اسدی: شما از کی روش سؤال کنید چرا گریه می کند؟

اسدی: شما از کی روش سؤال کنید چرا گریه می کند؟

9922
18:51
25 اسفند 1393
دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: کی‌روش بعد از جلسه‌ای که با او داشته بغض و گریه کرده است اما شما از او سؤال کنید چرا گریه می‌کند مگر وقتی من می‌خندم کسی می‌گوید چرا می‌خندد.

وبسایت رسمی برنامه نود - دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: کی‌روش بعد از جلسه‌ای که با او داشته بغض و گریه کرده است اما شما از او سؤال کنید چرا گریه می‌کند مگر وقتی من می‌خندم کسی می‌گوید چرا می‌خندد.

به گزارش وب سایت نود، علیرضا اسدی قبل از شروع تمرین تیم ملی امید فوتبال ایران در رابطه با اینکه شرایط تیم ملی امید را چطور می‌بیند، عنوان کرد: باید بهترین شرایط را برای تیم امید فراهم کنیم. در حال حاضر اولویت اول ما تیم امید است. 40 سال است تیم ملی امید به المپیک نرفته و باید شرایطی فراهم کنیم که این تیم بتواند به خوبی کار کند.

وی در رابطه با اینکه آیا از وضعیت اردوها راضی هستند، عنوان کرد: این مسئله را باید از کادر فنی بپرسید و آنها باید پاسخگو باشند.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در رابطه با اینکه آیا سردار آزمون و علیرضا جهانبخش به تیم امید می‌آیند، خاطرنشان کرد: حتما باید این بازیکنان به تیم امید بیایند چرا که در حال حاضر تیم ملی امید در اولویت است و هیچ اصراری هم نباید صورت بگیرد.

وی در پاسخ به این سؤال که اگر قرار بود جهانبخش و آزمون به تیم امید بروند، چرا برای آنها روادید گرفته شد، گفت: این کار اشکالی ندارد ما برای آنها روادید گرفتیم ولی وقتی لازم است این نفرات در اردوی تیم ملی امید حاضر شوند، هیچ مشکلی وجود ندارد.

وی در مورد اینکه مهدی مناجاتی اعلام کرده اسدی به خاطر اینکه شاگرد مرحوم دهداری است، توانسته مقابل کی‌روش بایستد عنوان کرد: مناجاتی خودش انسان بزرگی است و به این مسئله اعتقاد دارم. افتخار می‌کنم شاگرد دهداری هستم و اهل رفتن به حاشیه نیستم و اصلا به این مسئله علاقه‌ای ندارم. به رسانه‌ها توجهی ندارم ما می‌خواهیم کارمان را به بهترین شکل پیش ببریم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در مورد اینکه گفته می‌شود کی‌روش مخالف تمرین تیم ملی امید در زمین آکادمی بوده ولی در نهایت اعلام شد تیم ملی امید باید در آکادمی تمرین کند، خاطرنشان کرد: هیچ کسی با این مسئله مخالفت ندارد وقتی زمین وجود دارد باید تمرینات انجام شود.

اسدی در پاسخ به این سوال که چرا کنفرانس مطبوعاتی خود را لغو کرده، گفت: فقط در مورد تیم ملی امید صحبت می‌کنم.

وی در رابطه با اینکه آیا نگران آن نیست که امشب در برنامه 90 نقد شود، گفت: عاشق نقد شدن هستم. از نقد نمی‌ترسم و کسانی باید از نقد بترسند که کار اشتباهی انجام داده‌اند.

وی در پاسخ به این سؤال که به نظر می‌رسد اتفاقات اخیری که در تیم ملی افتاده باعث شده اختلافاتی بین فدراسیون و کی‌روش به وجود بیاید، خاطرنشان کرد: روابط بسیار دوستانه است هر کسی نظرش را گفته و اگر کی‌روش صحبتی کرده می‌توانید از خودش سؤال کنید.

اسدی در مورد اینکه به نظر می‌رسد ناراحت است، گفت:‌من ناراحت نیستم فقط کمی سردم است.

وی در مورد اینکه به نظر می رسد با کی‌روش اختلاف نظر دارد، گفت: مگر شما با برادرتان در تمام مسائل هم عقیده هستید و اختلاف نظر ندارید این مسئله چیز مهمی نیست.

وی در رابطه با اینکه گفته می‌شود کی‌روش بعد از جلسه‌ای که با او داشته بغض و گریه کرده است، عنوان کرد: شما از او سؤال کنید چرا گریه می‌کند مگر وقتی من می‌خندم کسی می‌گوید چرا می‌خندد. من این مسئله را ندیدم و نمی‌دانم این اتفاق چه بوده است.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که شاید کی‌روش ناراحت است که تیم ملی امید به المپیک صعود کند، عنوان کرد:‌خیر این طور فکر نمی‌کنم.

وی در مورد اینکه آیا به خاطر اینکه در نزدیک نوروز هستیم جلسه مطبوعاتی او لغو شده است،‌گفت:‌حتما این جلسه برگزار خواهد شد با توجه به اینکه نزدیک به عید است نخواستیم این جلسه برگزار شود ولی با کنار هم گذاشتن مسائل خودتان می‌توانید موضوعات را دریافت کنید.

