اسدی: پیروانی وقتی همه حرف‌ها را نشنیده پیش‌داوری نکند

اسدی: پیروانی وقتی همه حرف‌ها را نشنیده پیش‌داوری نکند

3671
01:45
17 فروردین 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: وقتی پیروانی در جلسه‌ای حضور نداشته و همه حرف‌ها را نشنیده نباید پیش‌داوری کند.

وبسایت رسمی برنامه نود -  دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: وقتی پیروانی در جلسه‌ای حضور نداشته و همه حرف‌ها را نشنیده نباید پیش‌داوری کند.

به گزارش وبسایت نود ، علیرضا اسدی درباره مشکلاتی که با کی‌روش دارد، گفت: موضوع را به دو قسمت فنی و غیرفنی تقسیم می‌کنم. ما در بحث فنی هیچ‌گاه ورود نکردیم. در موارد دیگر کارهایی که به دبیرکل مربوط می‌شود را انجام دادیم.

وی که روی خط برنامه نود آمده و با انتقادهای پیروانی مواجه شده بود، ادامه داد: تمام مشکلات را از رزرو هتل تا دیگر مسائل به جان می‌خریم تا شرایط برای تیم ملی تسهیل شود. برای زمین تیم ملی هم به رئیس هیئت فوتبال تهران نامه زدیم و 43 زمین را به ما معرفی کردند.

اسدی درباره اینکه پیروانی گفته او به کی‌روش اعلام کرده از نظر فنی این مربی را قبول ندارد، عنوان کرد: پیروانی در آن جلسه نبود و پیش‌داوری می‌کند. سن و سابقه اجرایی من از پیروانی بیشتر است و ایشان به عنوان یک فرد تحصیل‌کرده یک بار هم به من مراجعه نکرد تا متوجه حقیقت شود. به عنوان یک بردار کوچکتر از پیروانی درخواست می‌کنم وقتی همه حرف‌ها را نشنیده قضاوت نکند.

دبیرکل فدراسیون فوتبال افزود: بضاعت ما درباره امکانات همین است. مگر امکانات و زمین بهتری هست که ما دریغ می‌کنیم؟ یعنی من که بازیکن تیم ملی بودم و جنگ رفته‌ام دلم نمی‌خواهد تیم ملی امکانات داشته باشد و موفق شود؟

اسدی با اشاره به مثال پیروانی که گفته بود «شیر دهان اسدی را سوزانده و ماست را هم فوت می‌کند»، اظهار داشت: این حرف خوبی نبود و در شأن تلویزیون و صداوسیما هم نبود.

 

