استوریج خطاب به کلوپ: من مهاجم نوک هستم نه وینگر

استوریج خطاب به کلوپ: من مهاجم نوک هستم نه وینگر

1794
13:05
04 شهریور 1395
دنیل استوریج ناامیدی خود را از اینکه کلوپ از وی در پست وینگر استفاده کرده است ابراز کرده و گفته که دوست دارد به‌عنوان مهاجم نوک برای لیورپول به میدان برود.

وبسایت رسمی برنامه نود - دنیل استوریج ناامیدی خود را از اینکه کلوپ از وی در پست وینگر استفاده کرده است ابراز داشته و گفته که دوست دارد به‌عنوان مهاجم نوک برای لیورپول به میدان برود.

به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل از گاردین، درحالی‌که در دیدار برابر بورتون آلبیون در جام اتحادیه، از اوریگی در پست مهاجم نوک استفاده شد، به نظر می‌رسد این دو بازیکن برای پست شماره 9 باید رقابت کنند. هرچند در بسیاری از بازی‌های فصل گذشته، روبرتو فرمینو در پست مهاجم نوک کاذب به میدان رفته است.

در دیدار برابر برنلی، استوریج در سمت راست خط حمله به کار گرفته شد و نتوانست تأثیر زیادی بر بازی بگذارد. حال این ملی‌پوش انگلیسی می‌گوید که هرگز در چنین پست‌هایی احساس راحتی نمی‌کند و ترجیح می‌دهد در مرکز خط حمله و جایی که به‌طور طبیعی آنجا راحت است بازی کند. وی که معتقد است دلیل استفاده از وی در این پست برایش توضیح داده نشده است، به خبرنگاران گفت:

قطعا اینکه بخواهم در گوشه‌ها بازی کنم برایم سخت تراست چرا‌که من یک مهاجم نوک هستم. در فوتبال امروز شما باید تلاش کنید و انعطاف‌پذیر باشید، اما همه می‌دانند بهترین پست من چیست. مشخص است که در کدام پست بیش از بقیه راحت هستم. من بازیکنی هستم که طبق غرایزم بازی می‌کنم و در پست مهاجم مرکزی درک بهتری از حرکاتم داشته و به‌نحوی‌که سال‌ها کارکرده‌ام بازی می‌کنم. در آن پست من به‌طور ناخودآگاه و خودکار بازی می‌کنم. اما وقتی به عنوان وینگر به کار گرفته می‌شوید، باید به مسائل متعددی توجه کنید. همه‌چیز متفاوت است؛ نحوه حرکات، نحوه بازی، همه‌چیز متفاوت است. نمی‌توانید به همان صورت که در پست مهاجم مرکزی بازی می‌کنید در گوشه‌ها بازی کنید.

وقتی از وی سؤال شد که آیا از بازی در گوشه‌ها خوشحال است گفت:

خب من باید برای تیم بازی کنم، نمی‌گویم که از این موضوع خوشحال هستم، بلکه باید کاری برای تیم انجام دهم چراکه این‌یک بازی تیمی است. اگر در آن پست به کار گرفته شوم، مجبورم آنجا بازی کنم.

هرچند استوریج و اوریگی تنها مهاجمان مرکزی تیم محسوب می‌شوند، با حضور سادیو مانه، فیلیپ کوتینیو، روبرتو فرمینو، جورجینیو واینالدوم و آدام لالانا، یورگن کلوپ گزینه‌های متعددی در خط حمله پیش روی خود می‌بیند و جالب خواهد بود که این مربی تیمش را برابر تاتنهام چگونه به میدان خواهد فرستاد.

درحالی‌که این بازیکن برای باشگاه قبلی‌اش چلسی و همین‌طور تیم ملی در پست وینگر به کار گرفته‌شده است، در مورد دعوت به تیم ملی در اولین لیست سم الردایس گفت:

امیدوارم (در لیست تیم ملی) باشم. رژیم کاری متفاوت و سبک بازی دیگری آنجا حاکم است. پیش‌ازاین هرگز با سم کارنکرده‌ام و دقیقاً نمی‌دانم چطور کار می‌کنند. اما اگر در لیست تیم باشم، شرایط خوبی برایم مهیا خواهد بود و ما امیدواریم بتوانیم اتفاقات یورو را پشت سر گذاشته و بازی‌های انتخابی جام جهانی را با برد آغاز کنیم.

گفتنی است استوریج در پیروزی 5-0 تیمش برابر بورتون البیون، به‌عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمد و 2 گل به ثمر رساند.

1405

نظرات کاربران