اطلاعیه باشگاه پرسپولیس: خبرهای خوبی در راه است/ به دنبال جذب مهاجم هستیم

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس: خبرهای خوبی در راه است/ به دنبال جذب مهاجم هستیم

33081
15:10
21 تیر 1398
باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که در بخش نقل و انتقالات، اتفاقات خوبی در راه خواهد بود، متشنج کردن جو خبری و فضای هواداری را تلاشی برای ناکام گذاشتن باشگاه در اجرای برنامه ها و امتیاز گرفتن از پرسپولیس توصیف کرد.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در این اطلاعیه آمده است؛ باشگاه پرسپولیس به خوبی حساسیت ها و نگرانی های هواداران خوب خود را درک می کند اما هواداران نیز مثل همیشه می توانند با درک متقابل به خنثی شدن بداخلاقی ها  علیه پرسپولیس که فقط به نقل و انتقالات محدود نمی شود، کمک کرده و تیم خود را یاری برسانند.باشگاه پرسپولیس در اجرای برنامه های خود حداقل طرحی  دو ساله را در دستور کار دارد، چرا که در کنار ادامه قهرمانی در لیگ ، باید برای موفقیت در آسیا، تیم را برای دو سال آینده تجهیز کنیم. بخشی از اقدامات ما در نقل و انتقالات که به تمدید قرارداد ها اختصاص داشت در همین راستا بود نکته مهمی که باید لحاظ می شد و بعضی تلاش می کنند همین را در نظر هوادار کم اهمیت جلوه دهند.

 از سوی دیگر واسطه ها به خوبی  می دانند؛ تمدید قرارداد، از یک سو باعث ثبات فنی تیم می شود و از سوی دیگر به پایین آمدن نیاز باشگاه به جذب بازیکن جدید در ادوار بعدی می انجامد. این پدیده منجر به کاهش قیمت ها و تراکنش مالی در این حوزه می شود که برای بعضی خوشاین نیست. باشگاه در همین راستا برنامه جذب پدیده های جوان را هم در دستور کار دارد. پس طبیعی است که بعضی از این افراد سعی کنند با سوء استفاده از احساسات پاک هواداران ، باشگاه را متوقف کنند.

از سوی دیگر ما تیمی را در اختیار داشتیم که بازیکنان آن، تیم پرسپولیس ،  هوادار، فضا و فشار های آن را می شناسند. این خود یک سرمایه بزرگ است. بازیکنانی که روحیه قهرمانی در آن ها شکل گرفته و بلندپرواز هستند و همه این ها نه یک شبه که با صرف زمان و با حمایت هواداران حاصل شد. آنها با وجود محرومیت به قهرمانی مجدد رسیدند و پرسپولیس بزرگ را تا فینال آسیا بردند. آیا باید چنین بازیکنانی را رها می کردیم که یک سال دیگر شکار رقبای ما بشوند؟!

از سوی دیگر ، چگونه ممکن است باشگاهی که به دوسال دیگر و سال های بعد آن فکر می کند در اندیشه تدابیر لازم برای فصل پیش رو نباشد ؟ تداوم قهرمانی و ثبت رکورد جدید در آن، اولویت غیر قابل چشم پوشی پرسپولیس است.

تامین منابع مالی به آسانی صورت نگرفت. در حال حاضر بخش زیادی از مطالبات را پرداخت کرده ایم تا تیم آرامش داشته باشد. اردوی خوبی هم تدارک دیده شد.  این آرامش را همه باید به آن ها بدهیم. نباید به شکلی عمل شود که توانایی بالای بازیکنان فعلی نادیده گرفته شود. اکثریت این بچه ها اگر در پرسپولیس نبودند برای جذب هر کدامشان جشن به راه می افتاد.  انتخاب و توافق با گزینه ای مثل آقای کالدرون هم یکی دیگر از اتفاقات خوب بود.

