استیلی: از عملکرد بازیکنان رضایت دارم/مقابل قطر تیم برتر میدان بودیم

استیلی: از عملکرد بازیکنان رضایت دارم/مقابل قطر تیم برتر میدان بودیم

5190
20:38
30 آبان 1398
سرمربی تیم فوتبال امید با اظهار رضایت از عملکرد شاگردانش در بازی مقابل قطر گفت:بازی بسیار خوبی انجام دادیم و برابر میزبان تیم برتر میدان بودیم.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حمید استیلی پس از شکست تیم امید ایران مقابل قطر  اظهار داشت: ما ۳ مسابقه تدارکاتی بسیار مفید برگزار کردیم که از هر نظر به ما کمک کرد. در دقایق ابتدایی بازی امروز غافلگیر شدیم و بچه ها با تمرکز کافی درجریان مسابقه قرار نگرفتند. به همین دلیل با دو گل از حریف عقب افتادیم اما در ادامه بازی خیلی زود یکی از گل های خورده را جبران کردیم و بارها صاحب موقعیت شدیم. تا دقایق پایانی نسبت به حریف برتری کامل داشتیم و بازی را دراختیار گرفتیم.

سرمربی تیم امید اضافه کرد: همانطور که سانچز سرمربی تیم قطر هم در مصاحبه بعد از بازی اعلام کرد تیم ما سازماندهی مناسبی داشت، به خوبی توپ را از حریف می‌گرفتیم و با دوندگی مناسب در زمین آنها مالکیت را در اختیار داشتیم. البته در صحنه دقایق پایانی قائدی از دروازه بان هم عبور کرد و مقابل دروازه خالی قرار داشت اما داور علیرغم اخراج سنگربان حریف معتقد به پنالتی نبود و خطا را بیرون از محوطه جریمه اعلام کرد. به طور کلی داور قطری طبیعتا با تیم میزبان مهربان‌تر بود. به هر صورت علیرغم اشتباهات چند دقیقه اول از عملکرد بچه‌ها در برابر تیم قدرتمند قطر راضی بودم.

وی افزود: حریف ما تیم بسیار خوبی بود که حتما یکی از قدرت‌های مسابقات انتخابی محسوب می‌شود و چندین بازیکن خارجی در اختیار دارد که با ملیت قطری بازی می‌کنند و از این نظر یک تیم بین المللی است. به هر صورت بازی تدارکاتی فرصت مرور برنامه ها و آزمایش برنامه‌های تاکتیکی است. ما در ۳ بازی با سه آرایش و سیستم متفاوت بازی کردیم تا استراتژی درست و مناسب را انتخاب کنیم.

استیلی در پایان گفت: ما در این اردو به خواسته های خودمان رسیدیم و نقاط ضعف و قوت را به خوبی شناسایی کردیم. بازیکنان را در پست‌های مختلف مورد آزمایش قرار دادیم. حتی امشب به دلیل غیبت و مصدومیت بعضی از نفرات از امیر روستایی و حتی حسین زاده برای اولین بار در پست دفاع راست استفاده کردیم که عملکرد بسیار خوبی داشتند. مسئله بعدی برای ما بالا بردن توان جسمی بازیکنان است که باید در فرصت کوتاه باقیمانده روی این موضوع کار کنیم و با آمادگی کامل وارد مسابقات شویم.

4416

نظرات کاربران
رضا
دانش مربیگری که نداری.لااقل رصایت داشته باش
۰۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۵:۳۴
پاسخ
16
51
یک قدم جلو
تا حالا با عملکرد خوب بازیکنان، با رضایت شما از تیم. به هیچ تیمی امتیاز ندادن و نمیدن
۰۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۹:۳۲
پاسخ
10
40
تاج
زرشک ،،، پروفسور استیلی و دوستان پرسپولیسی اش
۰۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۶:۳۸
پاسخ
5
83
ALI.
خداوکیل با کدوم تجربه مربی گری مربی تیم امید شدی.
۳۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۸:۲۰
پاسخ
6
75
پسر آبی
با همین فرمون برو جلو دمت گرم قشنگ میبازیم
۳۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۸:۲۷
پاسخ
13
60
چهار دربی پشت سرهم
وقتی زیرآب فرهاد را زد...فکر میکرد میتونه هر تیمی را ببره..ولی حالا به‌هیچ تیمی نه نمیگه.
۳۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۱:۳۳
پاسخ
5
87
Sam
آبی از استیلی گرم نمیشه. استیلی چه اصراری داره که حتما باید مربی فوتبال باشه. عزیز من تو اینکاره نیستی... چه اصراریه که حتما باید مربی باشی؟ خب بشو مسئول کمیته پیشکسوتان بشو سرپرست تیم بشو ... حتما باید سرمربی باشی؟ خب نتیجه نگرفتی و نمیگیری حمید جان. بخدا ما پرسپولیسیا دوستت داریم که اینطور میگیم...
۳۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۳:۴۰
پاسخ
11
57
ستارگان سرخ ایران
ما با استیلی یا مجیدی نمی تونیم المپیک بریم عباس چمنیان یا مهدوی کیا یا برانکو باید مربی امید بشن.البته برای المپیک چهارسال دیگه
۳۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۰:۴۳
پاسخ
16
39
Fery
رضایت داری؟!! طوری صحبت میکنه انگار از همین حالا بلیت المپیک رو واسش رزرو کردن,, با این مربی همون مرحله گروهی حذف میشیم تمام,,, دقیقا مثل ویلموتس که کلا بی خیال دنیاست و تیم رو در همین مرحله اول مقدماتی حذف میکنه,
۳۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۸:۲۰
پاسخ
1
49
ایرانی
خسته نباشید ! پشت سر هم میبازید ولی بر بازی مسلط هستید ؟! بازم خوبه .!
۳۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۶:۴۱
پاسخ
2
49
امیر
اینو نگی چی بگی ببینم بعد بازیهای اصلی چی داری بگی
۳۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۵:۳۸
پاسخ
2
43
ح.ب
از این تیم هیچ امیدی نیست
۳۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۲:۰۸
پاسخ
2
40