2020

نظرات کاربران
امیر
از آنجا که حرمت واعتماد بین کی روش و اسدی از بین رفته و واقعا کارکردن در چنین شرایطی دشواره پیشنهادمیکنم برای کمک به فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش سوال نظرسنجی اینهفته برنامه نود این باشه: بنظر شما از بین کی روش و اسدی کدام بماند؟ 1- کی روش 2-اسدی 3-هردو 4-هیچکدام تشکرفراوان
۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۶:۰۷
پاسخ
0
2
محمد ج
#دست_از_سر_ما_بردار
۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۴۶:۰۷
پاسخ
0
2
بابك
جبهه رفتن چه ربطي به فوتبال داره
۱۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۱۱:۱۵
پاسخ
0
6
ایران
کی از دست این آقای اسدی راحت میشیم؟
۱۷ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۵:۴۴
پاسخ
0
9
حسن صادقی
این اقای اسدی فقط با هدف به فوتبال امده که مصاحبه کند وبرای خانواده ودوستانش خودی نشان دهد وبرای رسیدن به هدفبه انتقاد غیر منطفی از کی روش پرداخت .مشغول شدن به اموری که به او مربوط نیشد باعت گردید نتواند وظایفش را انجام دهد .شاهد عینی هم شرکتش در جلسه تصمیم گیری باشگاهای اسیا بود و اینجناب صورتجلسه ای را امضا کرد که همان مانعی شد برای اعتراضهای بعدی ..بنابر این ازایشان بعنوان پرفسور فوتبال میخواهیم چون امیدی به خیررساندنش نداریم . . . . شر نرساند
۱۷ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۷:۴۴
پاسخ
0
10
مجید
دم پیروانی گرم وقتیکه گفت این آقا رو یه برنامه دعوت کنید ببینیم چی میخاد بگه دیشب همه ایران دید چه کسی شان مردم رو نگه نمیداشت و فقط به فکر تبرئه کردن خودش بود آقای اسدی هر کی به جای شما بود بخاطر لکه ننگی که بخاطر عربستان به ایران خورد و تنها مسببش شخص شما بودید لحظه ای درنگ نمیکرد و رسما از مردم عذرخواهی میکرد و حلالیت میطلبید شماکه دم از جنگ میزنی و ادعای حضور در جبهه رو داری با چشماتون ندیدید که چه گلهایی بخاطر غیرت ایرانی و حفظ این مرزوبوم پر پر شدند و حالا با بی کفایتی امسال شما ایران کشور نا امن خطاب بشه چرا اینهمه به شعور مردم توهین میکنید مگر همین آقای کیروش نبود که در بزرگترین آوردگاه فوتبال یعنی جام جهانی درحالی که صورتش از شدت گرما و تمرین طاقت فرسا در افریقا سوخته شده بودفریاد زد این عدالت نیست که تا این اندازه با تحریمها جلوی پیشرفت جوانان مستعد ایرانی گرفته شود بخدا ما خودمون بهتر میدونیم کی داره خالصانه و بی ادعا کار میکنه
۱۷ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۷:۴۵
پاسخ
0
21
بابك
دمت گرم،كسي كه برأي كشور ميره جبهه هي اينجا و اونجا نميگه من جبهه بودم، جبهه رفتي برأي مقام ، به دستم اوردي،
۱۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۲۲:۱۱
0
4
اقایان منفعت طلب دست از سر فوتبال بردارید!!!
سلام اقای اسدی من امروز تواینترنت کلی سرچ کردم دقیقا بدونم شما کی هستی که با اسطوره فوتبال ایران و پرسپولیس افشین پیروانی انقد گستاخانه حرف میزنی!!!!!!!!!!!!!!!!!اول که شنا و بسکتبال بودی بعد تو تیم اکباتان و دو تا بازی ملی!!!!!شما خیلی خیلی کوچکتراز انی که با افشین ما که زمانی تمام قلب ما هوادارای فوتبال و بخصوص پرسپولیس را احاطه کرده بود اینطور حرف بزنید...محض رضای خدا شما و امسال منفعت طلب مثل شما دست از سر این فوتبال برداریدددد...همه دروغ میگن جز شما چند نفر خااااص!!!!!!!!!!!!!!!!!!برو خواهشا از این فوتبال برو وبا دل مردم بازی نکن....دنبال سهمت جای دیگه باش.....همتون دنبال سهمتونیدددددد....نه فکر پیشرفت این مرز وبوم....به اندازه کافی جلو عربستان تحقیر شدیم با دخالت های بی جای شماااا!!!!!شما باچ رویی از نظر فنی از کی روش بزرگ ایراد میگیری...البته افرادی مثل شما هرگز محکوم نمیشید و باز حرف خودتونو میزنید.....اگر منافع ملی و مردم ایران براتون مهمه چاپ کنید خاهشااااااااااااااااا
۱۷ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۳:۰۰
پاسخ
3
37
EHSAN
عالی بود خیلی حال کردم ,مرسی تشکر تشکر... دو تا بازی ملی کرده فکر می کنه استاد همه چی دونه!!
۱۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۴:۴۲
0
2
ایران
صد در صد با تمام صحبتهات موافقم دوست عزیز. خیلی خوب نوشتی. زنده باشی
۱۷ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۵:۵۶
0
21
محمد
عااااالي بوووود، دمت گرم، واقعيت محض رو گفتي
۱۷ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۴:۵۸
1
21
Msh
به امید روزی که شما و امسال شما از این فوتبال برن و بتونیم خودمونو تو حرفه ای ها ببینیم.
۱۷ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۹:۵۴
پاسخ
2
27