اصفهانیان: از بهترین تیم داوری در دیدار پرسپولیس و سپاهان استفاده شد

اصفهانیان: از بهترین تیم داوری در دیدار پرسپولیس و سپاهان استفاده شد

1384
22:58
19 آذر 1397
رئیس کمیته داوران گفت: با توجه به حساسیت بالا و جو حاکم بر این دیدار، از بهترین تیم داوری که سابقه حضور در جام جهانی را نیز داشته اند، استفاده کردیم.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از  سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فریدون اصفهانیان، رئیس کمیته داوران گفت: ناظر بازی گزارش خود را به ما ارائه داد. با توجه به حساسیت بازی و جو حاکم بر استادیوم، سعی شد از بهترین تیم داوری در این مسابقه استفاده شود. تیم داوری از نظر مدیریت در بازی، کنترل بازی و تنبیهات انضباطی به خوبی عمل کرده و توانست مسابقه را کنترل کنند.

وی گفت: طبق گزارش ناظر بازی، در دقیقه 87 داور به درستی خطای هند پنالتی سپاهان را اعلام کرد چون دست بازیکن کاملا در حالت غیر طبیعی بود و باعث انحراف توپ شد. البته در این صحنه که حدود یک تا دو ثانیه طول کشید، حدود 18 بازیکن  از دو تیم داخل محوطه جریمه جدال های فیزیکی داشتند که در این برخورد ها، تماس بدنی نیز وجود داشت. اگر فیلم بازی بازبینی شود ابتدا بازیکن تیم سپاهان ( کی روش) با دست بازیکن تیم پرسپولیس( مصلح) را هل می دهد و در ادامه مهاجم پرسپولیس ( منشا)نیز به همین صورت بازیکن شماره 44 سپاهان( شفیعی) را هل می دهد که داور عکس العملی به هیچ کدام از  بازیکنان نشان نمی دهد و به درستی خطای هند مدافع سپاهان ( شماره 88) را به سود تیم پرسپولیس، پنالتی اعلام می کند. 

رئیس کمیته داوران در پایان گفت:  با توجه به گزارش ناظر داوری در دقیقه 1+90 نیز بازیکن 88 سپاهان به همراه بازیکن شماره 8 پرسپولیس در نزدیکی داور اقدام به توهین به یکدیگر می کنند که داور بازی هر دو بازیکن را از زمین مسابقه اخراج می کند ضمنا پس از بازبینی فیلم  مسابقه توسط کمیته آنالیز، نتیجه نهایی از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد.

1004

نظرات کاربران
مهدی
واقعا روت خیلی زیاده به زودی باید از فدراسیون بری خداروشکر همه کارشناس ها میگن پنالتی اشتباه بود آقای چهار شغله میگه درست بود..‌‌.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۴:۰۸
پاسخ
37
75
میثم
۱۲۵
۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۰:۳۳
67
24
کربختیاری
ما که تا یادمونه فغانی بیشتر به ضد استقلالی جماعت بوده! فرهاد مجیدی تا میومد اخراجش میکرد
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۱:۲۵
پاسخ
29
91
ملیحه
ماهم یادمونه فغانی تو دربی بازیکن پرسپولیس اخراج کرد وجاش ایمون زاید اومد و تو ده دقیقه هتریک کرد و بهترین و کامبک تاریخ رقم خورد:)))
۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۵:۱۳
63
45
جوان آریایی
فغانی رو واسه لیگ داخلی نذارین بهتره
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۷:۱۳
پاسخ
14
97
یاشاسین تراختور
فغانی اصلا تو ایران خوب قضاوت نمیکنه
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۶:۲۸
پاسخ
15
85
عشقممم نیمار
این بهترین بود..‌ البته برا شیش_پولیس :-P
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۷:۵۵
پاسخ
27
71
۶در۴تقلال
ودردربی برای۶در۴تقلال
۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۹:۳۰
71
28
تاج کبیر اسیا
بله مشخص بود بهترین بود خیلی به موقع به دادشون رسید
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۷:۱۷
پاسخ
20
78