استیلی: سرمربی تیم امید تا ۱۰ روز آینده مشخص می‌شود

استیلی: سرمربی تیم امید تا ۱۰ روز آینده مشخص می‌شود

1116
11:39
04 خرداد 1398
مدیر تیم المپیک ایران گفت: ۷-۶ گزینه داریم که باید با آنها بر سر رقم قرارداد و همچنین شرایطشان صحبت کنیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، حمید استیلی در گفت‌وگوی زنده با رادیو جوان در مورد انتخاب سرمربی تیم فوتبال امید گفت: با ۴-۳ مربی خوب ایرانی صحبت کردیم. با آقایان گل‌محمدی، قلعه‌نویی و مهدوی‌کیا صحبت کردیم. با آقای منصوریان نتوانستیم صحبت کنیم، چون فهمیدیم او قرارداد بسته است. به هر صورت با این ۴ نفر نتوانستیم قرارداد ببنیدیم چون بعضی از آنها قرارداد دارند. بعضی می‌خواهند به جای دیگر بروند، به هر حال ما گزینه‌های دیگری هم داریم که مشغول مذاکره با آنها هستیم.

استیلی در ادامه گفت: ما در خردادماه اردو داریم، اگر توانستیم سرمربی جدید را انتخاب کنیم، تیم با نظر او به اردو می‌رود و اگر نتوانستیم هم کارمان را با آقای شاهرودی و بختیاری‌زاده ادامه می‌دهیم تا ان‌شاءالله در آینده به جمع‌بندی خوبی برای انتخاب سرمربی جدید برسیم.

وی در پاسخ به این سوال که مربی جدید تیم ملی امید ایرانی یا خارجی است، گفت: صد درصد ایرانی است. ما نه زمان داریم و نه این‌که مشکلات ارزی به ما اجازه می‌دهد بتوانیم مربی خارجی بگیریم. باید با گزینه‌های مختلف صحبت کنیم. مسئله اصلی رقم قرارداد است؛ چراکه رقم قرارداد در تیم ملی امید با باشگاه‌ها متفاوت است. باید با مربیان در مورد شرایطشان صحبت کنیم. فکر می‌کنم ظرف یک هفته تا ۱۰ روز آینده تکلیف سرمربی تیم امید مشخص شود.

مدیر تیم امید در مورد این‌که آیا سرمربی بعدی تیم باید یک فرد باتجربه باشد یا به دنبال مربی جوان هستند، گفت: ما هم گزینه باتجربه داریم و هم گزینه جوان. با کمیته فنی به جمع‌بندی رسیدیم که تلفیق این دو می‌تواند خیلی به ما کمک کند. ما در رابطه با انتخاب بازیکنان حدود ۲۰۰ بازیکن را زیر نظر گرفته‌ایم. قصد داریم هم تیم ملی الف و هم تیم ملی ب داشته باشیم تا بازیکنان برای آینده تیم ملی مثمرثمر باشند. هدف ما حضور در المپیک و همچنین کمک به تیم بزرگسالان است.

استیلی در مورد مذاکره با افشین قطبی و مهدی تارتار گفت: یکسری گزینه‌ها هستند که با آنها صحبت کرده‌ایم  و اینها هم جزو این گزینه‌ها هستند. ما ۷-۶ گزینه داریم که ان‌شاءالله با آنها به توافق می‌رسیم.

وی در ادامه افزود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: آقای ویلموتس هم قرار است به ایران بیاید و طی قراردادی که بسته می‌شود به کار تیم‌های پایه نظارت کند. خیلی خوب است که تیم‌های پایه و تیم بزرگسالان همه در یک سطح بازی کنند. ما سعی داریم برنامه‌ای پیاده کنیم تا بازی‌های امید برای هر باشگاه همزمان با بازی تیم‌های بزرگسالان باشد.

مدیر تیم امید در ادامه تصریح‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌:‌‌‌‌‌‌‌‌ مثلاً اگر قرار است تیم‌های پرسپولیس و پدیده روز شنبه بازی کنند، امید پرسپولیس و امید پدیده هم همان روز بازی کنند که این مسئله به پیشرفت و توسعه فوتبال ما کمک می‌کند. تمام تیم‌های بزرگ دنیا هم این کار را می‌کنند.‌ به این ترتیب بازیکنان می‌توانند وارد تیم بزرگسالان باشگاه خودشان شوند و هم پشتوانه تیم ملی بزرگسالان باشند.

استیلی در پایان افزود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌:خیلی مهم است که ما به پیشرفت فوتبالمان فکر کنیم. نتیجه‌گیری خوب است، اما آینده‌نگری خیلی مهم است. ما می‌بینیم که این جوانان چه آینده‌هایی دارند. یک عده از آنها شاید بتوانند به لیگ یک و دو بروند و یک عده هم فوتبال را کنار می‌گذارند.

2051

نظرات کاربران
با افتخار استقلالی ام
به این نکته توجه کنید به هر صورت با این 4 نفر نتوانستیم قرارداد ببندیم چون بعضی از آن ها قرارداد دارند. بعضی ها هم می خواهند به جای دیگر بروند منصوریان که گفت تازه قرارداد بسته گل محمدی هم که با پدیده تمدید کرده و مهدوی کیا هم با پایه های هامبورگ مشغول به کاره و در این بین فقط یه نفر می مونه که میخواد جای دیگه بره اونم قلعه نویی که میاد استقلال پس با این حساب مذاکرات با سرمربی خارجی همش کشک و برای گول زدن هواداران استقلال.. ببخشید که بی ربط به موضوع بود درمورد سرمربی گری تیم امید هم هرکی این پست رو قبول کنه با آینده مربی گری خودش بازی کرده..
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۹:۰۸
پاسخ
3
0
saeed
استیلی پدر پرسپولیس رو در اورد فاتحه تیم امید خیلی وقته که خونده شده
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۱:۰۵
پاسخ
3
8
حسام
اخرش هم محمد خاکپور را معرفی می کنید.خوبه یک بار تجربه داشته.
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۰:۳۳
پاسخ
0
7
محمودی
فقط امیر قلعه نوعی میتواند امید را بعد از هرگز به المپیک ببرد و لاغیر بشرطی که حقوق خوبی بهش بدن اندازه کرانچار حداقل.. و گرنه با این پولا مربی کاربلد فکر کنید بیاد..؟! خخخخ
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۱:۰۹
پاسخ
1
5
عشقم پرسپولیس
اقای استیلی با این امکانات ما واضح ومبرهنه که تیم به المپیک نمیره درهمین تهران این تیم با مدیریت شما ومربیگری یک خارجی حذف شدیم فقط به لطف نتایج تیم های دیگه صعود کردین اونم نصف شب با مشخص شدن نتایج بقیه.. اینو من که یک فوتبال دوست معمولی هستم فهمیدم امثال یحیی و هاشمیان و مهدوی کیا که استخوان خورد کرده فوتبالن جای خود وقتی نتیجه مشخصه بدین تیمو دست مایلی تفاضلی ها تا هم اینا به نوایی برسن هم پول ملت الکی خرج نشه...
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۷:۵۷
پاسخ
1
8
معصومه
فک کنم فدراسیون ایندفه تیم امید رو کنترات داده به استیلی!
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۹:۱۰
پاسخ
2
19