به هواداران پرسپولیس همچنین اطلاع و اطمینان می دهیم با توجه به تیم خیلی خوب و بازیکنان متعصبی که در اختیار داشتیم، برای تقویت مجموعه ، با نظر سرمربی در حال مذاکره با چند گزینه برای تقویت فاز هجومی تیم  هستیم تا دست مربی در این خط برای تصمیم گیری های فنی باز باشد. در این باره قطعا خبرهای خوبی در راه است ولی صمیمانه یک مشکل را با هواداران خوبمان در میان می گذاریم. مشکلی که اگر با همت و درایت خود هواداران بر طرف نگردد همه تلاش هایی که در باشگاه و تیم صورت می گیرد، بی ثمر خواهد بود و این را بدون هیچ تعارفی مطرح می کنیم. طرح این موضوع قطعا آن ها که علیه پرسپولیس هستند را مصمم تر می کند ولی با شرایط موجود چاره ای جز طرح آن نداریم و به طور قطع هواداران با هوشیاری خود، قویتر از آن ها خواهند بود.

همه اجزا و اعضای خانواده پرسپولیس اگر با یکدیگر نباشند ، موفقیت ممکن نیست و متاسفانه بعضی آگاهانه یا به صورت سهوی به نام پرسپولیس و هوادار در حال تخریب اتحاد و اعتماد و ایجاد اختلال در امور باشگاه هستند. بعضی تلاش می کنند پرسپولیس در گذشته نگه دارند در حالی که ما باید رو به آینده حرکت کنیم. بی تردید منظور از این سخن ایراد به درخواست ها و نقد های دلسوزانه نیست که این موارد کاملا قابل تفکیک هستند. 

فصل نقل و انتقالات هنوز باقی است و باشگاه با توجه به روند مذاکرات اقدامات موثری را در پست های مورد نظر خود انجام می دهد. در این شرایط بعضی حاشیه سازی ها باعث تضعیف موضع باشگاه شده و در بعضی موارد به شدت به روند مذاکرات لطمه می زند. این موارد باعث سوء بهره برداری طرف های مقابل می شود که از تحت فشار بودن باشگاه برای تحمیل خواسته های خود استفاده می کنند. شرایطی که پذیرش آن ها به مصلحت پرسپولیس نیست. به نظر می رسد این اتفاقات در بعضی موارد با هماهنگی روی می دهد و بعضی نیز بر اثر جو احساسی پیش آمده، بدون اطلاع از پیچیدگی ها و پشت صحنه هایی که در نقل و انتقالات یا علیه پرسپولیس وجود دارد با آن ها همراه می شوند در حالی که نسبت به پرسپولیس تعصب دارند! همچنین فراموش نکنیم تناسب و یکنواختی در ارقام قراردادهای بازیکنان هم امر مهمی است که سیاست موفقی در سال های اخیر بوده است. بعضی به دنبال دور کردن ما از این مساله و پس از آن برهم  زدن اتحاد و انسجام داخل تیم هستند. 

باشگاه پرسپولیس از هواداران عزیز ، و رسانه های محترم در فضاهای مختلف اطلاع رسانی تقاضا دارد؛ با توجه به زمان باقیمانده از نقل و انتقالات اجازه دهند باشگاه پرسپولیس در آرامش و در فضایی منطقی که در آن مجبور به اتخاذ تصمیم های احساسی نباشد، اقدام های خود را ادامه بدهد. 

باشگاه کنترل لازم را روی شرایط و اوضاع دارد تا اتفاقات خوبی را رقم بزند.  طبیعی است، بعضی با اهداف متفاوتی که دارند، برنامه مشترک برهم زدن اوضاع در پرسپولیس و ایجاد جو بی اعتمادی با اسم رمزهایی که همه می دانیم را دنبال کنند. لوث و بی ارزش کردن اقدام های صورت گرفته هم از جمله اقدام های آن ها است. در ظاهر مدیران هدف گرفته شده اند ولی در واقع هدف خود پرسپولیس است و حالا بعضی واسطه های نقل و انتقالات هم در حال بهره برداری از این وضعیت هستند و اخبار نادرست هم در روزهای گذشته کم نبودند‌.

