اصرار لوکاکو به ترک یونایتد و پیوستن به اینتر

اصرار لوکاکو به ترک یونایتد و پیوستن به اینتر

2757
00:32
30 خرداد 1398
لوکاکو مایل است تا قبل از شروع پیش فصل، وضعیت آینده اش مشخص شود.

به گزارش وبسایت نود، لوکاکو همچنان برای انتقال به اینتر پافشاری می کند.

منچستر ایونینگ نیوز در گزارش جدید خود به آخرین وضعیت لوکاکو پرداخته است. این رسانه مدعی شده لوکاکو می‌خواهد تکلیف آینده اش تا پیش از شروع تور پیش فصل مشخص شود.

لوکاکو مصر به انتقال به اینتر است، چرا که علاوه بر علاقه به کار با کونته، می داند که فصل بعد در تیم سولسشائر، جایگاه ثابتی نخواهد داشت و احتمالاً پشت سر رشفورد قرار می گیرد. بر همین اساس مایل است تا پیش از شروع پیش فصل، انتقالش را به اینتر نهایی کند.

گفتنی است منچستریونایتد روز اول جولای تمرینات پیش فصل خود را آغاز می کند و هفتم جولای برای تور تابستانی راهی استرالیا می شود. اما اینتر تا دوم سپتامبر مهلت جذب بازیکن جدید را دارد. اما مشکل اصلی در راه انتقال لوکاکو به اینتر، مبلغ انتقال است.

یونایتد می خواهد حداکثر هزینه ای که برای خرید لوکاکو صرف کرده، بازگردد ولی اینتر بودجه ای 70 میلیون پوندی برای خرید لوکاکو ندارد. آنها ترجیح می دهند یک بازیکن را در ازای این انتقال راهی الدترافورد کنند ولی نه پریشیچ و نه ایکاردی، مدنظر یونایتد نیستند.

1878

نظرات کاربران
منچستریم
من نظرم اینه که راشفورد رو ۱۰۰میلیون بفروشن بخدا لوکاکو یکی از کامل ترین مهاجمایی که دیدم هم قدرت شوت زنی داره و هم سرزنی و هم باهوشه ولی راشفورد یر زن نیست یه مهاجم سرزن خیلی به این منچستر کمک میکنه تازه لوکاکو قدرت دریبلینگشم خوبه اگه میخوان اینو بدن به اینتر بجاش اشکرینیار رو بگیرن با۱۰میلیون پول که هم یه مدافع خوب بخرن هم سود خوبی کنن
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۴:۵۴
پاسخ
6
2
حامد نیستلروی
لوکاکو نیم فصل دوم که سولسشائر مربی موقت شده بود نیمکت نشین محض بود و از این وضع خسته شده فقط به فکر رفتنه. حیف کاش سولسشائر قدر چنین مهاجمی رو داشت. نمیدونم آخه کی رو میخاد به عنوان جانشین او بخره؟!
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۶:۳۲
پاسخ
3
26
TT فراتر از باشگاه
آزمون گزینه خوبیه
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۸:۰۱
5
8