اسکوچیچ: بازی با استقلال خوزستان برای ما حکم فینال دارد

اسکوچیچ: بازی با استقلال خوزستان برای ما حکم فینال دارد

3798
15:54
17 اسفند 1396
سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه گفت: تلاش‌مان را می‌کنیم که بتوانیم مقابل استقلال خوزستان پیروز شویم و به فینال برویم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه گفت: تلاش‌مان را می‌کنیم که بتوانیم مقابل استقلال خوزستان پیروز شویم و به فینال برویم.

به گزارش وب سایت نود، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و خونه‌به‌خونه مازندران در نیمه نهایی جام حذفی اظهار داشت: خیلی خوشبخت و خوشحالم که به اهواز آمده‌ام و احساس می‌کنم به خانه برگشته‌ام. در مورد بازی باید بگویم که بازی مهمی در پیش داریم و یک فینال برای ما است. بازی سختی خواهد بود و مدت زیادی برای این بازی کار کرده‌ایم. فکر می‌کنم استقلال خوزستان تیم خوبی است که مربی خوبی هم دارد. علاوه براین آنها این مزیت را دارند که در خانه خودشان بازی می‌کنند. اما ما هم تلاش‌مان را می‌کنیم که بتوانیم پیروز شویم و به فینال برویم.

وی درباره اینکه آیا اولویت خونه‌به‌خونه مسابقات لیگ یک است یا جام حذفی، گفت: برای من اولویت این است که در هر بازی پیروز شویم و هر دوی مسابقات برایم مهم است. باید ببینیم که خدا برای ما چه می‌خواهد.

سرمربی تیم خونه به خونه درباره این سوال که برای این بازی جدی خواهید بود و اینکه چقدر برای خودتان شانس قائل هستید، تصریح کرد: چرا باید جدی نباشید؟ همه می‌گویند که ما شانس داریم. ما به نیمه نهایی آمده‌ایم و شانس داریم که به فینال برویم. درست است که تیم حریف‌مان لیگ برتری است اما ما هم همه تلاش و سعی‌مان را می‌کنیم تا برنده شویم. فکر می‌کنم در لیگ یک هم یک سری موفقیت‌ها وجود دارد و بایکنانی هستند که می‌توانند در لیگ برتر بازی کنند.

اسکوچیچ درباره شرایط آب و هوایی اهواز خاطرنشان کرد: بازی کردن در این شرایط سخت است و من می‌توانم فقط تیمم را ارنج کنم. اما شرایط آب و هوایی را نمی‌توانم تغییر دهم. خدا را شکر که آفتاب اینجا وجود دارد.

 

2051

نظرات کاربران
babol
آهای استقلالیاآماده باشید شیرهای سرخ شمال دارن میان،قهرمانی امسال واس ماس
۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۱۳:۴۵
پاسخ
13
12
reza
به امید برد خونه به خونه
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۷:۰۳
پاسخ
6
14
تاج کبیر آسیا
فرقی نداره کدومتون میاید بالا... فقط خودتونو آماده کنید برای باخت سنگین توی فینال
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۰:۰۳
پاسخ
15
17