اسدی: می‌خواستند در تراکتورسازی با شخصیتم بازی کنند

اسدی: می‌خواستند در تراکتورسازی با شخصیتم بازی کنند

681
13:42
15 مرداد 1393
مدافع تیم فوتبال گسترش‌فولاد با اشاره به جدایی‌اش از تراکتورسازی گفت: می‌خواستند با شخصیت من بازی کنند و تصمیم گرفتم دیگر در این تیم نباشم.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم فوتبال گسترش‌فولاد با اشاره به جدایی‌اش از تراکتورسازی گفت: می‌خواستند با شخصیت من بازی کنند و تصمیم گرفتم دیگر در این تیم نباشم.

به گزارش وبسایت نود، مرتضی اسدی  با ابراز رضایت از وضعیت تیم فوتبال گسترش‌فولاد تبریز پیش از آغاز هفته دوم لیگ اظهار داشت: در بازی با استقلال خوزستان می‌توانستیم با تمرکز بیشتر به پیروزی برسیم تا از هفته اول کارمان را با 3 امتیاز شیرین آغاز کنیم اما وضعیت زمین و گرمای هوا شرایطی را به وجود آورد که تا انتها نتوانیم پیروزی‌مان را حفظ کنیم و در نهایت قسمت نبود برنده شویم.

وی افزود: با توجه به بازی هفته اول در تمرینات این هفته روی نقاط ضعف و قوت‌مان کار کرده‌ایم و کادرفنی به خوبی بازیکنان را تمرین داده است. اکنون منتظر هستیم تا زمان بازی این هفته‌مان برابر سپاهان برسد و بتوانیم با یک بازی خوب و جنگندگی بالا برابر این تیم نتیجه خوبی کسب کنیم.

مدافع گسترش‌فولاد تبریز با بیان اینکه بازی تیمش برابر سپاهان یکی از بازی‌های خوب این هفته خواهد شد، عنوان کرد: سپاهان تیمی است که در چند سال گذشته همیشه شرایط خوبی داشته و با کمترین نوسان روبرو بوده است. آنها نفرات خوبی هم در تیم‌شان دارند و جزو تیم‌های قدرتمند لیگ محسوب می‌شوند. از سوی دیگر هم ما تیمی جوان، دونده و جنگنده هستیم و امیدوارم با استفاده از امتیاز میزبانی برابر تیم پر مهره سپاهان نتیجه بگیریم و خودمان را به جمع 4،5 تیم بالای جدول برسانیم.

اسدی در خصوص جدایی‌اش از تراکتورسازی و اینکه چه اتفاقی افتاد بعد از چند سال بستن بازوبند کاپیتانی این تیم راهی تیم رقیب شده است، گفت: دامن زدن به این مسائل خوب نیست و جدایی‌ام از تراکتورسازی و آمدن به گسترش‌فولاد تصمیمی بود که در دقیقه 90 گرفتم. احساس کردم در تراکتورسازی می‌خواهند با شخصیت من بازی کنند و به همین دلیل ماندنم در این تیم به صلاح نبود.

وی ادامه داد: بعد از جدایی از تراکتورسازی مسئولان باشگاه گسترش‌فولاد لطف‌شان را به من نشان دادند و تارتار نیز به عنوان سرمربی لطف کرد تا من به این تیم بیایم. امیدوارم از تجربه‌ام به نحو احسن استفاده و به بازیکنان جوان گسترش کمک کنم. تیم ترکیب بسیار خوب و جوانی دارد که همه با انگیزه هستند و تمام تلاش‌مان این است که این فصل نتایج خوبی بگیریم.

کاپیتان فصل گذشته تراکتورسازی با بیان اینکه دوست ندارد برای تیم سابقش حاشیه‌سازی کند، یادآور شد: نمی‌خواهم ناراحتی‌ام را بیان کنم، چون تراکتورسازی هم مانند تیم ما درگیر بازی‌هایش است. باید تمرکزمان روی بازی‌های لیگ باشد اما هواداران تراکتورسازی بدانند همیشه در قلب من هستند و آنها بهترین هوادارانی هستند که من در طول دوران زندگی ورزشی‌ام دیده‌ام.

اسدی درباره تیم این فصل گسترش‌فولاد اظهار داشت: با انگیزه‌ای که در تیم و مدیریت باشگاه می‌بینم فکر می‌کنم این فصل نتایج خوبی بگیریم، چراکه همه تلاش زیادی می‌کنند و به نتیجه گرفتن گسترش‌فولاد بسیار امیدوارم.

وی تأکید کرد: قول می‌دهم این فصل در گسترش‌فولاد علاوه بر گرفتن نتایج خوب، چند بازیکن جوان و با انگیزه تیم‌مان نیز خود را به تیم ملی برسانند و برای آنها مشتریان جدیدی هم پیدا شود.

 

نظرات کاربران