استیلی: بازیکنان امید به لحاظ بدنی مشکل دارند/ برای المپیکی شدن باید متحد شویم

استیلی: بازیکنان امید به لحاظ بدنی مشکل دارند/ برای المپیکی شدن باید متحد شویم

2820
19:02
18 خرداد 1397
مدیر تیم فوتبال امید ، گفت: به دلیل تعطیلی لیگ، بازیکنان امید به لحاظ بدنی مشکل دارند و به زودی مربی بدنساز خارجی به ما اضافه خواهد شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر تیم فوتبال امید ، گفت: به دلیل تعطیلی لیگ، بازیکنان امید به لحاظ بدنی مشکل دارند و به زودی مربی بدنساز خارجی به ما اضافه خواهد شد.

به گزارش وبسایت نود، حمید استیلی در حاشیه تمرین تیم امید، تصریح کرد: این دومین اردوی ما است که در دو مرحله برگزار می‌شود. این مرحله دوم این اردو است. بازیکنانی که در لیگ برتر و لیگ دسته اول هستند در این اردو حضور دارند. زمان کمی تا بازی‌های آسیایی داریم و باید تا 9 تیر اسامی را اعلام کنیم. باید بهترین نفرات را انتخاب کنیم.

وی در مورد نحوه آماده سازی تیم امید، تصریح کرد: بازی‌های فوتبال در فصل قبل به اتمام رسیده است و الان از لحاظ بدنی مشکل داریم. مربی بدنساز ما از کرواسی می‌آید و بعد از انتخاب نفرات یک اردوی بدنسازی داریم تا به شرایط بهتری برسیم. چند بازی تدارکاتی در عمان و چین داریم و به دنبال بازی با قطر هم هستیم.

وی افزود: امروز از عمان آمدم و قرار شد به صورت رفت و برگشت با عمان بازی کنیم. چین هم نامه زده و اگر همگروه نشویم قبل از عزیمت به جاکارتا با چین بازی می‌کنیم. تلاش می‌کنیم با قطر یا ازبکستان هم بازی کنیم. ازبکستان نامه زده و اردویی در ترکیه دارد که اگر شرایط فراهم شد در ترکیه با این تیم هم دیدار خواهیم کرد.

مدیر تیم امید در مورد اینکه فرصت کمی برای آماده سازی دارند، خاطرنشان کرد: زمان ما کم است و کاری هم نمی‌توانستیم بکنیم چرا که اکثر بازیکنان درگیر لیگ بودند. هدف ما بیشتر برای انتخابی المپیک است. در بازی‌های آسیایی اکثر حریفان با تیم زیر 23 سال به میدان می‌آیند اما ما با تیم زیر 21 سال به این رقابت‌ها می‌ رویم تا آماده المپیک شویم.

وی در مورد غیبت رضا شاهرودی در تمرینات گفت: شاهرودی قبل از قطعی شدن بحث حضورش در تیم امید سفر 3 روزه‌ای را به صورت خانوادگی هماهنگ کرده بود که فردا یا پس فردا به تیم ملحق می‌شود.

استیلی در مورد ادامه روند کار با زلاتکو کرانچار و اینکه آیا طلسم المپیکی نشدن شکسته خواهد شد، گفت: کرانچار تا پایان المپیک 2020 با ما قرارداد دارد. امیدواریم بتوانیم موفق شویم. باید همه دست به دست هم دهیم. بازیکنان مستعدی در تیم‌مان داریم. ما تیم زیر 21 سال هستیم اما الان نفرات 15، 16 و 18 سال در تیم می‌بینیم. این نشان از بازیکنان خوب و با استعداد در فوتبال ایران دارد. در راه موفقیت دو موضوع بسیار مهم است. اول انتخاب مربی و دوم انتخاب بازیکن اهمیت دارد. امیدوارم در این مورد هم بتوانیم خوب عمل کنیم. ما وقت کمی داشتیم و نتوانستیم بازیکنان خارج از ایران را برای این بازی‌ها ببینیم. انشاءالله بعد از رقابت‌های آسیایی از تمام پتانسیل استفاده می‌کنیم و بازیکنانی که خارج از ایران هستند هم دعوت خواهند شد.

