اسدی: استرس استقلالی‌ها به ما کمک می کند

اسدی: استرس استقلالی‌ها به ما کمک می کند

1859
13:27
28 بهمن 1393
مدافع گسترش فولاد اعتقاد دارد تیمش توانایی نتیجه گرفتن برابر استقلال را دارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع گسترش فولاد اعتقاد دارد تیمش توانایی نتیجه گرفتن برابر استقلال را دارد.

به گزارش وب سایت نود،  مرتضی اسدی درباره آخرین شرایط تیمش پیش از دیدار برابر استقلال گفت: متاسفانه بدشانسی مانع از موفقیت گسترش فولاد شده است اما هنوز 10 بازی تا پایان لیگ مانده و با توجه به فاصله اندک تیم‌ها در انتهای جدول با یکدیگر می‌توان با دو پیروزی پیاپی به راحتی تا میانه‌های جدول بالا آمد. ما در دو، سه بازی قبلی عالی کار کردیم اما موفق نشدیم حریف را شکست دهیم. به صورت نمونه بازی با نفت مسجد سلیمان را مثال می‌زنم که حریف برای یک امتیاز آمده بود و در نهایت به هدفش هم رسید. روز گذشته هم مدیریت باشگاه با ما جلسه‌ای برگزار کرد و بعد از این جلسه همه همدل برای برتری برابر استقلال شدیم. بازی با استقلال انگیزه‌های خودش را دارد و با توجه به تمریناتی هم که پشت سر گذاشته‌ایم می‌رویم تا برابر این تیم نتیجه بگیریم.

او در پاسخ به این سوال که آیا نگران سقوط تیمش به لیگ دسته یک نیست، عنوان کرد: نه، با توجه به توانایی سرمربی و بازیکنانمان مطمئنم که در لیگ می‌مانیم. ما در نیم فصل تغییرات زیادی داشتیم که این مسئله باعث می‌شود کمی هماهنگی بین بازیکنان زمان ببرد. به هرحال بدشانسی گریبان ما را گرفته و شاید باورتان نشود که هنوز نمی‌دانم چه شد که بازی دو بر صفر برده از سایپا را با شکست عوض کردیم. با این‌حال گذشته‌ها گذشته و باید همه فکرمان را به بازی با استقلال معطوف کنیم.

مدافع و کاپیتان گسترش فولاد در ادامه با اشاره به بازی تیمش برابر استقلال اضافه کرد: من اعتقاد دارم که استرس استقلالی‌ها در بازی برابر ما زیاد خواهد بود چرا که آنها نگران عقب ماندن از کورس قهرمانی هستند و ما اگر هوشیار باشیم از این مسئله استفاده می‌کنیم تا به نتیجه مورد نظر دست پیدا کنیم. با شناختی که از بازیکنان گسترش دارم مطمئنم که نمایش بسیار خوبی برابر استقلال خواهند داشت.

اسدی که سال‌ها کاپیتان تراکتورسازی محسوب می شد در پاسخ به سوالی درباره برکناری خطیبی از این تیم و برگشتن تونی به تراکتورسازی گفت: به هر حال این تصمیمی بوده که از سوی مدیران تراکتورسازی گرفته شده و چون در این باشگاه حضور ندارم از جزییات آن مطلع نیستم اما فکر می‌کنم تونی جایگزین مناسبی برای خطیبی بود چراکه او هم این تیم را می‌شناسد و هم میان هواداران جایگاه خوبی دارد. سال گذشته هم در اواسط فصل جای جلالی آمد و تیم را قهرمان حذفی کرد. من امیدوارم این تغییر نتیجه مثبتی با خود داشته باشد.

 

2051

نظرات کاربران