استیلی، باقری و کاشانی در اختتامیه جام سفیران

استیلی، باقری و کاشانی در اختتامیه جام سفیران

1111
15:41
07 دی 1393
مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال جام سفیران شهرداری تهران با حضور بازیکنان تیم‌های استقلال و پرسپولیس، حبیب کاشانی و تنی چند از مدیران شهری برگزار شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال جام سفیران شهرداری تهران با حضور بازیکنان تیم‌های استقلال و پرسپولیس، حبیب کاشانی و تنی چند از مدیران شهری برگزار شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، در این مراسم حمید استیلی، کریم باقری، بهروز رهبری‌فرد، محمدنوری، امیرحسین فشنگچی و مهدی امیرآبادی بازیکنان و پیشکسوتان تیم ملی فوتبال و تیم‌های استقلال و پرسپولیس حضور داشتند.

 این مسابقات به مناسبت روز حمل و نقل و با شرکت تیم‌های فوتسال رانندگان مناطق 22 گانه شهرداری تهران، شرکت واحد اتوبوسرانی، سازمان فرهنگی و هنری، سازمان مدیریت پسماند و اداره کل پشتیبانی شهرداری برگزار و در نهایت تیم فوتسال رانندگان منطقه 2 به مقام قهرمانی رسید و تیم‌های فوتسال مناطق 13 و 21 مقام‌های دوم و سوم و تیم منطقه 14 عنوان تیم اخلاق را کسب کردند.

حبیب کاشانی، عضو شورای شهر تهران و مدیر تیم المپیک کشورمان با تقدیر از دست اندر کاران برگزاری این مسابقات، ورزش را امری مهم و ضروری برای همه اقشار دانست که در نهایت نشاط و پویایی جامعه را به دنبال خواهد داشت.

ابوذر مختاری، مدیرعامل شرکت خودرو سرویس شهر نیز گفت: «پیام ورزش، پیام سلامتی و محبت و دوستی است و ما هم تلاش کردیم با برنامه‌ریزی برای حوزه ورزش رانندگان شهرداری تهران، همه این پیام‌های ارزشمند را برای این عزیزان به ارمغان بیاوریم.»

در پایان این مراسم با حضور مدیر تیم المپیک و بازیکنان و پیشکسوتان تیم‌های استقلال و پرسپولیس، جوایز تیم‌های برتر اهداء شد.

 

2051

نظرات کاربران