اسقلال خوزستان 1- 2 نفت مسجد سلیمان/ گریز مسجد سلیمانی‌ها از قعرنشینی با کسب اولین برد خود در لیگ هجدهم

اسقلال خوزستان 1- 2 نفت مسجد سلیمان/ گریز مسجد سلیمانی‌ها از قعرنشینی با کسب اولین برد خود در لیگ هجدهم

1083
17:26
11 آبان 1397
نفت مسجد سلیمان اولین برد خود در لیگ هجدهم را بدست آورد.

وبسایت رسمی برنامه نود - نفت مسجد سلیمان اولین برد خود در لیگ هجدهم را بدست آورد.

به گزارش وب‌سایت نود، در یکی از بازی‌های هفته‌ی یازدهم رقابت‌های لیگ برتر امروز از ساعت 15:30 استقلال خوزستان در ورزشگاه غدیر اهواز با قضاوت جواد رحیم‌زاده به مصاف نفت مسجد سلیمان رفت.

در این بازی شاگردان علیرضا مرزبان در تیم نفت مسجد سلیمان که در هفته‌های گذشته نتایج قابل قبولی بدست نیاورده بودند موفق شدند با نتیجه‌ی 2 بر یک از سد شاگردان داریوش یزدی در تیم استقلال خوزستان بگذرند.

کارت زرد: مصطفی بیژن (32) حسین دوستدار (52) از نفت مسجدسلیمان

 

ترکیب استقلال خوزستان

فرزین گروسیان، احمد آل‌نعمه، ساسان شیرمردی (69 - یونس دلفی)، محمد شریفی، ایوب کلانتری، وحید نامداری، میثم کریمی ( 82 - محمدرضا مظاهری)، وحید خشتان، ایمان مبعلی، مصطفی کیانی و مهرداد پورابوالقاسم

 

ترکیب نفت مسجد سلیمان

حبیب فرعباسی، مجتبی بیژن، موسی کولیبالی، میلاد خدایی اصل (33- فرشاد جانفزا)، میلاد میداوودی، پیمان میری (60 - اسماعیل شریفات)، محمد حسینی، صادق صادقی (68 - محمود قائد رحمتی)، حسین دوستدار، یوسف وکیا و علیرضا علیزاده

 

اتفاقات ویژه

در دقیقه 24 علیرضا علیزاده از داخل زمین خودی متوجه شد که گروسیان از دروازه‌اش بیرون آمده و یک ضربه استثنایی به قصد گل زد که شوت او با بدشانسی تمام به تیر دروازه خورد تا مسجد سلیمانی‌ها در رسیدن به گل ناکام باشند.

در دقیقه 47 روی یک اشتباه از مدافعان تیم استقلال خوزستان، دوستدار موفق شد توپ ربایی کند و پس از تک به تک شدن با گروسیان، دروازه استقلال خوزستان را باز کند.

در دقیقه 73 روی یک ضد حمله یونس دلفی توپی را به محوطه جریمه نفت ارسال کرد و محمد شریفی با هشیاری توپ را رها کرد تا به خشتان برسد. وحید خشتان از موقعیت استفاده کرد و پنجمین گل فصل خود را به ثمر رساند.

در دقیقه 77 اشتباه محرز مصطفی کیانی در نیمه زمین خودی، میداوودی را صاحب توپ کرد و او با یک پاس عمقی شریفات را صاحب توپ کرد. شریفات که به عنوان بازیکن تعویضی به زمین آمده بود هم در یک موقعیت تک به تک ایده آل دروازه استقلال خوزستان را باز کرد.

 

مسجد سلیمانی‌ها در حالی اولین برد خود در لیگ هجدهم را در یک بازی خارج از خانه بدست آوردند که اگر در این بازی نمی‌توانستند از سد میزبان خود بگذرند با توجه به پیروزی سپیدرود مقابل پارس جنوبی جم، قعرنشین جدول رده بندی می‌شدند. شاگردان مرزبان با این برد و کسب هفت امتیاز در رده‌ی پانزدهم جدول رده بندی باقی ماندند. استقلال خوزستان هم با 10 امتیاز در رده‌ی سیزدهم جدول رده بندی باقی ماند.

 

خلاصه بازی استقلال خوزستان و نفت مسجد سلیمان

 

1870

نظرات کاربران
ابراهیم۶۶۶۶۶۶
به امید درخشش همشهریمون وحید خان خشتان
۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۹:۲۵
پاسخ
6
5
خطاب به بالایی
خخخخ. باختین که ....
۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۳:۲۵
4
3