استویچکوف: تصور نمی کنم نیمار به رئال مادرید برود

استویچکوف: تصور نمی کنم نیمار به رئال مادرید برود

3583
22:55
19 بهمن 1396
طبق گفته هریستو استویچکوف، بعید است که نیمار به لالیگا برگشته و برای رقیب دیرینه بارسلونا، یعنی رئال مادرید توپ بزند.

وبسایت رسمی برنامه نود - طبق گفته هریستو استویچکوف، بعید است که نیمار به لالیگا برگشته و برای رقیب دیرینه بارسلونا، یعنی رئال مادرید توپ بزند.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، تابستان گذشته ستاره برزیلی بارسلونا را به مقصد پاریسن ژرمن ترک کرد و به گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال تبدیل شد. استویچکوف در مصاحبه با MARCA گفت:

تصور نمی کنم که او روزی برای رئال مادرید بازی کند. در هرکاری که انجام می دهد، بهترین ها را برایش آرزو می کنم اما فکر نمی کنم عناوینی که در بارسلونا به دست آورد را دوباره تجربه کند. باید بگویم که هرگز کسی مثل مسی ندیده ام، و هر روز از چیز جدیدی که از سوی او می بینم، شگفت زده می شوم. وقتی جوان تر بود نیز می شناختمش و همیشه متواضع و سخت کوش و مبارز بود.

لوئیز سوارز هم بازیکنی است که همیشه تحسینش کرده ام. او لحظات سختی را مثل محرومیت در جام جهانی که بسیار ناعادلانه بود را پشت سر گذاشته است. او یکی از بازیکنانی است که بیشتر خود را با پیراهن بارسلونا پیدا کرد و واقعاً یک فوق ستاره است.

1771

 

نظرات کاربران
ارمین
بهترین بازیکن تاریخ : شک نکنید مسی
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۳:۴۳
پاسخ
2
12
بارسلونا❤
ایشاالله که نمیره ... این همه هوادارای بارسا دوسش داشتن .. شاهزاده‌ی تیممون بود .. اگه بره رئال واقعا از ته دلم ازش متنفر میشم .. مطمئنم اگه بره نزد همه منفور میشه
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۲۰:۱۱
پاسخ
1
9