اشاره دوباره موراتا به بازگشت به رئال مادرید

اشاره دوباره موراتا به بازگشت به رئال مادرید

6162
14:33
21 بهمن 1396
موراتا بار دیگر از علاقه اش به رئال مادرید صحبت کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - موراتا بار دیگر از علاقه اش به رئال مادرید صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، آلوارو موراتا مهاجم اسپانیایی چلسی که در تابستان برنابئو را ترک کرد و راهی استمفوردبریج شد، در طی چند ماه اخیر چندین بار از علاقه اش به مادرید صحبت کرده است، او در مصاحبه اخیرش درباره این علاقه، چنین عنوان کرده است:

مشخصاً احترام و اعتبار زیادی برای چلسی قائل هستم چرا که آن ها تلاش زیادی کردند تا من را جذب کنند، من در چلسی خوشحال و راضی هستم ولی مادرید همیشه برای من خاص خواهد بود.

موراتا در این فصل شروع خوبی در ترکیب چلسی داشت و تاکنون هم ده گل در لیگ برتر به ثمر رسانده است ولی در هفته های اخیر روزهای بدی را در ترکیب چلسی سپری کرده است، او بعد از چند هفته ناکامی در گلزنی، در بازی های اخیر به دلیل مصدومیت غایب بوده است.

1878

نظرات کاربران
Perspolis
قشنگ معلومه زیدان هم وطنش رو هیچ وقت نمیفروشه، آخه موراتا و بنزما قابل قیاس نیستن، قطعا اگه مربی دیگه ای بود بنزما رو رد میکرد که بره.
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۰:۲۸
پاسخ
0
7
محمود
خدایش تعصب این پسر به رئال قابل ستایشه حیف که رئال قدر اینو نمیدونه...هیچ جا بارسا نمیشه
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۱:۴۹
پاسخ
6
0
کاتالانی
خودتون هم قبول دارید که اصل تیمتون موراتا و خامس بودن و پنالدو بیل هیچی نیستن(البته به نظر من هم موراتا و خامس بازیکن های درجه یکی هستن +آسنسیو)
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۵:۲۳
پاسخ
4
1
موری جان بیا
موراتا پسر قشنگم بیا رئال رودریگز هم بگو بر گرده تا دوباره اوج بگیریم
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۷:۴۲
پاسخ
19
44
پویا بارسایی
شما موراتا و روریگز که خوبه کل چلسی و بایرن هم بیان پیشتون حریف مسی نمیشین بازم مثل فصل قبل که اینقدر له گفته ی خودتون آماده بودین کینگ لئو میاد از اوج به پایین می آوردتان:) ادمین اگه رئالی نیستی بچاپ. #پنالدو:)
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۳:۵۸
46
27