اسکوچیچ: حق فولاد پیروزی مقابل صبا بود/ گلزن نداشتیم

اسکوچیچ: حق فولاد پیروزی مقابل صبا بود/ گلزن نداشتیم

678
22:03
14 فروردین 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال فولاد گفت: مقابل صبا گلزن نداشتیم و حق ما پیروزی مقابل این تیم بود.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال فولاد گفت: مقابل صبا گلزن نداشتیم و حق ما پیروزی مقابل این تیم بود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، درگان اسکوچیچ پس از تساوی بدون گل فولاد مقابل صبا اظهار داشت: قبل از هر چیز سال جدید را به همه تبریک می‌گویم در مورد بازی هم باید بگویم که ما در مجموع بر بازی احاطه داشتیم مخصوصاً در نیمه اول و اواخر نیمه دوم چه موقعیت‌هایی را خلق کردیم حق ما در این بازی پیروزی بود اما متأسفانه با بدشانسی روبه‌رو شدیم و نتوانستیم به گل برسیم.

وی افزود: آن چیزی که برای من بیش از همه ارزش داشت این بود که بازیکنانم در این دیدار تمام تلاش خود را کردند و امیدوارم همین مسیر در تیم ادامه داشته باشد و در بازی‌های آینده موقعیت‌های‌مان را به گل تبدیل کنیم. امیدوارم بتوانیم این 2 امتیاز از دست رفته را در بازی‌های آینده جبران کنیم ما در این بازی گلزن نداشتیم.

سرمربی فولاد در مورد شرایط این تیم یادآور شد: فکر نمی‌کنم از دست دادن این 2 امتیاز به ضرر ما باشد اگر تمام لیگ را بررسی کنیم می‌بینیم که بازی‌‌های تساوی زیادی به دست می‌آید. باید تلاش کنیم در ادامه لیگ موفق ظاهر شویم ما این بازی را فراموش کرده‌ایم و از فردا به فکر بازی مقابل سیاه‌جامگان هستیم باید تمرکز خود را روی هر بازی داشته باشیم.

اسکوچیچ در مورد اینکه تیمش هافبک بازی‌ساز ندارد، گفت: متأسفانه هم‌اکنون نمی‌توانیم به آن چیزی که مدنظرمان هست برسیم اکثر تیم‌ها در ایران بازیکن گلزن و بازی‌ساز ندارند و در مجموع این بازیکنان کم هستند که در حال حاضر باید با آن کنار بیاییم و البته برای فصل آینده برنامه خواهیم داشت.

نظرات کاربران