اسکوچیچ: از هوادارانی که خطی کار نمی‌کنند عذرخواهی می‌کنم/ واقعا ناامید هستم

اسکوچیچ: از هوادارانی که خطی کار نمی‌کنند عذرخواهی می‌کنم/ واقعا ناامید هستم

4441
22:22
23 مرداد 1394
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: واقعا نا امید هستم، بازی بسیار بدی کردیم. از همه هواداران و کسانی که فولاد را دوست دارند عذر خواهی می‌کنم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: واقعا نا امید هستم، بازی بسیار بدی کردیم. از همه هواداران و کسانی که فولاد را دوست دارند عذر خواهی می‌کنم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ،دراگان اسکوچیچ بعد از شکست دو بر صفر تیمش مقابل استقلال خوزستان گفت: واقعا نا امید هستم. بازی بسیار بدی کردیم. از همه هواداران و کسانی که فولاد را دوست دارند عذر خواهی می‌کنم. اما نه از هوادار نماهایی که از ایده و خط خاصی طرفداری می‌کنند. امروز استقلال خوزستان بازی را مثل همیشه با توپ‌های بلند و بازی مستقیم شروع کرد. این سلاح استقلال است و آنرا به خوبی اجرا می‌کند. ما دیدیم که تحت فشار نمی‌توانیم خوب کار کنیم آنقدر که روی ما فشار بود روی استقلال نبود. بازی را واگذار کردیم اما به کسی اجازه نمی‌دهم در مورد ما نظر خاصی بدهد و سرمان بالا است. این تیم سال قبل مشکلات زیادی داشت اکنون هم این مشکلات هست اما تلاش می‌کنیم.

وی افزود: بابت برد استقلال خوزستان به حریف همشهری تبریک می‌گویم اما در نهایت با تمام احترامی که برای آنها قائل هستم اختلاف فاحشی بین ما و آنها وجود دارد.

سرمربی فولاد خوزستان در ادامه  در مورد عملکرد بد فولاد و هوادارانی که علیه تیم شعار می‌دادند، تصریح کرد: هوادار همیشه دلیل خودش را دارد. باید شفاف بگویم در محیطی که هستیم شرایط خوب نیست و این مسئله را هر روز احساس می‌کنم.

وی در مورد اینکه منظورش از اینکه اختلاف فاحشی بین فولاد و استقلال خوزستان وجود دارد، چیست، گفت: زمان این مسئله را ثابت می‌کند در اواخر لیگ ثابت می‌کنیم جایگاه واقعی ما کجاست. سال قبل این اختلاف 25 امتیاز بود و امیدوارم امسال هم این شرایط باشد. برای یک بازیکن ساده نیست تحت فشار باشد یا اینکه بدون فشار بازی کند. متاسفانه با وجود اینکه در تیم ما به غیر از 2-3 نفر اکثرا جوان هستند نشان دادند که اگر تحت فشار بروند نمی‌توانند از این شرایط خارج شوند. سال قبل هم در بازی‌های ساده‌ای شکست خوردیم وقتی تحت فشار هستید با این وضعیت مشکل است که فوتبال خوبی را ارائه کنید.  

سرمربی فولاد در مورد اینکه چرا حسن بیت سعید را از فولاد نوین به فولاد خوزستان نیاورد، گفت: بازهم می‌گویم بین بازی در استقلال خوزستان و فولاد اختلاف فاحشی وجود دارد. بیت سعید چند سال دارد(آن خبرنگار اعلام کرد این بازیکن 25 سال سن دارد) و اسکوچیچ در جواب گفت: من حبیبی را دارم که 19 سال سن دارد. در این 6 سال او کجا بوده است؟ از نظر من او 25 سال دارد. هدف ما این است که از بازیکنان جوانی مثل جهان‌تیغ و حبیبی که 19 سال دارد استفاده کنیم تا در مسیر مشخصی قرار بگیرد.

 

کد/2020

نظرات کاربران