استیلی : کاری به وینگادا یا کرانچار نداریم، هدف موفقیت تیم امید است

استیلی : کاری به وینگادا یا کرانچار نداریم، هدف موفقیت تیم امید است

1393
21:13
20 مهر 1397
مربی تیم ملی امید گفت: کاری نداریم که وینگادا روی نیمکت تیم ملی است یا کرانچار، هدف موفقیت تیم امید است.

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم ملی امید گفت: کاری نداریم که وینگادا روی نیمکت تیم ملی است یا کرانچار، هدف موفقیت تیم امید است.

به گزارش وبسایت نود، حمید استیلی مربی تیم ملی فوتبال امید ایران درمورد آخرین وضعیت تیم ملی امید گفت: درحال حاضر ما برنامه‌های بازی‌های تدارکاتی تیم ملی امید را به فدراسیون فوتبال ارائه کردیم و خیلی به این تیم امیدوار هستیم  به این دلیل که این  اکثرا بازیکنان ما ۱۷ و ۱۸ ساله هستند و بازیکنان لژیونر مان را در اختیار داریم.

وی گفت: برنامه‌ریزی کادر فنی برای این تیم بلند مدت است و کادر فنی نسبت به آن دور اندیش بوده و خیلی امیدواریم که آنها بتوانند آرزوی ۴۴ ساله ما ایرانیان که همان حضور در المپیک است برآورده کنند. همانطور که اطلاع دارید ما با همین بازیکنان در جاکارتا  حضور داشتیم به این دلیل که آنها بتوانند یک تجربه بین المللی داشته باشند و تجربه‌اندوزی کنند و برای بازی‌های المپیک در آینده آ‌ماده شوند. 

مربی تیم ملی امید گفت: در مرحله اول ما باید خودمان به این تیم شخصیت بدهیم و این تیم را از لحاظ امکانات سخت‌افزاری  زمین، محل اسکان و....حمایت کنیم . اکنون ما یک زمین تمرین نداریم و تمرینات خود را هر روز در زمینی برگزار می‌کنیم  و این موضوع خیلی برای ما سخت است.

وی درمورد بازی‌ تدارکاتی این تیم گفت: ما نیاز مبرم به بازی‌های تدارکاتی  بین‌المللی داریم و حتی قرار بود که یک بازی با عراق داشته باشیم که یک‌باره این بازی توسط عراقی‌ها لغو شد. موضوع مهمی که وجود دارد این است که درهیات رئیسه فدراسیون فوتبال تصویب شده هر زمان که لازم باشد باشگاه‌ها باید بازیکنان خودشان را در اختیار تیم ملی امید قرار دهند و برای تیم ملی امید خوب است. 

وی در پاسخ به سوالی که آیا کرانچار سرمربی کنونی تیم ملی بهتر بوده برای نتیجه‌گیری و یا وینگادا؟ گفت : ما با شخص کار نمی‌کنیم  و کاری نداریم  به این موضوع  هدف  اصلی موفقیت تیم امید ایران. حال  چه مربیان خارجی باشد چه  مربیان داخلی و هیچ فرقی ندارد هدف موفقیت تیم ملی امید است که بتواند آرزوی 40 ساله که تا زمان المپیک 44 ساله می‌شود را برآورده کنند. 

20441

نظرات کاربران
حق گو
خواهشا دیگه مصلحتی به تیم نبازید آبروریزیش بدتر خیلی بدتره. تیمی که میخواهد قهرمان شود باید همه تیم ها را ببرد
۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۴:۴۳
پاسخ
1
6