باشگاه آن چه را که لازم است انجام می دهد ولی بی تاثیر شدن بداخلاقی ها کاری است که از هواداران بر می آید چه در ورزشگاه ها و چه در عرصه رسانه ای و شبکه های اجتماعی، چرا که هواداران پرسپولیس در تمام این عرصه ها حضور دارند.

4416

نظرات کاربران
تا ابد سرخ
احتمالا میخوان طارمی و وحید امیری رو برگردونن در حالی که امثال طارمی و علیپور بخاطر سیستم برانکو آقای گل میشدن وگرنه زمان دایی و درخشان کاملا متوسط بودن ، میدونم خیلیا باهام هم نظر نیستین ولی عیار بازیکنامون امسال مشخص میشه
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۷:۳۲
پاسخ
45
75
پرسپولیس
جناب عرب فاز الکی ندید
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۰:۱۱
پاسخ
28
84
استقلال کهن
پرسپولیس چندین سال است نتیجه ثبات تیم را می گیرد و این درایت مدیران آن اعم هیئت مدیره و سیاست وزارت ورزش نشات میگیره،درمقابل استقلال چندین سال است نتیجه عدم ثبات در تیم را می گیرد و این موضوع از بی درایتی مدیران استقلال و هر فصل کل تیم را عوض وبا یکی دو خرید خوب هوادار را هیجانی فقط و بس ،بنظرم راهکار پرسپولیس خیلی صحیح ومنطقی است تا راهکاراستقلال با این همه خرید وعدم حفظ تیم وخریدها درپایان فصل.
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۱:۵۸
پاسخ
17
103
علی
تجربه چندین سالم میگه اینجور بیانیه ها نشون از تلاشای اخر مدیر هیت مدیره و سرپرست برا موندنه . پس به امید خدا جشن واقعی نزدیکه .اقایان عرب نبی کاشانی و...و...و خلیلی خداحافظ
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۹:۳۳
پاسخ
20
71
عشقم پرسپولیس ، جانم پرسپولیس ، عمرم پرسپولیس
تا اخر سال 500 تا بیانیه بدین که مثلا بگین امثال میناوند و ... دارن باشگاه رو نابود میکنن باید بگم نخیر اشتباه نکنین.اتفاقا امثال نبی و عرب هستند که دارن باشگاه رو به اتیش میکشن.چرا حرف امثال میناوند به دل میشینه ولی حرف امثال شما نه؟چون حرف میناوند از دل میاد و حرفی که از دل میاد به دل هم میشینه ولی حرف امثال شما که برانکو رو فراری دادین و امثال تحمدزاده های خائن رو به تیم برگردوندین به دل نمیشینه چون همه دارن میبینن هدف شما چیه و دنبال چی هستین.پس الکی با دادن بیانیه دنبال ترحم نباشین که مردم شما رو خوب شناختن.
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۵:۱۴
پاسخ
15
76
کوهمره.جروق
البته راست میگه یه سری هستند از تیم رقیب و با لباس هوادار پرسپولیس میخوان با حاشیه سازی به پرسپولیس ضربه بزنن
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۲:۲۸
پاسخ
7
58
حمید حسینی
علیرغم انتقاداتی که به مدیریت دارم ، ولی مطمئنم در پشت این همه جوسازی و توهین و تضعیف تیم در ابعاد مختلف( مدیریت، بازیکنان ، کادر و...) دستها و برنامه هایی برای ایجاد تفرقه بین هواداران و تیم ، و نیز دسته های مختلف هواداران ، و در نهایت تضعیف روحی- روانی تیم وجود داره . مسلما بیشترین کمکی که در حال حاضر هوادارای پرسپولیس میتونن به تیمشون بکنن،حفظ ارامش و پشتیبانی از همه ی ارکان تیم برای هرچه قویتر بسته شدن تیم درفصل پیش رو است . انتقاد حق طرفدار، و وسیله ی ابراز نظرات ماست، ولی توهین و تضعیف و توطئه فرض کردن هر رفتار و اتفاقی که در تیم میفته با انتقاد فرق میکنه . به امید تکرار قهرمانی پرسپولیس برای چهارمین فصل پی در پی ...
