استیلی: امیدوارم هم دایی موفق باشد، هم درخشان

استیلی: امیدوارم هم دایی موفق باشد، هم درخشان

1796
15:55
20 شهریور 1393
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم راه‌آهن گفت: مقابل تراکتورسازی به ۳ امتیاز نیاز داریم و تاکنون مشکل مالکیت به تیم ضربه می‌زند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم راه‌آهن گفت: مقابل تراکتورسازی به ۳ امتیاز نیاز داریم و تاکنون مشکل مالکیت به تیم ضربه می‌زند.

به گزارش وبسایت نود ، حمید استیلی در نشست خبری پیش از بازی با تراکتورسازی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی سختی مقابل تراکتورسازی داریم. این تیم سرمربی دارد که هم‌زبان با این تیم است و در جدول نیز موقعیت بسیار خوبی دارند.

وی افزود: تراکتورسازی پس از پیروزی مقابل پرسپولیس شرایط روحی مناسبی دارد و با توجه به اینکه تیم ما در آخرین روزهای نزدیک شروع لیگ تشکیل یافته کارمان دشوار است و ما امسال جوانگرایی کردیم و 5 بازیکن جوان در تیم‌مان داریم که در لیگ برتر بازی نکرده‌اند و اولین حضور لیگ برتری‌شان را تجربه می‌کنند.

سرمربی تیم راه‌آهن خاطرنشان کرد: مقابل صبای قم مستحق 3 امتیاز بودیم ولی نتوانستیم امتیازات کامل را کسب کنیم و امیدوارم فردا بازی خوبی انجام دهیم؛ با توجه به اینکه هر 2 تیم هجومی بازی می‌کنند و به 3 امتیاز بازی احتیاج دارند امیدوارم بازی خوبی ببینیم و هواداران از بازی لذت ببرند..

استیلی درباره مصدوم و محرومان تیم خود تصریح کرد: ما در خط دفاعی یکسری بازیکن مصدوم داریم که در دیدار گذشته نیز مجبور شدیم از بازیکن فورواردمان در خط دفاعی استفاده کنیم. نورمحمدی، کریمی، رضایی و زارعی غایبان تیم ما در بازی فردا هستند.

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه با توجه به اینکه خودش سهامدار این باشگاه است درباره نتایج این تیم چه کسی پاسخگو خواهد بود گفت: به هیئت مدیره و کمیته فنی باشگاه پاسخگو هستم ولی چون این باشگاه کاملاً واگذار نشده است ما مشکلات زیادی داریم. خیلی از تیم‌ها 20 درصد از قرارداد بازیکنانشان را داده‌اند ولی ما اجازه پرداخت پول نداریم و با توجه به اینکه بازیکنانمان جوان هستند از لحاظ روحی و روانی آسیب می‌بینند و امیدوارم مشکل مالکیت باشگاه حل شود.

سرمربی تیم راه‌آهن درباره مشکلات اخیر تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: من پرسپولیسی هستم و خودم را مدیون این تیم می‌دانم. امیدوارم مشکلشان حل شود و هواداران با بازی‌ها و نتایج خوب راضی شوند.

استیلی در پاسخ به اینکه اگر جای دایی بود امروز به تمرین می‌رفت، گفت: من جای خودم هستم و نمی‌توانم خودم را جای دایی بگذارم و امیدوارم هم دایی و هم درخشان موفق شوند ترجیح می‌دهم در این مسئله ورود نکنم و در مورد راه‌آهن صحبت کنم و در مورد پرسپولیس آرزوی موفقیت می‌کنم.

 

کد/2020

نظرات کاربران
سیروس موزرمی از مسجدسلیمان
کاش دست افراد غیر فوتبالی مثل امثال سیاسی ها نه تنها از سر پرسپولیس بلکه از سر فوتبال ایران کوتاه بشه خدا جزای افرادی که با احساسات میلیونها هوادار فوتبال چه پرسپولیسی و چه استقلالی و چه تیم ملی بازی می کنن بده .
۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۵۳:۱۵
پاسخ
0
2
عشق سرخ
خودت که رفیق فابریک سیاسی هستی
۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۳۹:۲۲
پاسخ
0
8
ابی
اقای استیلی فکرنکنم شما دراین تصمیم بی تقصیر باشید .با این کارا فقط چهره واقعی خودتون رو به مردم نشون می دید .گذاشتن اسم پیشکسوت تو یک کیلومتری امثال شما هم شرم اوره
۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۳۵:۰۲
پاسخ
0
12
نفس
الان با دمت داری گردو میشکنی
۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۳۳:۵۳
پاسخ
0
17