اصرار پاریسن ژرمن برای حفظ نیمار و امباپه

اصرار پاریسن ژرمن برای حفظ نیمار و امباپه

9393
00:29
28 اسفند 1397
پی اس جی هیچ قصدی برای فروش نیمار یا امباپه ندارد.

به گزارش وبسایت نود، با وجود تمام بحث ها و شایعات مطرح شده پیرامون امباپه و نیمار، این دو ستاره احتمالاً در تابستان پاریس را ترک نخواهند کرد.

یک منبع آگاه و نزدیک به باشگاه پاریسن ژرمن به ESPN اعلام کرده است؛ شایعات در مورد اینکه باشگاه پی اس جی مجبور به فروش یکی از دو ستاره بزرگ خود است، بی اساس است و آنها قصدی برای فروش این دو بازیکن ندارند.

این در شرایطی است که گفته می شود رئال مادرید برای تقویت قوای هجومی خود و پر کردن جای رونالدو و احتمالاً بیل، به جذب هر دو ستاره علاقه مند است. در فوتبال فرانسه گنجاندن بند فسخ قرارداد مجاز نیست و هرچند پاریسن ژرمن خود نیز میلی برای فروش این دو بازیکن ندارد ولی باشگاه از طرف نزدیکان این دو ستاره اطمینان یافته است که هیچ یک از این دو، نمی خواهند برای ترک پاریس، باشگاه را در تابستان 2019 تحت فشار بگذارند.

با این وجود نگرانی در مورد درآمدزایی برای جبران هزینه ها هنوز در باشگاه فرانسوی وجود دارد. باشگاه پی اس جی برای رعایت قوانین بازی جوانمردانه مالی یوفا، باید در تابستان فروش هایی داشته باشد، به خصوص که آنها در این فصل هم وداعی زودهنگام با لیگ قهرمانان داشتند که مانع از کسب درآمدزایی بیشتر برای آنها شد.

1878

نظرات کاربران
علی تراختورچی
امیر داداش دمت گرم مردم از خنده یجوری میگه ناصر داداش انگار داره مشاوره شخصی میده بهش
۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۳:۵۸
پاسخ
2
17
Mn24
رئال باید تمام قواش رو بذاره برا خرید امباپه چون هم جوونه هم خیلی بی حاشیه تر از نیماره نیمار رو بخره دوباره یکی دو فصل که بازی کرد شاید باخودش بگه حالا که تا اسپانیا اومدم برگردم بارسا ببینم چه خبره یا مثلاً برم اتلتیکو که تو هر سه تیم قدرتمند اسپانیا بازی کرده باشم
۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۲:۱۹
پاسخ
5
14
امیر آبی دل
ناصر داداش دو راه بیشتر نداری...... یکی اینکه این دو نفر رو حفظ کنی و و چند بازیکن بنجل رو بفروشی و آنتوان گریزمان رو هم جذب کنی به همراه یه هافبک خوب....... و قهرمان یو سی ال بشی ..... که من زیاد خوش بین نیستم به این مورد..... راه دوم هم اینه که امباپه و نیمار رو بفرستی برن........ بارسا و رئال میان اینا رو میخرن خیالت راحت....... بهتره مورد دوم رو انتخاب کنی.... به عنوان طرفدارت دارم اینو میگم.... پاری سن ژرمن باید به دنبال مربی خوب و بازیکنان خوب باشه نه ستاره ها..... باید ستاره ساز بشه تا ستاره سوز..... باید امباپه و نیمار رو رد کنی برن و ادن آزار و گرت بیل رو جذب کنی تا تراز مالی تیم هم مثبت بشه.... چون مطمئنا قیمت نیمار و امباپه از ادن و گرت خیلی بیشتره.......با اینکار تیمت روان تر هم میشه....... به هر حال هرچی ناصر خلاف بگه!
۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۲:۱۸
پاسخ
79
19
سیدامین
نیمار یا امباپه تنها هم بده بره میتونه مشکلی مالی خودش حل کنه به نظرم امباپه اینده اش هم عالیه خوبه و نیمار بده پول زیاد بگیر مثل همون موقع خریدش آنتوان گریزمان بخره که دوست هم هستش باهاش امباپه بدش کانته هم بیاره خوبه تیمش تقویت میشه و دخیا و کاوانی هم بده ایکاردی یا یک مهاجم نوک خوب بگیره که جون هم باشه
۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۱:۱۴
4
11
مسترطوفان
خدایی فک میکنی ناصر میاد اینجا اینا رو میخونه
۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۴:۳۱
6
46