اسپورت دیلی: سردار آزمون، مهاجمی که زنیت به او نیاز داشت

اسپورت دیلی: سردار آزمون، مهاجمی که زنیت به او نیاز داشت

2261
10:12
22 بهمن 1397
یک سایت روسی از سردار آزمون به عنوان حلقه مفقوده زنیت برای موفقیت در ادامه رقابت‌های لیگ روسیه و لیگ اروپا یاد کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از اسپورت دیلی، سردار آزمون، مهاجم ایرانی در نقل و انتقالات زمستانی با جدایی از روبین کازان به زنیت روسیه پیوست. آمار این بازیکن در لیگ روسیه خیلی فوق‌العاده نیست و البته بد هم نیست. او در ۱۲۹ بازی در لیگ روسیه موفق شده است ۳۳ گل به ثمر برساند. در تیم ملی ایران آمار گلزنی سردار خیلی بهتر است و توانسته در ۴۶ بازی ملی ۲۸ گل به ثمر برساند.

برای سرگئی سماک، سرمربی زنیت خیلی مهم بود که یک مهاجم خوب و انعطاف‌پذیر در اختیار داشته باشد و به همین خاطر سردار آزمونی را به خدمت گرفت که در چند سال گذشته بیش‌تر گل‌های خود را با پای راست به ثمر رسانده است. او هم‌چنین با سر و پای چپ هم گلزنی کرده است تا خودش را متمایز کند. قربان بردیف در وصف او گفته است که کم‌تر مهاجم مرکزی در دنیا می‌توانند اینقدر خوب هم سر بزنند و هم بازی با پای خوبی داشته باشند.

این بازیکن توانایی زیادی در دور زدن مدافعان دارد و می‌تواند به خوبی مدافعان روبه‌رویی خودش را فریب دهد و جلو برود. این همان چیزی است که زنیت به دنبال او بوده است و خرید او را خریدی درست جلوه می‌دهد.

به نظر می‌رسد آزمون باید با سباستین دریوسی آرژانتینی برای حضور در ترکیب ثابت زنیت رقابت کند. او می‌تواند مهاجم خوبی در کنار دزیوبا باشد که میل به حضور در کناره‌ها دارد.

زنیت باید فردا شب در لیگ اروپا برابر تیم فنرباغچه ترکیه به میدان برود و آزمون می‌تواند اولین حضور خود را برای تیم زنیت در این دیدار ثبت کند.

1870

نظرات کاربران
وفا
سردارعزیز بخاطرخودت هم که شده دست از حاشیه بردار وبه کار بچسب حقت بود که درباشگاههای انگلیس واسپانیا وایتالیا بازی کنی ولی زنیت هم تبم خوبی است امیدوارم فصل بعد به یک تیم بزرگ اروپا ترانسفر بشی
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۳:۳۶
پاسخ
2
40
علی
رسانه های دنیا از سردار تمجید میکنن توی کشور خودی هم چندتا حسود طاقت سکوت هم ندارن
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۳:۳۸
پاسخ
32
9
S.a.6
شاید عده ای دنباله این بودنا ولی سردار هم خودش رو برد تو حاشیه به امید روزایی بی حاشیه چون اگه حاشیه نبود سردار الان بهترین بازیکن اسیا انشالله بهترشه و نره تو حاشیه به امید موفقیت سردار عزیز
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۵:۵۴
0
6