اطلاعیه باشگاه ذوب آهن در مورد خبر برکناری علیرضا منصوریان

اطلاعیه باشگاه ذوب آهن در مورد خبر برکناری علیرضا منصوریان

18710
15:51
14 مهر 1398
باشگاه ذوب آهن اعلام کرد اخبار مربوط به تغییر علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال این باشگاه و مطرح شدن اسامی دیگر کذب است.

به گزارش وب سایت نود، باشگاه ذوب آهن با انتشار اطلاعیه ای تغییر کادر فنی و برکناری علیرضا منصوریان از سرمربیگری تیم فوتبال این باشگاه را تکذیب کرد.

در این اطلاعیه آمده است: « متاسفانه و با کمال تعجب  در چند هفته اخیر شاهد نشر اکاذیب و انتشار اخبار نادرستی در رابطه با سرمربیگری و هدایت تیم فوتبال ذوب آهن در لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور هستیم. اگرچه مجموعه ای به قدمت و سابقه باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن  اصفهان هیچ‌گاه تحت تأثیر شایعات بی‌اساس قرار نگرفته و هواداران  با بصیرت آن نیز اخبار نادرست منتشر شده در این زمینه را باور نمی‌کنند، لذا جهت آگاهی افکار عمومی ضروری است واقعیت در این زمینه نیز به اطلاع مخاطبان عزیز به‌خصوص هواداران ذوب آهن اصفهان برسد.

لذا ضمن تکذیب تمامی اخبار و افراد مطرح شده  در فضای مجازی به‌عنوان سرمربی تیم ذوب آهن، به اطلاع علاقه‌مندان و هواداران فهیم می‌رساند که هیات مدیره، مدیرعامل و مجموعه باشگاه با قاطعیت تمام  از علیرضا منصوریان سرمربی خوشفکر و با دانش تیم ذوب آهن حمایت نموده واعلام می دارد که ایشان با اقتدار سرمربی تیم ذوب آهن بوده و خواهد بود.

هر گونه خبر و گمانه زنی در این رابطه کذب محض بوده وباشگاه ذوب آهن تعقیب قضایی کسانی که اینگونه اخبار کذب را جهت تشویش افکار عمومی و هواداران منتشر می کنند حق قانونی خود می داند.»

2051

نظرات کاربران
حمید
دیر بشه دروغ نمیشه البته ذوب آهن در یارگیری خوب عمل نکرده بازیکنایی که رفتن درحدشون بازیکن جذب نکردن باید تحت هر شرایطی اوساگوانا رو نگه میداشتن هنوز هم میتونن با جذب حداقل دو بازیکن خارجی در پستهای مهاجم و مدافع رفع مشکل کنن
۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۷:۴۷
پاسخ
4
7
TGP
این روزها هرچی تکذیب میشه به این معنی است که واقعیت داره
۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۰:۳۲
پاسخ
8
9
❤فرهاد❤
من از ابتدای مربیگری منصوریان تو ذوب آهن با کامنت تو همین سایت 90 گفتم با این تیم ها نمیتونه نتایج خوبی بگیره. تیم هایی مثل نفت و راه آهن و ... براش خوبن
۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۶:۵۵
پاسخ
57
29
فراست
شایعه از کجا در اومد؟ خب معلومه که میخواین بیرونش کنین .
۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۶:۳۷
پاسخ
31
52
امین
انقدر از داچ علی حنایت کنید تا برید دست دو...
۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۴:۵۶
پاسخ
55
38
امین
باشگاهی که هدفش نهایتا اوت نشدن و قرار گرفتن در جمع ۱۰ تیم بالای جدول بایدم یه همچین مربی ای داشته باشه نه گل محمدی ای که سنت شکنی کرد و تا آستانه قهرمانی با یه تیم ضعیف کشوندشون و ظرفیت هضم این اتفاق رو نداشتن با بی مهری اخراجش کردن
۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۳:۵۴
پاسخ
59
36
Mehdi
جوری گفتی سنت شکنی کرد که انگارذوب تاحالا جز مدعیان قهرمانی نبوده ذوب تیم بزرگی
۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۶:۵۰
0
16
محسن
خوبی داداش،گلمحمدی کجا تی ضعیف داشت؟یکبار دیگع لیست بازیکنان گلمحمدی هر جا که بو ده را ببین بعد قضاوت کن،حالا اگه گفته بودی علی دایی،حرفت درست بود
۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۷:۵۳
0
11
احمد
گل محمدی سرمربی خوبیه ولی مجموعه ذوب آهن با توجه به تحریم ها که بود و حالا هم دوباره برگشته در وضعیت خوبی نیست. گل محمدی انتظار داشت ذوب آهن بازیکنان بسیار بهتری بخره که این توان را نداشت. ذوب حتی نتونست کی‌روش استنلی حسینی تبریزی و رشید را حفظ کنه. متاسفانه دلیل دیگه اینکه روی تیم دوم اصفهان محسوب میشه اگه بازی این هفته را دیده باشید ورزشگاه شدیداً سپاهانی بود.
۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۹:۲۲
3
11
عشقممم نیمار
شیش_پولیسیا خوشحالن اگ این خبر واقعیت داشته باشه:-P
۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۳:۲۲
پاسخ
78
64
سپهر عارفیان
منم پرسپولیسی هستم ولی علیرضا منصوریان رو خیلی دوست دارم...اگه به علی اجازه فکر کردن و کار کردن میدادن از این مربیان المانی و ایتالیایی که توی استقلال اومدن خیلی بهتره.
۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۵:۰۷
1
9
احمد
این عشقمم نیمار هرخبری چه ورزشی چه سیاسی وهر تیمی باشه ربط میده به پرسپولیسی --از بس از پرسپولیس وحشت داره
۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۸:۵۵
7
6
فرزاد
ربطی نداره داداش.من خودم پرسپولیسی ام ولی عاشق منصوریانم دوس دارم هرجا ک هست موفق باشه.چ نفعی برا پرسپولیسیا داره اخه
۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۸:۳۷
11
65