اسپرت بالکان: سرمربی کرواسی پیشنهاد خیر‌ه‌کننده ایران را رد کرد

اسپرت بالکان: سرمربی کرواسی پیشنهاد خیر‌ه‌کننده ایران را رد کرد

17662
15:16
31 تیر 1397
سرمربی تیم نایب‌قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با تایید دریافت چهار پیشنهاد خارجی گفت: این پیشنهادها اهمیتی برای من ندارند و الان فقط به کرواسی فکر می‌کنم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم نایب‌قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با تایید دریافت چهار پیشنهاد خارجی گفت: این پیشنهادها اهمیتی برای من ندارند و الان فقط به کرواسی فکر می‌کنم.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از تسنیم، سایت اسپرت بالکان نوشت: زلاتکو دالیچ پس از نایب‌قهرمانی تیم ملی فوتبال کرواسی در جام جهانی 2018 روسیه این‌روزها در حال استراحت است. فدراسیون فوتبال کرواسی نیز در بیانیه‌ای اعلام کرده بود که زلاتکو دالیج تا سال 2020 میلادی سرمربی تیم ملی این کشور خواهند ماند تا نگرانی‌های هواداران را کاهش دهد. همچنین قرار شد تا داور شوکر، رئیس فدراسیون فوتبال کرواسی به طور شخصی پیشنهادی درباره قرارداد جدید دالیچ و افزایش دستمزدش ارائه دهد.

این رسانه کروات‌زبان سپس با اشاره به پیشنهادهای چهار تیم ملی فوتبال مصر، ایران، ژاپن و ازبکستان به زلاتکو دالیچ و خیره‌ کننده دانستن پیشنهادهای ایران و ژاپن به نقل از سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی با اشاره به شرایط این روزهای تیم نایب‌قهرمانی جام جهانی 2018 روسیه نوشت: در شرایطی که کسی پشت‌ سرم در حال فعالیت است، کار نخواهم کرد. می‌دانم چه اتفاق‌هایی در حال رخ دادن هستند. من در زندگی‌ام تلاش می‌کنم و بازیکنانم را رو به جلو حرکت می‌دهم اما حتی یک روز هم جایی که مانع من شوند، نخواهم ماند. من به دنبال شرایط پاک و روشن برای کار کردن هستم.

دالیچ ادامه داد: دقیقا ظرف چند روز از چهار تیم ملی پیشنهادهایی دریافت کردم اما اهمیتی برایم ندارند. فقط کرواسی برای من اهمیت دارد. این مسئله الان برای من مهم است که چه چیزی در تیم ملی کرواسی رخ می‌دهد اما می‌گویم به دنبال قوانین، شرایط و آرامش خودم هستم. نمی‌خواهم همچنان توجه کنم که کسی پشت‌ سر من در حال فعالیت است. کرواسی هدف کنونی من است و تمام فکرم را مشغول خود کرده است. تحت فشار و هیجان هیچیک از پیشنهادها نیستم و آنها همچنان ادامه خواهند داشت. من سرمربی تیم نایب‌قهرمان جهان هستم و طبیعی است که پیشنهادها می‌رسند.

1870

نظرات کاربران
ايرج
خدا رو شکر. این تیم کروواسی رو دست هر مربی دیگه ای هم بدن نتایج بهتری میگیره ضمن اینکه اگه تو همون بازی اول مرحلۂ حذفی با پنالتی شکست میخورد الان مربی تیم چندم جهان بودی؟ پنالتی شانسیه و تو فقط خوش شلنس بودی که هم با پنالتی و هم داشتن چند ستارۂ بزرگ نایب قهرمان شدی. تیمی که هیچکدوم از بازیهای مراحل حذفی رو تو 90 دقیقه نبرده، مربیش نباید اینجوری حرف بزنه. تو یورو می بینیم چندم میشی آقای دالیچ. اونجا دیگه تیمهای ضعیف وجود ندارن.
۰۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۱:۰۸
پاسخ
42
55
asad
میخوای این بازیکنا رو بدن بهت بلکه قهرمان جهان بشی
۰۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۱:۲۲
9
4
Wien
اول باید بتونه به جام ملتهای اروپا صعود کنه،همون صعود کردن به مسابقات خودش کلی داستان داره.
۰۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۰:۴۷
2
19
من
برام جالبه که فدراسیون فوتبال ایران به سرمربی دیگه ای هم پیشنهاد داده آخه تا دیروز میگفتن دالیچ و غیر دالیچ نداریم
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۱:۰۶
پاسخ
5
53
شاهین
در شرایطی که کسی پشت‌ سرم در حال فعالیت است، کار نخواهم کرد. می‌دانم چه اتفاق‌هایی در حال رخ دادن هستند. من در زندگی‌ام تلاش می‌کنم و بازیکنانم را رو به جلو حرکت می‌دهم اما حتی یک روز هم جایی که مانع من شوند، نخواهم ماند. من به دنبال شرایط پاک و روشن برای کار کردن هستم....... حالا کسی هست که بگه چرا آنقدر حاضر نیست مقابل هر کسی کم بیاره.... چون میدونه راه موفقیت تو فوتبال بی نظم و بی سواد ایران چجوریه(منظورم مدیریت و دانش مربیهامون)
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۳:۴۴
پاسخ
1
45
بوفون
فقط به گوش کیروش نرسه کولاک میکنه.
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۰:۰۸
پاسخ
20
56
مهران(بجنورد)
بیا لطفا ...مودریچ و راکیتیچ و مانژوکیچ و بقیه بازیکان رو هم بیار تا دوره بعد ما بریم فینال جام جهانی..
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۹:۵۸
پاسخ
18
56
asad
نه بابا اینایی رو که اسم بردی کیروش 40 روزه میسازه
۰۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۲:۱۳
23
24
برانکو نژادپرست
اینا دروغ زیاد میگن! خودش وضع حاکم بر کرواسی رو. تو یک مصاحبه شفاف بیان کرد. ما نیازی به دالیچها و ایویچها و کلا ایچها دیگه نداریم!! یک زمانی خوب بودن واس ما.
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۶:۳۳
پاسخ
72
81
امیر
هیچکی به اندازه کیروش برای ایران خوب نیست
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۹:۱۱
پاسخ
288
215
Iran
هیچکی به اندازه کی روش برای ایران بد نیست بازی اتوبوسی... ضعیف ترین خط حمله جام جهانی (به طور مشترک با چند تیم هر دو دوره ) حذف از جام ملت ها به وسیله عراقی که یک صدم ایران امکانات نداشت موقعیت دادن به تیم حریف. ضعف شدید گلزنی و.. سیستم اتوبوسی تو بازی های فشرده مثل جام ملت ها و خصوصا دور حذفیش جواب نمی ده چون با خستگی ضریب اشتباهات بالا می ره
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۱:۴۱
64
87
ehsan
بیا پرسپولیس سرمربیمون شو پروفسور بعدی تویی
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۲:۴۶
پاسخ
156
120
پرسپولیس قعرمان
باشه (این قسمت:توهمات پرسپولیسی:)
۰۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۰:۵۲
31
28
M75A
بعد از خداحافظی برانکو از دنیال فوتبال و پرسپولیس مربی که ما میخواییم فقط دالیچ قهرمانه درود بر مربیان با دانش کروات
۰۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۳:۴۷
52
63
ehsan
فعلا سايه خود پروفسور بالا سر اين تيم هست و ايشالا سومين قهرماني رو مياره ،واسه تيم ملي هروه رنارد سرمربي مراكش هم گزينه خوبيه
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۸:۴۶
48
93