قبل که انتظار نداشتن پرسپولیس تا فینال برسه دوباره غافلگیر نشوند
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۸:۱۸
پاسخ
26
2