اسماعیل‌پور: افتخار حضور در بین برترین‌های جهان برای ایران است

اسماعیل‌پور: افتخار حضور در بین برترین‌های جهان برای ایران است

1637
11:54
25 فروردین 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - ملی‌پوش فوتسال کشورمان تأکید کرد که افتخار حضور در بین ۱۰ بازیکن برتر جهان برای تمام ایران است.

وبسایت رسمی برنامه نود -  ملی‌پوش فوتسال کشورمان تأکید کرد که افتخار حضور در بین ۱۰ بازیکن برتر جهان برای تمام ایران است.

به گزارشوبسایت نود ،‌ پس از درخشش تیم ملی فوتسال کشورمان در مسابقات جام جهانی 2016 فوتسال، احمد اسماعیل‌پور، ملی‌پوش فوتبال ایران موفق شد به عنوان سومین بازیکن برتر جام جهانی دست یابد. اکنون نیز این بازیکن در بین 10 بازیکن برتر جهان در سال 2016 قرار گرفته است.

اسماعیل‌پور در خصوص کسب این افتخار اظهار داشت:‌ این افتخار برای تمام ایران است و با کمک مربیان و بازیکنان تیم ملی و کسانی که در سال 95 کنار من بودند به دست آمده است. از دوستان فوتسالی و غیر فوتسالی‌ام تشکر می‌کنم که سال گذشته کنار من بودند و به من روحیه دادند. امیدوارم کسب این افتخار باعث شود پرچم ایران بالا برود.

وی در خصوص شرایط خود بعد از اتمام مسابقات لیگ برتر فوتسال تصریح کرد: بعد از لیگ درگیر مراسم عروسی‌ام بودم و اکنون هم در حال استراحت هستم. قراردادم با تیم گیتی‌پسند تمام شده و باید ببینم تکلیف این تیم چه خواهد شد. خودم نیز مشغول بررسی پیشنهاداتم هستم تا ببینم چه اتفاقی در آینده خواهد افتاد.

ملی‌پوش فوتسال کشورمان در پاسخ به این پرسش که آیا پیشنهادی از لیگ‌های اروپایی دارد یا خیر گفت:‌ بله از چند کشور پیشنهاد دارم، اما تازه متأهل شده‌ام و شرایط برایم سخت‌تر شده است. باید شرایط  باشگاه‌های خارجی را بررسی کنم تا اگر شرایط مالی مساعد بود بروم، در غیر این‌صورت در ایران بازی خواهم کرد.

اسماعیل‌پور درباره اینکه اگر قرار باشد در ایران بازی کند اولویتش حضور در گیتی‌پسند است یا خیر خاطرنشان کرد: من پنج سال در گیتی‌پسند بازی کردم و روز‌های خوبی را با این تیم پشت سر گذاشتم. مردم اصفهان و مسئولان باشگاه نیز همیشه به من لطف دارند، مطمئناً گزینه اول من گیتی‌پسند است. باید دید این باشگاه چه برنامه‌ای برای آینده دارد و چه بودجه‌ای برای فصل پیش رو خواهد داشت. قطعاً مسئولان گیتی‌پسند تیم را برای قهرمانی در ایران و حضور قدرتمند در جام باشگاه‌های آسیا خواهند بست. همان‌طور که گفتم باید صحبت کنیم و ببینیم شرایط چگونه پیش خواهد رفت، امیدوارم اتفاقات خوبی بیفتد.

 

2020

نظرات کاربران
ابی
آدم نمیدونه چی بگه. با کمترین امکانات و بی توجهی از سوی مسئولین و کمترین بازی تدارکاتی اینطور افتخارآفرینی میکنند. اگر هر دستمزد به شما فوتسالیستها بدهند واقعاً حقتونه.امیدوارم روزی بر بام فوتسال جهان بایستید.
۲۵ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۶:۴۳
پاسخ
0
2
شهروز
دمش گرم با این وضع پیرهن ها تونسته این بشه البته بازیکن اگه واقعا بازیکن باشه باید با هر چیزی مبارزه کنه
۲۵ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۳:۱۶
پاسخ
0
4