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۷:۱۶
پاسخ
4
58
ققنوس سرخ
آره دیگه مثل همون خبرهایه خوشی که چند هفته مارو با اونا بازی دادید!نمیدونم چرا شما هروقت میخواهید خبر خوش بدید ناخودآگاه تن و بدن آدم میلزره!!!
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۰:۰۴
پاسخ
4
54
۶
تا برانکو و موفقیاتش درتیم بود هوادارم خیالش راحت بود ک از مدیریت فنی خوبی تو زمین بهره میبره و حتی اگ چوب خشکم میگرفتین باتوجه ب اعتماد ب برانکو فشاری نبود، از طرفی اینقد از مدیریت افتضاحی برخوردار بودین ک کسی باور ب عملکردتون نداره و نگرانی ببار میاره، در هرحال نکته مهم موفقیت پرسپولیس
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۸:۵۰
پاسخ
2
40
فریبرز
انصافا حفظ بازیکن های کلیدی و اسکلت اصلی یک تیم و ثبات از مهم ترین عوامل موفقیت هست. نکته ای که خیلیا از اون غافل میشن، مثل تیم استقلال که توی چند سال اخیر بیشترین ضربه رو از تغییرات پیاپی و زیاد دیده. یک بازیکن متوسط ولی آشنا به جو تیم و باشگاه و تاکتیک های مربی، خیلی خیلی مثمرثمرتر خواهد بود تا یک بازیکن تاپ و تازه وارد و البته بی ثبات.
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۵:۱۴
پاسخ
0
50
saman
همتون فقط استعفا بدین زودتر لطفا
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۳:۰۳
پاسخ
9
37
نستا
۱) تصمیمات شما تا اینجا همگی بی توجهی و بی احترامی به خواسته ی هواداران بوده ، با نوشتن این طومار ها هم اتفاقی نمی افته و همچنان خواسته هواداران استعفاء شماست . 2) شما که آینده نگر هستید ، چرا با سرمربی یکساله قرارداد بستید ؟!
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۱:۵۹
پاسخ
6
38
مجید
خبرخوب برای هواداران باشگاه بزرگ پرسپولیس این هستش که استعفای دستجمعی یابرکناری بعلت ناکارآمدی این هیئت مدیره ومدیرعامل باشگاه مون رابهمون بدن.اون روزمطمئن هستم همه هواداران باشگاه جشن میگیرن
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۱:۳۶
پاسخ
7
28
پسا برانکو
اگه مدیر و هیات مدیره پرسپولیس اندازه یه سرسوزن فوتبالی بودن درک میکردن که پرسپولیس با ۳۶ گل تو ۳۰ بازی لیگ ،۵ گل تو ۶ بازی آسیا ؛۵ گل تو ۵ بازی حذفی بشددت در فاز هجومی و خلق موقعیت مشکل داشته و قهرمانی لیگ و حذفی رو مدیون فرصت سوزی رقبا و خط دفاع مقتدر بوده و دغدغه هوادار به حقه و باید مهاجمایی واسه موفقیت در آسیا داشته باشیم!!!حالا شما ربیع خواه و مصلح و ماهینی و آدام همتی ومهدی شریفی رو با عکس و شوواف هوادار تمدید درتمدید کنید تا شکار رقبا نشن!!!!!!!!!!!!!
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۹:۲۳
پاسخ
5
40
Perspolis fc
کاش بجای تعویض بازیکن و خریدها.... میشد مدیریت بی کفایت عوض بشه.... یا میشد یه مدیر خوب و دلسوز و کار آمد خرید.... متاسفم واسه افراد بی کفایت و بی لیاقتی که در راس امور ورزشی و باشگاهیمون هستن...
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۴:۳۵
پاسخ
7
36