 

2051

نظرات کاربران
sorena
اسدی اومد بگه منم هستم
۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۱۹:۱۹
پاسخ
0
2
parsa
آیا شما عکس با شورت ورزشی داری؟ 1.بله 2.خیر 3. هیچکدام 4.اصلا ورزش چیه
۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۰۵:۲۲
پاسخ
1
3
aaa
با این کارهایی که دبیر ازش ما دیدیم و شنیدیم جای سوال هست که چرا نبی رفت.
۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۵۹:۲۹
پاسخ
0
12
sooren
اگر هدف ما رفتن به جام جهانی هست باید کیروش بمونه باید خواسته هاش رو تا جایی که ممکنه براورده کرد نباید بازیکنانش رو به باد فنا داد باید بازیکی تدارکاتی و اردو بیشتری برگذار بشه باید به کمپ تیم ملی توجه بشه باید اسدی هرچه سریعتر بره
۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۵:۰۴
پاسخ
0
11
reza
کی روش بهترین گزینه ای است که تیم ما میتواند داشته باشد هیچ مربی بزرگتر از او حاضر نیست در این جو منفی که علیه سرمربی تیم ملی راه می اندازند کار کند مطمئن باشید بارفتن کی روش او ضرر نمی کند این تیم ایران است که ضرر میکند چون این جماعت واقعا به صورت شانسی توانستند مربی مثل کی روش را بیاورند بعضی هم میگویند که با این پولی که کی روش میگیرد خیلی هم دلش بخواهد در جواب باید گفت کی روش سرمربی تیم ایرانی شد که یک خط در میان آن هم به صورت شانسی به جام جهانی میرفت(هرچند در زمان کی روش هم به صورت شانسی رفتیم که آن هم به دلیل بعضی بازیکنهای گل وبلبلی بود که تو بازی با لبنان یهو هنگ کرده بودند که فرگوسن هم در مورد آن بازی کاری نمیتوانست انجام دهد)به جز زمان برانکو که او هم همین جماعت فراری دادند وگرنه زمان برانکو تیم نتیجه گرفته بود سوم آسیا شد و به راحتی هم به جام جهانی صعود کرد در مورد نقد برخی مربیان که میگویند تیم ملی زیبا بازی نمیکند داریم میبینیم تیمهای شما را در لیگ بسیار زیبا بازی میکنند ودر آسیا هم بسیار کارتان درست است به قول قدیمیها کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی باید گفت امید باید داشت این بار مردم حواسشان را جمع کنند نگذرانند بعضیها آش را آنقدر شور کنند طرف خودش فرار رابر قرار ترجیح دهد
۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۵:۲۶
پاسخ
0
3
علی تهرانی
باسلام .ادعا میکنی که خادم ملت هستید. اونوقت کارلوس کی روشی را که همین ملت دوست دارند را گریه می اندازی؟داری با دم شیر بازی میکنی.اگر میز وریاست ماندنی بود به من وشما نمیرسید.مواظب باش اسیر مقام نشوی.
۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۹:۴۴
پاسخ
0
6
حسین نوروزی
کیروش استحقاق تو بهترینهاست شرمندتیم
۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۶:۳۱
پاسخ
0
6
سشثثی
اقای اسدی توهین به کیروش یعنی توهین به رای 88 درصدی مردم و این یعنی منفور بودن به خاطر وعده های پوچ بعضیها...
۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۱:۲۵
پاسخ
0
7
پيمان
من عاشق كيروش هستم. چون با تمام مشكلات معلوم اين فوتبال يك سبك خاص به تيم كشورمون داد. تو اناليز بازيهامون تو جام ملتها ديديم كه ديگه فوتبال تيكي تاكا كارايي نداره و اندو با يه قطع پاس حريف بعد از ٢٠ پاس متواليشون فقط با دو ضربه به گل زيياي ازمون رسيديم. بعد مدتها چن جوون خوب جا داد تو تيم و و و . اما در اين مورد حق با تيم اميد هست. ٤٠ ساله به خاطر همين جور مسايل رده سني داريم حسرت المپيك روًميخوريم. شايد كيروش چون ميدونه تحت فشاره و منتظرن تا ببازه تا كله پاش كنن اينقد اصرار نياز داره به ازمون وًجهانبخش وگرنه واسه بازي دوستانه اينقد اصرار منطقي نبود. در كل من حق رو به تيم اميد ميدم
۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۰۷:۵۸
پاسخ
0
9
mehdi
