اطلاعیه باشگاه پدیده بعد از اعتصاب بازیکنان در سال جدید

اطلاعیه باشگاه پدیده بعد از اعتصاب بازیکنان در سال جدید

3375
00:46
09 فروردین 1397
باشگاه پدیده خراسان در اطلاعیه ای اعلام کرد از رضا مهاجری حمایت خواهد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - 

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت باشگاه پدیده،  تیم فوتبال بزرگسالان پدیده در نخستین دیدار خود در سال ۱۳۹۷، باید در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر، عصر شنبه در اهواز به مصاف فولاد خوزستان برود.

پویا پارسا، سرپرست مدیرعاملی و اعضای هیئت‌مدیره باشگاه پدیده در رابطه با آغاز رقابت‌های این تیم در سال جدید، حمایت قاطع خود را از محمدرضا مهاجری و کادرفنی تیم بزرگسالان پدیده اعلام کردند.

هیئت‌مدیره باشگاه پدیده بر ادامه همکاری با مهاجری و کادرش تاکید کردند و برای تیم پدیده در مصاف با فولاد خوزستان و ادامه لیگ برتر آرزوی موفقیت کردند.

با وجود مشکلات مختلفی که در روزهای اخیر تجربه کردیم اما به خوبی می‌دانیم که کادرفنی و بازیکنان باشگاه پدیده تمام توان خود را در زمین برای موفقیت تیم به کار می‌گیرند. در این شرایط، چارت مدیریتی باشگاه نیز در تلاش است تا به بهترین شکل ممکن، مسایل و حواشی موجود را به زودی حل کند تا تیم پدیده همچون گذشته از پس رقبا برآید و پرچم اقتدار فوتبال خراسان را برافراشته کند.

گفتنی است، تیم فوتبال پدیده در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال، جام خلیج فارس باید روز شنبه، یازدهم فروردین‌ماه در اهواز به مصاف فولاد خوزستان برود.

20441

نظرات کاربران
ابی جان
آره شما درست می فرمائید.نه اینکه خیلی هم جوانمردانه بازی می کنید.بازی با استقلال توی مشهد از بازیکن تا نیمکت نشین و مربی هر کدوم به شکلی سعی داشتند وقفه در بازی ایجاد کنند تا از فشار حملات استقلال با کشتن وقت بیرون بیايند و طوری شد که یهو پنج تا توپ با هم می انداختند توی زمین تا داور مجبور بشه بازی را قطع کنه که تیم پدیده گل نخورده.غافل از اینکه خدا جای حق نشسته و طوری پاسخ این کارهاشون رو دیدند که از مدیر باشگاه تا مربی و بازیکن نمی دونند چکار کنند که از بحران بیرون بیایند
۰۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۶:۳۱
پاسخ
2
0