اطلاعیه باشگاه نساجی در خصوص اتفاقات بازی با خونه‌به‌خونه بابل

اطلاعیه باشگاه نساجی در خصوص اتفاقات بازی با خونه‌به‌خونه بابل

2434
14:07
20 بهمن 1396
باشگاه نساجی مازندران اطلاعیه‌ای را در خصوص اتفاقات دیدار با خونه به خونه بابل صادر کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه نساجی مازندران اطلاعیه‌ای را در خصوص اتفاقات دیدار با خونه به خونه بابل صادر کرد.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، بعد از اتفاقات دیدار روز گذشته در دیدار خونه به خونه باشگاه قائمشهری اطلاعیه‌ای را به شرح زیر صادر کرد:

روز گذشته نساجی در دیدار با خونه به خونه بابل بازی را واگذار کرد اگر همچنان روی گل سالم محمد عباس‌زاده بحث داریم و معتقدیم این گل صد در صد درست بود اما با وجود اینکه نساجی بازی را باخت اما اخلاق را نباخت.
به گواه تصاویر ضبط شده و همچنین مطالب اکثر رسانه‌های معتبر کشور، اتفاقات بعد از بازی در خیابان‌های شهر بابل و بازی با جان طرفداران نساجی، نه تنها در شان فوتبال نبود بلکه باعث شد تا دل مردم از دیدن تصاویر رخ داده به درد بیاید. اتفاقاتی که در ورزش هیچ جایی ندارند و مطمئنا روزی باید با مسببان چنین اتفاقاتی به صورت جدی برخورد کرد.باشگاه نساجی مازندران، با توجه به اتفاقات رخ داده این حق را برای خود قائل است که از میزبانی باشگاه خونه به خونه به مراجع ذیصلاح شکایت کند.
امید است از این پس شاهد چنین اتفاقات و تکرار صحنه‌هایی به دور از شان ورزش نباشیم.

 

1004

نظرات کاربران
تیم ملی
متاسفانه جو ورزشگاه های مازندران جالب نیست و ارزش،نداره که بخاطر یک بازی فحش و ناسزا گفت به تماشاگران تیم حریف حمله کرد ! تاوقتی که مسئولان ورزش استان فکری به حال بالابردن فرهنگ نکردند همون بهتر که در لیگ برتر تیم نداشته باشند !
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۴:۴۲
پاسخ
3
30
ساوالان
متاسفانه فضای فوتبال ایران این روزها خیلی مسموم شده و ادم رغبت نداره بره استادیوم؟ اروپایی هاازتماشای فوتبال لذت میبرند و ما نفرت؟ بیایید از تماشای فوتبال احساس لذت بکنیم و فوتبال را باجنگ اشتباه نگیریم.
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۴:۵۰
پاسخ
2
32