آقای دکتر من بهتون میگم، چون شرایطی مثل کیروش رو تجربه کردم، وقتی با تمام وجودت زحمت میکشی که توی سیستمی که پر از نقص و شکاف هستش، بهترین نتیجه ها رو بگیری و وقتی از تمام ظرفیتت استفاده مینی که بتونی کم کاری افراد دیگه ای رو جبران کنی و ... انتظار داری طرف مقابلت درکت کنه و این تلاشها و زحمات تو رو دیده باشه و ازت تقدیر کنه بگه که ما میدونیم نقایصمون زیاده سعی میکنیم نقایصمون رو خودمون پوشش بدیم و دیگه اینقدر شما بر به مشکل نخوری و کار خودتون رو انجام بدید، بعد میای میبنی طرفت اصلا توی فاز دیگه ایه و حتی نمیدونه مشکلات چیه و چه مصیبت هایی رو تحمل کردی و فقط میخنده و کل زحماتت رو بی اهمیت تلقی میکنه معلومه گریه ت میگیره، ما که میدونیم چی به چیه...
۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۶:۲۱:۰۱
پاسخ
1
38
sina
اسدی را از کجا اوردند و تخصص فوتبالی اش چیست ؟  ماموریتش چیست ؟  خراب کردن تیم ملی ؟  یعنی در کشور ۸۰ میلیونی مهاجمی غیر از سردار و  جهانبخش  وجود ندارند؟!
۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۶:۱۸:۰۸
پاسخ
2
30
سید رضا تهامی
برای اسدی و غفاری و امثالشان که نتایج کیروش و برانکو را مقایسه می‌کنند واقعا باید تاسف خورد. اگر حرفی میزنم پشتوانه و سابقه‌اش را دارم. حداقل ده سال بیشتر از اسدی، اگر واقعا شاگرد دهداری بوده و هر معلمی شاگرد رفوزه و بی استعداد هم دارد. همین مقایسه نتایج کیروش و برانکو یک نمونه اش است. او میراث دار نسل طلایی فوتبال شد و کیروش اکثر بازیکنان را از این ور و آن ور جمع کرد و جلوی حرفهای مفت ایستاد تا راهشان انداخت و یک تیم واقعی درست کرد. با افرادی که یک‌سوم بازیکنان برانکو هم نیستند.
۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۵:۴۸:۳۴
پاسخ
1
34
اشكان
بلاخره يك باوجود پيدا شد،كيروش رو اخراج كن اقاى اسدى تا باخت بعدى رو نياورده
۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۵:۳۹:۱۳
پاسخ
36
5
reza g5
معلومه چرا میگه منو به گریه انداختن چند نفر بیا بگن چرا با بهترین مربی جهان ( الکی مثلا ما نمیدونیم کی روش خوب نیست ) اینکارو کردی.وای وای وای اونایی که میگن پوست انداخته درست میگن قبلا بازی دفاعی نمیکردیم الان میکنیم، به تیمای سطح اول میباختیم الان به عراق ( جنگ زده ) میبازیم ، رحمتی داشتیم تو بازی حساس دو تا توپ میگرفت الان حقیقی داریم تونل باز میکنه از 3 تا توپ 4تاشو گل میخوره اگه دروازه بان خوبی بود نیلسون تو پرسپلیس نیمکت نشین نمیکردش پوستمون کنده شده دیگه بسه
۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۲:۰۸:۱۱
پاسخ
45
6
غفاری
خوشم آمد ی نفر پیدا شد به کیروش گفت برادر شما نتایجت فرقی که نداشت هیچ از برانکو بی ادعا هم پایینتر بود...برانکو کجایی یادت بخیر تیم امیدو قهرمان بازی های آسیایی کردی تیمو بردی جام جهانی تیمو به رتبه سوم آسیا رسوندی با حداقل دستمزد در مقایسه با این آقای پر ادعا که تیم ته جدولی مثله qpr بهش پیشنهاد میده و فک میکنه باید تو ایران ریاست کنه تا مربی گری خوب زدی تو حالش حقش بود بزار بدونه نتایجش خوب نبوده یکی باسد میگفت کفاشیان که کلا اهل جدی بودن نیست حالا شما گفتی خودشم فهمیده ... میخواد بمونه میخواد بره اگه قراره باز جلو لبنان ببازه برا بار اول تو راهترین گروه صعود کننده به جام جهانی که با صلوات رفتیم بالا بره بالا و تو آسیا جلو عراق تو یک چهرم حذف بشه خوب روک بزار بدونه نتایج تیم ما سالها همینایی بود که آورده پس پیشرفتی تو نتایج نبوده..حالا باز با این ترکیبه نکونام شجاعی تیموریان و دژاگه کی میخواد شش های تیم ملی رو که هافبکاشه با امثال امید ابراهیمی و عالیشاه و غیره جوان کنه خدا میدونه و انگار قراره تا ابد تیمه ما تو مسابقات مهم مثله ترسوها همه چیو بده دسته حریف ...آقای کیروش فقط مونده مالدیو ی مالکیت توپ هم بدی به اونا بشینی عقب فوتباله ما کاملا پیشرفت میکنه....بسته دیگه مربی ایرانی بی ادعا با پول کمتر با کیروش فرق نداره حالا بعضی ها ایرانی دوست ندارن برن نصف قیمت ایشونو بیارن باز همین نتایجو میگیره......کیروش هم خوب تازگی ها فیلم بازی میکنه همه ما میدونیم تو فوتبال چقدر پول حیف میشه
۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۱:۴۶:۴۰
پاسخ
83
16