اسکوچیچ: اگر نساجی فکر کرده در بازی آخر 7 گل می‌زند ما در بابل ۱۵ گل می‌زنیم/ داور دربازی امروز بسیار ضعیف عمل کرد

اسکوچیچ: اگر نساجی فکر کرده در بازی آخر 7 گل می‌زند ما در بابل ۱۵ گل می‌زنیم/ داور دربازی امروز بسیار ضعیف عمل کرد

7916
22:07
03 اردیبهشت 1397
سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه بابل گفت: اگر نساجی فکر کرده در آخرین بازی خود به راه‌آهن هفت گل می‌تواند بزند باید بگویم ما در بابل در بازی آخر ۱۵ گل خواهیم زد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه بابل گفت: اگر نساجی فکر کرده در آخرین بازی خود به راه‌آهن هفت گل می‌تواند بزند باید بگویم ما در بابل در بازی آخر ۱۵ گل خواهیم زد.

به گزارش وبسایت نود، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه بابل بعداز بازی با اکسین البرز گفت:‌ هر دو تیم بازی خوبی انجام دادند می‌توانست در این بازی هر اتفاقی بیفتد. تیم خونه به خونه تا پایان ۹۰ دقیقه تمام تلاشش را کرد. تمام تلاش‌مان را کردیم تا بتوانیم از زمین پیروز خارج شویم.

وی افزود: میل به بردن در بین بچه‌های ما بسیار زیاد بود در بخش دفاع، در بعضی صحنه‌ها اشتباهات زیادی داشتیم. البته نمی‌توانم بگویم از نتیجه راضی هستیم.همه نتایج به روز آخر کشیده شده است و هنوز هیچ چیز مشخص نیست. ما باز هم بازی داریم و باید تمام تلاش‌مان را بکنیم تا سه امتیاز را کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه بابل در خصوص داوری نیز اظهار داشت: داور اشتباهات زیادی داشت مخصوصاً در نیمه دوم که یک پنالتی را برای ما نگرفت. ولی از دقیقه یک داور طوری رفتار کرد که برای اکسین خیلی خوب قضاوت می‌کرد اما برای ما با تأخیر سوت می‌زد. زمانی که بازیکن من گفت پنالتی بود و توپ به دست بازیکن اکسین خورده است من نمی‌دانم چه باید بگویم. آیا این واقعاً پنالتی بود یا نبود. هر کس که گفته است لیگ تمام شده است باید بگویم اینطور نیست من به صداقت تیم راه‌آهن ایمان دارم و می‌دانم که با تمام توانش در هفته آخر بازی خواهد کرد.

وی گفت: زمانی که با بگوویچ در بازی رودررو به تساوی رسیدیم خیلی‌ها قبل از بازی گفتند که این دو مربی کروات چه کارهایی خواهند کرد و بعد هم دیدید که در پایان بازی مساوی شدیم. من انتظار دارم همه سالم باشند و فوتبال پاکی انجام بدهند. دیدید که چه نتایجی در این هفته رخ داد حتی شرایط برای تیم نفت مسجدسلیمان هم سخت شده و نتیجه صعود به لیگ برتر به هفته آخر کشیده شده است. اگر نساجی فکر کرده است به راه‌آهن هفت گل می‌تواند بزند باید بگویم ما در بابل در بازی آخر ۱۵ گل خواهیم زد.

اسکوچیچ در ادامه گفت: ما در خانه خودمان در هفته پایانی به میدان خواهیم رفت و باید از امتیاز میزبانی استفاده کنیم. باید دید که آیا این لیگ به صورت نرمال و بدون حرف و حدیث به پایان خواهد رسید من نمی‌دانم در بازی نساجی و راه‌آهن چه اتفاقی خواهد افتاد. اگر بخواهد اتفاقاتی در هفته پایانی بیفتد واقعاً مسخره خواهد بود. می‌دانم در بازی‌های حساسی که باید گل بزنیم کمی استرس داریم ولی باید بیشتر دقت کنیم.

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه بابل در ادامه درباره بحث تبانی در لیگ یک چقدر در تصمیمات داور تأثیرگذار بوده است، بیان داشت:‌ وقتی دقیقه پنج متوجه شدم داور برای اینکه بخواهد سوتی را به نفع ما بزند ۱۰ دقیقه زمان تلف می‌کند من قضاوتی نمی‌کنم اما می‌دانم که داور در این بازی تحت فشار بود داور امروز تصمیمات بدی داشت.

 

1004

نظرات کاربران
bardia
15 تاتونو نزدین که عشق ما فقط نساجی
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۷:۰۰
پاسخ
1
7
محمدپارسا
با دوگل هم ببریم صعود میکنیم
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۳:۰۳
پاسخ
9
3
مرتضی
انشاالله صعود میکنیم میریم بالا بازی ملوان هم دوتا پنالتی نگرفتن هر بازی دارن نامردی میکند
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۷:۲۵
پاسخ
33
12
blue man
اسکوچیچ مربی بزرگیه خیلی دوست دارم لیگ برتر ببینم، البته جام حذفی برای آبی پایتخت
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۳:۵۰
پاسخ
31
19
afrooz
چه جمله ی سخیفی از یه مربی در حد اسکوچیچ واقعا بعیده
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۱:۳۴
پاسخ
12
59
بابل
ایشالا هفته بعد می ریم لیگ برتر به کوری چشم بعضی ها
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۳:۰۸
پاسخ
60
18
afrooz
باشه فعلا همونجا بمونین
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۴:۱۲
0
1