 

1004

نظرات کاربران
نادر
بازیکنها از لحاظ بدنی مشکل دارند.....خوب توجه فرمایید هر شخصی مربی تیم ملی در هر رده ای شد این مشکل را میخواست با اردو گذاشتن رفع کند ولی وقتی همین اقایان مربای تیم باشگاهشان بودند و مربی تیم ملی میخواست اردو بگذارد که مشکل بدنی بازیکنان را حل کند همین اقایان چوب لای چرخ مربی تیم ملی میگذاشتند چون چشم دیدن موفقیت همکارشان را نداشتند هر چی هم ما داد زدیم که بطور مثال وقتی برانکو مربای تیم ملی ان زمان انهم با ان بازیکنهای با کیفیت وقتی بازیهارا با شکست اغاز کرد و دیگه به ایران نیامد با اعتراض به فدراسیون فوتبال نبود امکانات مناسب مثل نبود اردو برای رفع مشکلات بدنی و بازیهای تدارکاتی مناسب را علت باختها عنوان کرد ولی وقتی نوبت کیروش مربی با فهم و بهترین مربی تاریخ ایران خواست اردو بگذارد همین مربای قبلی تیم ملی گفت تمام بازیکنهای من با کیفیت هستند یادمان نرود 2 سال پیش ایشان بهترین بازیکنهای ایران را گرفت و بعد از 2 سال فقط 2 بازیکن تحویل تیم ملی داد که یکیش بیرانوند هست و امیری هم با افت شدید به تیم ملی راه پیدا کرد.. راستی بقیه اون 15 بازیکن چه برسرشان امد که کم کم دارند از فوتبال محو میشوند افرین به این مربای زیاده خواه
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۹:۰۳
پاسخ
3
13
بهزاد
ای بابا روم به دیوار نگو این حرفها رو یهو به تیریش قبای مربی های ما بر میخوره. تازه یادت باشه بازیکنها باید در اختیار باشگاهها باشند تا بتوانند هماهنگ شن.
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۲:۱۴
پاسخ
0
8
پرسپولیسیم.. ولی استیلی آخه!!
حتما با جنابعالی المپیکی میشیم... آخه این انتخاب چه کمکی به تیم امید میخواد بکنه.. استیلی رو واقعا دوست دارم به عنوان یکی از اسطوره های پرسپولیس.. ولی واقعا از دانش فوتبال کلی عقبه و دنبالش هم نرفته و نمیره
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۴:۳۴
پاسخ
6
24
ایدا سادات 25بهمن 1380
به خاطر سوتی های چشمی المپیک از دست دادیم
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۳:۱۳
پاسخ
29
19
رضا sb
هیچ وقت مربی خوبی نبودی و نیستی و نخواهی شد
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۵:۵۱
پاسخ
14
21
afshin
ازخدا میخوام هیچ تیمی بازیکناش رو در اختیار تیم امید نگذاره تا کرانچار ببینه خدایی هم هست ویاد کارهاش و رفتارهاش با کیروش وتیم ملی بیافته.قطعا با حضور مربیان اروپای شرقی ما شاهد پیشرفت نخواهیم شد وبازهم در حسرت المپیک خواهیم ماند این حرف رو از روی تجربه میزنم
۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۸:۴۴
پاسخ
18
29
shahin
کاملا باحرفهای شما موافقم یادم میاد اونزمانیکه تو سپاهان بود چه الم شنگه ای سر بازیکن ندادن به تیم ملی درمیاورد و مدام برنامه های کیروش را بامشکل مواجه میکرد.انشالله خودش هم به درد اونروزهای کیروش گرفتاربشه تا قدر عافیت رو بدانه
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۰:۴۴
6
17